Grindhouse: Machete

Celý film 2

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

Petrus1

Dnes jsem se dozvěděla, že film bude někdy v srpnu. Ať už je srpen, kuááá. Na to se snad fakt do kina vydám. Danny je prostě borec! To je chlap jak má být. Toho se bojím i já. Ten by mě snad postavil do latě (zatím se to nikomu nedaří). A že tam bude hrát Lindsay Lohan! A jakou tam asi tak bude mít roli? Kozičky ven, dí(ě)vko! :-) A taky prej špek Seagal! Doufám, že vám Danny usekne hlavu jako prvním! Nebo natrhne prdel a tobě, Lohanko, i něco jinýho! Jeď Danny, jeď! ()

Lyžař

Fiktivní trailer k tehdy ještě neexistujícímu filmu (ale R.R. už tehdy určitě moc dobře věděl, že film vznikne)..dokonalost..v opravdovém filmu některé z těchto scén chybí a o to je tento trailer pro mě cennější.. ()

lxbch

"Please, father, have mercy!" "God has mercy, I don't." Jestli se podle tohoto natočí film, jak se šušká, tak se máme na co těšit, bo Danny Trejo má natrénováno mačetou na kole štěstí! ()

Skleni

Ako ... ja nechem byť nijako zlý, ale ak zoberiem trailer k filmu grindhouse a toto.. je tam istá podobnosť. Myslím v štýle akcii. A presne v tomto momente tréba aj dúfať, že to nedopadne rovnako. Teda nebudú to len blbé jatky... 80% ()

don_mingo

Tomuhle může konkurovat fakt jenom Moran, jinak jsem nic vtipnějšího nikdy neviděl :)) u scén s knězem, matkou a dcerou a závěrečného davového tasení mačet jsem málem neudržel moč. Geniální! ()

BLADER

Na malom priestore Rodriguez vytvára zábavný produkt, ktorý celkovo krásne ladí s "grinhouseovským" štýlom. Rýchle, šialené a hlavne nesmierne zábavné. Aj keď teda neviem, či nejaký film vôbec bude. Mohol by. ()