Drobný podvodník se i s mazaným bratrem dá k mafii. Když se pak ale svoje prohřešky snaží kompenzovat dobrými skutky, končí to dost brutálně. A navíc je to velká legrace. (Netflix)

RigorMortis

Slabší, hoci do istej miery očakávaný spin off How To Sell Drugs Online (Fast). "Velká legrace" z anotácie sa nekonala, tu a tam sa ale dalo na niečom zasmiať. Kým HTSDO bol na pomery Netflixu celkom slušný seriál, toto je slabší priemer (čo je ale zasa u netflixovských filmov bežné). Prekvapilo Huun Huur Tu v soundtracku. ()

Marze

Mohlo by to existovat samostatne jako kriminalni komedie. V tradici akcnich noir filmu Guye Ritchieho. Nic moc se tu nestane, ale o bubu se budete zajimat. Jako vypravec vse stale vysvetluje. ()

Ivoshek

Myslím, že férové 3. Místy to mohlo sahat i po 4, ale ke konci jako by se v tom scénárista ztratil a splácal, co ho zrovna napadlo. Ale herci jsou vtipný postavičky a bavilo mne to. ()

Trevor

Áno, nie veľmi vydarený pokus o5 napodobniť Tarantinov koncept, hlavým prekvapením filmu je hneď úvod a diváci do konca čakajú kedy sa tam konečne chlapci z How to Sell Drugs Online (Fast), opakovaný vtip s Leonardom DiCapriom na tretíkrát už pôsobí trápne a nakoľko ostal potenciál niektorých z postáv nevyužitý tak nakoniec iba 2*, a samozrejme aj za tú svadbu homosexuálov z Albánska...načo je toto Netflixu dobré... ()

M.i.k.e

německá variace na Ritchieovky, která ovšem funguje jen někdy a jen trochu. Hlavní hrdina vypadající jako říšský Gerard Depradieu je smolař z vlastní vůle, protože žije v přesvědčení, že když je šťastný, tak nikdo jiný trpí a to nemůže dopustit. Nechává se tak zneužívat svým bratrem a zlom přijde ve chvíli kdy potká svojí školní lásku. Buba není nic u čeho by divák trpěl, ale že by to byl film hodný doporučení se úplně říct nedá...50% ()

BOURQUE

Arne Feldhusen čerpá pre svoj film od viacerých režisérov (stačí si spomenúť Ritchieho alebo Tarantina). Problém je to, že nevyužíva svoje postavy dostatočne dobre (napríklad z vedľajších radov postava herečky Anita Vulesica tu mala veľký potenciál) a ani ten príbeh nie je vedený tak, aby obsahoval viac prekvapivých momentov, skvelých dialógov a tragikomických scén. Ako pokus to vôbec nie je k zahodeniu, ale nezanechá za sebou nejaké „výraznejšie momenty“. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

MickeyStuma

Jako samostatný film se to víceméně potácí nad propastí, ale více spíše osloví diváky seriálu ´Jak prodávat drogy přes internet (rychle)´ (2019-21), kde měl své míst drogový dealer Jakob Otto, který se sice už v první sérii omylem zastřelí, ale diváky tak nadšeně svým charakterem oslovil, že nakonec dostal svůj film. Odkazem na onen seriál to začíná i končí, a to jeho neslavným koncem, ale kdo seriál neviděl, skutečně to nijak nevadí. Film se prezentuje jako retrospektiva. A tak tu máme prequel k seriálu v podobě celovečernímu filmu, který se snaží být seriálu věrný a zároveň se snaží o originálnost ve vybudování své dějové linie. Jakoba Otta poznáváme už v dětství, kdy byl značně ovlivněn výchovou své babičky a vítězstvím v breakdancu nad Leonardem DiCapriem. A když dospěje, živí se se svým bratrem jako kriminálníček, dokud nenarazí na balkánskou mafii. To už se teprve začnou dít věci. Tvůrci výše zmíněného seriálu pracovali i na tomto prequelu, ale stejné zábavy nedosáhli. Ono je to především tím, že je dost podstatný rozdíl dělat na půlhodinových dílech seriálu a na stopáži celovečerního seriálu. Stejná energie a švih prostě souběžně nikdy fungovat nemohou. Daný humor tak spíše padá do trapnosti a tvůrčí myšlenka se jakoby vytrácí do ztracena. Ale snaha se cení. To zase jo. Takže vznikla jakoby rádoby komediální gangsterka, poukazující na životní úděl podivína Jakoba Otta, ze seriálu ´Jak prodávat drogy přes internet (rychle)´ (2019-21), který se nakonec omylem zastřelí pistolí vyrobenou na 3D tiskárně.  P. S. Tarantino je prostě nenahraditelný.  P.P.S.  Scéna svatby homosexuálů středního věku by se u takového filmu tolerovat mohla, ale protože je film ze stáje Netflixu, který si to vynucuje, spíše z toho tradičně číší odpudivost. ()

Mamlas

Užvaněný film o dvou pitomcích. Asi to měla být komedie. Skoro celé jsem to popřeskakoval, bo strašná nuda a tuny blbých keců. (15%) ()

cernakus

Bohužel komedie to nebyla ani černá. Trochu na způsob Big Lebowski, ale to je taky nezáživný film. Prostě absurdní příběh o chlápkovi, kterým se protlouká (doslova) život. Komentář, který tvoří polovinu filmu se snaží být nad věcí a humorný, ale není ani jedno. Postavy jsou všechny bez charisma a podávají spíše ochotnický výkon. Smrti jsou bez emocí, v podstatě jak když hostinský skládá účty. Koketoval jsem nad třemi hvězdami kvůli jedné vtipné scéně s kypřícím koksem, ale vtipná minuta na půldruhé hodiny nudy to fakt nezachrání. ()

WolfHigh odpad!

Naprostá sračkoidní chujovina,která vás unudí k smrti. Naprosto primitivní přeplácanej film o ničem! Za mě absolutní dno kinematografie, Co je na Netflixu a není to seriál,tak to stojí za ho.no! Za mě 0*/10*,tudíš odpad! Ušetřete si čas! ()

godhand

Pár vtipnejch míst a celkově dobrá zábava bez okoukanejch herců. A účetní kniha bolesti, či jak to nazvat, mi přišla jako originální pojetí karmy. Na Němce dobrý . ()