Magic Mike: Posledný tanec

• Česko Bez kalhot: Poslední tanec (viac)

„Magický“ Mike Lane (Channing Tatum) sa po dlhšej prestávke opäť dostáva na scénu, potom, čo mu nevyšiel obchod a bral malé kšefty ako barman. Mike teraz mieri do Londýna spolu s prominentnou spoločníčkou (Salma Hayek Pinault), ktorá ho zlákala ponukou, aká sa neodmieta. (Continental film)

Johnny.ARN

Tak ako, tanečný film s nestarnúcou Salmonelou? Alebo čo to ako malo byť? Šak to absolútne namalo to čaro predchádzajúcich dielov, plácalo sa to z miesta na miesto, ako myšlienka s divadlom fajn, ale nič viac. Byť na tom v kine, žiadam vrátiť vstupné. Nie je možné za mesiac z profi tanečníkov spraviť striptérov, lebo predsa len, londýnske paničky týmto neoklameš. Najslabší Steven a na ďalší diel sa už vyjebte. 1 z 5 ()

MikyAff

Chvalme pána, že to byl poslední tanec. Salma a Channing sice vypadají stále dobře, ale když jsem je viděla na začátku, nějak jsem se necítila patřičně. K žádné postavě jsem si nevytvořila vztah, jako třeba ve dvojce a to pro mě vytvořilo plochou strip komedii, která nebyla vlastně ani vtipná. Zbyly jen tanečky, které postrádaly smysl a kdyby se vystřihly jako samostatný krátkometrážní film, dala bych mnohem lepší hodnocení. :D ()

sedm.1

Tak to vypadá, že se nám Channing Tatum ,,prostriptýzoval´´ k Poslednímu tanci, a já si po skončení této podívané upřímně oddechnul a řekl si, konečně. Jako takhle, pokud bych měl začít pozitivy, respektive zmínit, zdali vůbec trojka Bez kalhot nějaká má, tak ano, má a jako první musím určitě zmínit neuvěřitelnou chemii mezi Channingem a Salmou, kdy to mezi těmito dvěma skutečně sexy herci vážně přesvědčivě jiskří, Tatumovu vypracovanému tělu a Hayek jako celku nelze naprosto co vyčíst, ty vole, hlavně ta ženská mě i ve svém věku dostává neskutečně do kolen 8D, takže toto ústřední obsazení prostě celému filmu zásadním způsobem prospělo a je jen velká škoda, že je naprosto nikdo nedoplnil, což se například ve dvojce nestalo, tam bylo těch výraznějších postav mnohem víc a udělalo to tam sakra velké plus. Dále pak nechci úplně pohanit ani přesun do Londýna, ten trojce též prospěl, no a asi i ten závěrečný výstup v divadle též nemohu úplně zazdít, je nápaditý, efektní, v podstatě i emočně silný, takže proč ne. Toť pozitiva. Nyní zápory. Celá ta zápletka je giganticky blbá, ohromně naivní, totálně nepřesvědčivá a něco takovéhoto vymyslet vážně někomu nemuselo dát příliš práce a dovolím si tvrdit, že v tomto případě nepomáhá ani vypnutí mozku, tak nesoudně triviální to totiž je. Jinak třetímu Magickému Mikovi chybí v jakémkoliv ohledu výraznější scény, momenty, dialogy, nefunguje dramatičnost, nefungují emoce, nefungují odlehčené momenty, a když si to tak vlastně zpětně celé uvědomuji, tak jakmile neprovádí Channing s Helmou nějaké to erotično, tak to stojí s prominutím za hovno. Abych ale nebudil až tak zlý dojem, tak nemohu tedy tvrdit, že bych se u třetích Bez kalhot nějak vyloženě nudil, ale prostě ten děj je tu fakt tak hloupý, že to zkrátka celý opravdu posílá do kopru. ()

bozka10

Ja neviem.Predošlé diely som nevidel,tento som musel absolvovať v sebeobrane, podľa rečí to mala byť celkom sranda.Príbeh o hovne, nekonečné dialógy o hovne,nuda k posraniu, druhá* za Salmu, ktorá je furt samica. ()

toi-toi

Z nejakého, pre mňa samého neznámeho, dôvodu mám túto sériu rád. Prvý film bol plný kvalitných hercov, mal humor, skvelé choreografie a srdiečko. Druhý je vtipný, má svoj príbeh a scéna z benzínovej pumpy je dokonalá. A potom je tu toto dielo, kde absentuje humor, herci a akákoľvek snaha. Treba ďalší film, nech dámy slintajú. Šesťdesiatnička Salma tu prehráva na pubertiačku, kamera je odporná a srdiečko je fuč. Hlavne aby dámy nasypali peniažky za brušné svaly a trasenie zadkami. ()

barteca

Katastrofa, adept na Zlatou malinu asi. Vykrádačka, kam se podíváš, scénář dělali na place. Asi dárek pro Pinaulta... Tak jedna za některé taneční kreace. ()

BOURQUE

V porovnaní s druhým dielom jednoznačný krok dopredu a to na všetkých stranách – je vidieť, že návrat ku Sodeberghovi bolo správnym rozhodnutím. Art meets with „striptis“. Soderbergh ide na to jednoducho a šikovne – scenár ako reverse Pretty Woman a dávanie pred sebou face-to-face „dokonale“ rozdielnych svetov. Malý výklad o koreňov a histórii tanca bolo zaujímavé. Škoda, že stará partička je dostupná len cez Zoom. Channing Tatum potreboval vedľa seba práve takú partnerkou, akou je temperamentná Salma Hayek. Keď sa fakt jedná o posledné záverečné dielo, tak pravdepodobne na všetkých stranách môže panovať spokojnosť. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Kopi1

Předchozí díly jsem neviděl, takže to celkově nemůžu moc hodnotit, ale tohle mi moc jako 'Grand Finale' nepřišlo. Všechny postavy a děj se už viděl stokrát jinde, stopáž měla být kratší, ta 'zápletka' ve druhé polovině vypadala spíše jako vtip (jenom tak hozená) a tance mě taky nějak extra neuchvátily (občas jsem si říkal wtf, ale ve špatným slova smyslu). Poměrně prázdný film na který se rychle zapomene. ()

Rathalos

Tak konecne po prvych dvoch ukrutne nudnych dieloch prichadza vydarene zakoncenie trilogie,ktore ma dokonca aj bavilo,Channing Tatum bol skvely,Salma Hayek cim je starsia,tym lepsie vyzera,ku*evsky pritazliva zenska,k tomu vsetkemu vyborna hudba i tanecne vystupenia,pribeh taktiez zaujimavy,cize za mna to bude hodnotene styroma hviezdami...:⁠-⁠) ()

Likan7

Celou dobu jsem nepochopil, jestli mezi Tatumem a Hayek je nějaký vztah, nebo jen to je jen na bázi práce. Přece jen jsou od sebe 14 let. A celý film, až na úvod, mi nedal nějakou nápovědu. Byl jsem ke konci z toho vlastně dost zmatený. Ostatně jako z celýho filmu. Úvod je skvělý, Tatum to vrtění má prostě neskutečně v sobě a jak to rozbalí, líbí se to i mě, heterosexuálovi. Jenže problém je, že Tatum tu skoro netancuje. Pokud vynechám úvod na večírku, dočkáme se ho až ve velkým finále...které je možná pěkný, ale ledajaký finále Step Up ho předčí, skoro bych čekal, že na konci s Tatumem zatancuje Jenna Dewan. A pokud se netancuje, jen na nějaký číslo čekáme. A celý ten zoufale předvídatelný a nudný příběh nám moc nešmakuje. Vtipy moc nefungují, dramatický chvíle taky ne...Jednička zůstala nepřekonána, tentokrát Soderbergh trochu zklamal. ()

Maximilianus

Nápad preniesť striptíz do divadla a trochu ho pokultúrniť nebol zlý, akurát všetko ostatné bolo nafigu. Tanec bol nudný,  tanečníci ani nerozprávali,  nemali charizmu ani osobnosť, takže boli iba telami bez tričiek, tých pár pokusov o humor ani nebolo nevtipných ale vyslovene nasilu,  kŕčovitých a trápnych. Za zmienku stojí iba tanec v daždi,  ktorý bol ale tiež často prerušovaný flashbackmi z predchádzajúcich 90 minut, ktoré nikoho nezaujímajú a nemajú extra význam. Dúfam, že toto bol skutočne Mikeov posledný tanec. 5,2/10. ()

John80

Oddychovka s dobrou hudbou a tancom , zväčša odohrávajúca sa tentokrát v Anglickom divadle pod vedením šéfky Salóny Hayek 4* ()

Caa

Poměrně dost pěkného masa a sem tam vtip, ale obojího je poněkud málo na tak dlouhou stopáž. Příběh může oslovit asi jen naivní patnáctky. Jedna hvězda za všechny ty sixpacky a jedna za úžasnou balerínu. ()

RAFT

Režisér prvního dílu se vrátil dokončit a uzavřít to co začal.Nejlepší scéna je hned na začátku se Salmou.Konec dobré .Film nepřinese nic nového co už jsme viděli v předchozích dílech ale,jako takové shlédnutí stačí .Za mě 60% ()

Arkagas1989

Tohle upřímně není úplně můj typ filmu, byť taneční filmy mám ráda. Pánský striptýz mě ale nikdy nelákal, protože všichni ti nabušení a osvalení borci nejsou nic pro mě (fobie ze svalů). A u mužských preferuju úplně jinej typ postavy, ale nedělní úklid si žádal něco jednoduchýho do pozadí.  A dopadlo to tak, že jsem nakonec na ten film koukala s otevřenou pusou. Vůbec nebudu řešit dějovou linku, která vlastně strašně jednoduchá a stupidní, ale do háje, z jaký planety všichni ti borci jsou? Když si odmyslím striptýzový kousky, tak tanečně je to neskutečnej nářez, kterej oceňuju jako člověk, co o tanci něco ví. Že je Channing Tatum a jeho žena tanečně úplně hodně někde všichni víme, ale i ostatní osazenstvo striptýzového představení v divadle je prostě dokonalý. už jen z choreografií vidím, kolik hodin dřiny a odříkaní za tím filmem je, takže tohle za mě jedno velké ano. A Salma Hayek je pořád neskutečně krásná ženská. Howgh.  Moje hodnocení: 8/10 ()

jokino

Úprimne povedané, nerozumiem, na čo toto vôbec vzniklo ? Myslím, že aj predošlé 2 filmy tejto, už dnes trilógie, boli kvalitou dosť oničom a celkovo asi neboli ani extra úspešné, tak bol akože "potrebný" nejaký ten finálny záver ? Od nejakej zábavy to malo, podľa mňa, dosť ďaleko a snažiť sa urobiť z toho niečo snáď "serióznejšie", myslím, že ani k takému sa to nepriblížilo.. Z môjho pohľadu, škoda času. ()

blondboss

Tento tretí diel Magic Mike bol o niečo lepší ako dvojka, resp. menej zlý. Zase sa tu bavíme o ťažkom lobotomickom výplachu mozgu, ktorý v zásade prináša svet mužského stripu, ktorý mňa pochopiteľne úplne obchádza a tieto testosterónové parády mi ozaj nič nehovoria. Chaning Tatum je síce v tejto roli autentický, ale ani zďaleka to nevie kvalitatívne posunúť na vyššiu úroveň. Prekvapila Salma svojim výzorom a sexepílom v jej veku. 30 % ()

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (viac)