Tridsaťročnému Jonasovi sa momentálne nedarí. Dlhodobo berie antibiotiká, takže je z formy a jeho tréner ho nechce nominovať na blížiaci sa turnaj v boxe. Z frustrácie vŕši jednu chybu za druhou. V práci sa pobije s homosexuálnym zákazníkom, ktorý naňho podá trestné oznámenie, potom sa zapletie so svojou kolegyňou Silvou, čo sa samozrejme nepáči Jonasovej priateľke Kláre. Jonas však pred všetkými skrýva zďaleka najväčší problém. Podozrenie na rakovinu konečníka sa našťastie nepotvrdí, ale liečba poškodeného hrubého čreva ho šokuje – musí si doň pravidelne zavádzať dilatátor. Na to teda on určite nepristúpi. Nikdy! (TV JOJ)

Olík

A každýmu jsem tady na tý točně říkal: „nepiš scénáře, když máš zaražené dildo v zadku!“. Marně přemýšlím, jestli šlo zatím o nejlepší, nebo nejhorší příběh ze čtveřice televizních komedií (mělo jít o komedie, že?) dua Epstein & Vejdělek. Svým způsobem mne tam něco i bavilo, ale to málo přebíjela hromada vyloženě špatných věcí. Celkově je tato série hodně mizerným počinem a určitě nečekám, že by poslední kousek zachránil již potopenou loď. ()

Rimsy

Utrpení nekončí. Potřetí byli televizní diváci a divačky vystavení medicínskému teroru, v němž jsou zdravotní problémy bagatelizovány na rádoby humorné minipříběhy o nešťastnících, jimž trable s částmi těla pomohly otevřít oči. Ve třetí části cyklu České televize musí homofobní boxer otevřít (či přesněji rozevřít) i něco jiného. ()

Gilmour93

Skrze věnec osvícenec. Úplně vidím, jak si před sérií tvůrci sedli a ohledně duchaplných zápletek s chorobami, které nakonec přináší mnohem méně komplikací než nemocná komunikace, sdělil Vejdělek s náplastí na zátylku Epsteinovi: „Ve třetím kole deš na prdel. Vopakuj..“ Homofobní to není. Vždycky je nutné separovat postavy od celkového vyznění, jinak by byl bez tohoto klíče Romper Stomper xenofobní a Gran Torino rasistické. Je to prostě jenom hloupé.. ()

filmfanouch

Po Po čem muži touží 2 další letošní film vyvolávající pocit toho, že jsme se jako lidstvo nikam neposunuli a meteor bychom si možná i zasloužili. Slovy Jirky Luňáka je to prakticky nelidský. ()

Big Bear

Nechápu. Proč? Pro koho? Pointa? Nebuďte zlí na homosexuály!? Mohou se vám hodit jejich rady ohledně zavádění předmětů do análního otvoru. Být homosexuál tak si pana režiséra za tohle pozitivní promo asi najdu.. Za tu rádoby osvětu ohledně rakoviny střev, která kosí Čechy hlava nehlava dávám za jeden anální kolík. Eh.. To je komentář... Když k tomuhle fakt nic lepšího napsat nešlo. Pardon.  * ()

Slarque

Takhle vypadají vztahy dnešních třicátníků? Zaplaťpánbu, že jsem starej! Uvěřitelnost jednání postav se opět limitně blíží nule. Začínám si myslet, že nejsilnější disciplínou Jiřího Vejdělka jsou úvodní titulkové sekvence. A po ní mě to vlastně stihlo přestat zajímat ještě dřív, než jsem zjistil, o co půjde (30%). ()

dopitak

"Marku, napiš něco edukativního z nějakého vážného oboru, třeba z medicíny. Češi jsou tlouštíci, tak tam dáme tlustý střevo." "Dobře Jirko." Nebýt té poučnosti a taky trochu těžko uvěřitelného obratu ve vztahu dvou znepřátelených postav (barberista, boxer), dalo by se docela dobře říct, nebylo to marné. Nedbal mě bavil moc, jeho roztoužená kolegyně (KM Fialová) ještě víc, a ta Klausová se tam docela dobře hodila. I když většina chlapů by si asi na krmení leguána pozvala spíš tu barmanku. Jako milá jednohubka to docela funguje i s těmi antibiotiky. A že Čecháčky dráždí informace, že tenhle projekt by nevznikl bez koncesionářských poplatků? No a co, vznikly daleko horší věci! ()

Marze

Boxer se stydi za sve rektum, nechce na operaci a proto si tam strka neco, co vypada, ze je homosexual. Tohle asi vymysleli v hospode ve tri rano. ()

jhrasko

Zhovadilosť, úbohosť a zlo. Jan Nedbal chudáááááák, hrá ako o život, ale nie je čo hrať. * za neho, pre neho, ale za toto platiť čoby koncesionár a taká vec ako Pět let je len v i-vysílání....neviem, čo sa tuto deje. ()

slunicko2

Vejdělkovsky zábavně plytké. Naštěstí tu je velmi přitažlivý 32letý Jan Nedbal (barman) a zajímavý 25letý Vojtěch Hrabák (gay v baru). .                               .                                                                                            .                                                                                          . ()

kajas

Nedbal se rozhodně snažil, ale jeho postava bohužel příliš sympatická nebyla. Plusové body si ale zaslouží tematizace závažného onemocnění a význam preventivních prohlídek. ()

zette

Skoro to vypada, ze scenar nemohl dat dohromady dusevne zdravy clovek. Co mi ale hlava nebere, ze podle toho jeste nekdo natoci televizni film a televize samotna ho uvede ve svuj nejatraktivnejsi cas z celeho tydne. Neuveritelne. ()

angel74

Je asi hodně nepravděpodobné, aby se takový příběh mohl odehrát i ve skutečnosti byť jen zpoloviny podle Epsteinova dost naivního scénáře. Navíc ani herecké výkony většiny zúčastněných nejsou kdovíjak přesvědčivé. Logicky mi z toho tedy vychází, že jde o nejslabší snímek z téhle krapet ulítlé filmové série s podtitulem Lékař léčí, láska uzdravuje. (45%) ()

Johnny.ARN

Boxerista si pchá valcovité predmety do ...no do riti, kvôli zdravotným problémom samozrejme. Z tých štyroch je toto dosť na hrane, čo sa tv týka, ale zjavne to prešlo. Jedna za niečo nové a jedna za tú blondsku v spodnom prádle. 2 z 5 ()

Eleanor05 odpad!

Extrémně homofobní. V době, kdy se na Slovensku vraždí homosexuálové pro svou orientaci, zde padají od kladných postav věty jako: "Pojďme zmlátit pár buzerantů!" Hlavní hrdina jednou jedinkrát procedí skrz zuby s odporem slovo "gay", jinak se zde gayům neřekne jinak, než "teplouši". Kde to jsme? Hluboko v devadesátkách? A dále je vysoce nepravděpodobné, že by hezká, úspěšná a pracovitá žena byla s ne zrovna dvakrát krásným barmanem, který ji navíc podvedl. Epstein nikdy nebyl moc dobrý scénárista, ale tohle je jeho nové dno. Odpad! ()

jujec odpad!

Neprostá tragedie. Napadnu homosexuála v baru, ale pak se za ním jdu radit, jak si něco strčit do zadku. Jako proč by mi někdo, komu jsem ublížil, měl radit? A hlavně, na internetu určitě je spousta informací (teda odhaduju, hledat jsem to nezkoušel). Příběh naprosto nedůvěryhodný, tragický, homofobní. ()