Bol raz jeden život

• Československo Byl jednou jeden... život (viac)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

kloubich

Díky tomuto seriálu jsem přežil biologii bez učení až do maturity. Můj tříletý synovec si začal rád a pravidelně čistit zuby, stačilo mu pustit epizodu Ústa a zuby, kde bacili rozbíjejí zub sbíječkou. ()

Werca86

Tenhle seriál nám pouštěli ve škole na hodině přírodopisu. Pro děti, mládež a i dospělé je velmi poučný a zajímavý. Hlavně není nudný, takže pobaví a přitom i naučí. Tenhle seriál se opravdu povedl. ()

Mrtvobog

Paráda, takto hravou formou podať biológiu by som bral aj na strednej. Ešte to mám dakde na starej VHS-ke, teda snáď. Ale pravdu povediac, keď prišlo na rozprávky môjho detstva, tak toto mi vždy z pamäte vypadlo. ()

Tomulka

Výborně natočený seriál, který děti humornou a zábavnou formou také trošku vzdělává. Pamatuji jak jsem to hltal a musím přiznat, že i dnes mi přišel seriál zajimavý. ()

Martin819

Stejně jako celá série je svým zpracováním perfektní a nezapomenutelná. Vždycky mě dokázala pobavit, ale dodneška jsem si vědom, že některé věci si opravdu pamatuji díky tomuto seriálu. ()

Tomik9

Skvěle zpracovaný poučný animovaný seriál, u kterého se bavíte a navíc se i něco nového dozvíte. Pamatuji si, že nám to občas pouštěli i ve škole, jak řekl Komenský: "škola hrou" ()

mcamino

Pro děti super, vlastně i dospělí se můžou spoustu věcí přiučit o lidském těle, dokonce i profesorky na gymnáziu to zařazují do obsahu učiva. 5* ()

Carne.Silver

Musím říct, že je to velice krásně zpracováno.Jako malá jsem se strašně moc ráda dívala a hltala každé slovo.Když jsem byla nemocná a jedla vitamíny a ovoce, vždy jsem si díky tomuto seriálu představovala, že do svého těla posílám obrovskou armádu, která je připravena zaútočit na bacily a bitvu vyhrát. ()

Copter odpad!

WTF?Tahle píčovina má 91%?Napadá mě dost skvělých filmů,co by si zasloužili tohle hodnocení a ne tahle sračka.Když jsem byl mikrózní kid, viděl sem to v telce,nelíbilo se mi to a nudilo mě!!!10% ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

28.05.2006

Tomu se říká zajímavá sešlost, pravda? No a to ještě vůbec není všecko (ale o tom později). Když se řekne francouzský animovaný film, napadne vás pravděpodobně nejdřív Tintinova dobrodružství, Byl… (viac)