Americký masakr

• USA American Carnage

Guvernér vydá zatykač na děti nelegálních přistěhovalců. Mladí lidé dostanou možnost odejít na svobodu, pokud se stanou dobrovolníky ve středisku péče o seniory. Brzy zjistí, že proti nim bylo zosnováno spiknutí. (Cinemax)

cskomando

Nenáročná příjemná oddechovka, pro mě nejspíš asi první v roce 2022. Celkem zajímavý nápad s imigranty v kombinaci s jejich následným likvidováním, vtipných hlášek a scén. Nechybělo nakonec ani trocha toho Gore. ()

Flopik

Ako nápad to bol neskutočný o tom žiadna,  SPOILER: robiť si z mexikánov burgre, KONIEC, idea za 100 a pýtalo si to skvelú komédiu.  Na druhú stranu tu máme niečo, čo nevie poriadne čo chce byť a tak to nie je ani jedno. Pozerá sa nato fajn, ale dĺžka je zbytočne prestrelená. Postavy super,  veľká škoda zabitia najvtipnejšej na začiatku a malý priestor pre Big Maca. Finále fajn akčnejšie. Škoda, tešil som sa nato a vyšiel z toho skôr priemer. ()

dannyyy

Je to neotřelá, taková jiná jednohubka, která mě bavila. Dlouho se neví, o co tam vlastně jde a když už jsou všechny karty rozdány, tak výsledek je docela fajn nápad, i když nechutný. Na druhou stranu se tam toho zas tak moc neděje a tak čtvrtou hvězdu dávám hláškujícímu černému "Bruce Willisovi", který držel film na té humorné stránce v čele s noční pleťovou maskou na drsném ksichtě :) ()

BOURQUE

Miešanie dvoch rozličných tém („svojské“ riešenie migrácie v USA / thriller s hororovými prvkami v dome dôchodcov) do jedného veľkého celku má svoje trhliny. A ostatné sú len prvky známeho remesla Každopádne najdesivejšie vypadajú úvodné (in real) snímky. P.S.: Som zvedavý, že kedy sa Jenna Ortega objaví v nehororovom filme – drží už dlhú šnúru horor-based filmov. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Daiker

Taková nenáročná jednohubka..... Nevyužitý potenciál pavoučího muže, který tam mohl strašit delší dobu. Jak jsem viděl tu paní na vozíku, tak jsem hned věděl o co asi půjde a nebylo tak pro mě  rozuzlení takové překvapení. Celkově je to téma přistěhovalců divné a pro nás Evropany asi nepochopitelné, když Amerika krom Indiánů jsou všichni přistěhovalci... ()

B3n odpad!

Príprava informačného poľa na niečo veľmi nepekné. Je jedno, že je to tu ukázané, aby to vyvolalo odpor a hnus. Je jedno, že je to akože komédia. Dôležité je, že to bolo ukázané a Overtonove okno nemysliteľného sa otvorilo. Bežný divák pozerá horor a podvedome začína prijímať nemysliteľný názor. Ak si niekto myslí, že veci sa len tak stanú, že naraz je niečo normálne, tak tu vidí jeden z tisícov malých krôčikov, ktoré ukazujú, že sa niečo nestane len tak. Že je to dlhoročná príprava, jed dávkovaný po malých kvapkách. Kto nechce vidieť, ten to nebude vidieť nikdy, tomu len dobrú chuť. ()

Arigato

Přes sympatické herecké obsazení a dobře odvedenou technickou stránku mě film zpočátku vcelku bavil. Těch pár lekaček z něj ani horor nedělá, u čehož předpokládám, že tady nebyl účel, ale vůbec mi to nevadí. Bohužel i přes zajímavě zvrácený motiv kvůli poněkud vykonstruovanému rozuzlení, které mě prostě už nějak nebavilo, hodnotím film spíše negativně. Což je škoda, protože potenciálu měl hodně. ()

HanzoBureshi

American Carnage je snímek, který vypadá levně a scénář je často nelogický. Postavy jsem si tu oblíbil dvě. Jennu, která tu působí jako drsná krasotinka. Allen Maldonado, který hodně svým chováním plnil roli šaška a fakt mě pobavil. Ale ten scénář těm postavám docela ubírá na IQ. Hlavní postavy přijdou na ono místo, hned první člověk řekne, že tady zemřou, druhý člověk se rozloží na něco šíleného plného hněvu, poté jim zmizí kamarád a když konečně mají sundané hlídací náramky z nohou, co udělají? Jdou se vykoupat do bazénu... Takže genialitu jsem tu ani moc neviděl. Vzpoura na konci byla též bez nápadu, ale byla to zábava. Co se týče hlavní zápletky, tak tu jsem odhadnul hned na poprvé, hned po pohledu starší paní. Je to naprosto hloupé, ale z nějakého důvodu se mi výjimečně tento kousek líbil. Možná, že tomu dávám až moc dobré ohodnocení... Mé hodnocení: 6/10 ()

Drozdo57 odpad!

Toto je asi najhorší film, aký som v živote videl. Alebo si neviem na žiaden horší spomenúť. Filmy od Asylum, alebo nejaký Birdemic sú aspoň také zlé, že sú trochu dobré. Ale toto sa síce miestami hrá na komédiu, ale v skutočnosti sa celú dobu berie tak vážne, že ho nemôžem zaradiť do kategórie uletených hovadín. Nie je to horror, nie je to komédia. Nemá to dobré výkony. Nemá to dobrý príbeh. Má to vlastne veľmi zlý príbeh. Úplne príšerný, nelogický príbeh plný do neba voľajúcich kokotín. Toto si viem predstaviť, že natočil nejaký vypatľaný aktivista, čo sa vo voľnom čase lepí na vozovku niekde pred nemocnicou v Berlíne. Celá tá podprahová správa o zlých belochoch, ktorí utláčajú menšiny a o privilégiách, všetci záporáci sú bieli a podobne tomu dodáva ďalší odpadový materiál. "Inteligentne podanú myšlienku"? To asi ako keď považujete CSI za realisticky zobrazenú policajnú prácu. Boha, taký som nasraný, že to nie je možné! Keby som mohol dať dva odpady, dám dva. Jenna by mala prehodnotiť, na aké sračky lepí svoje meno. ()

brasek odpad!

Retardovaná blbosť! Čo je na tomto snímku hororové, čo je tu komediálne? Zo začiatku to vyzerá ako politická agitácia, ktorá sa premení na neskutočnú nudu, príbeh je totálne o ničom. Komparz "dôchodcovia" vo svojich akčných scénach je absolútne trápny, niektoré momenty s hlavnými hrdinami sú totálne smiešne. ()

Maraboy odpad!

Kurva co je tohle za sračku ? Jednu chvíli se to snaží být vážné a na druhou zase komediální, absolutně to dohromady nefunguje. Scénář je hrozný mišmaš a herecké výkony hrozné. Celé to do sebe vůbec nezapadá. A co ty vykroucenci tam ? Zamotané jak Mexická telenovela, ale horor ? Ne ! ()

DAJAAAA

Kriste pane ta firma co vydává do světa jen a jen sračky jménem Saban ještě existuje? Kdo na to čumi musí být buď blázen nebo úplně vypatlany debil,nebo obojí.Jestli jsi to třetí,tak ti gratulují, sračky od Sabanu jsou přesně pro tebe. ()

Asgard

Není to vtipný, není to napínavý, a rozhodně to není uvěřitelný. Celý film nemá hlavu ani patu a divím se každému z herců, že na to po přečtení scénáře kývli. ()

tein

Ale jo, dá se to. Jednou... Horor to moc není a vtipné taky ne. Navíc je to ale dost předivadatlné. Krom toho je to ale správně ulítlá blbina. ()