Zámožný samotář pozve na svoje stylové sídlo čtyři významné hosty a slíbí jim jedinečný zážitek. S napětím očekávaná akce se ale brzy děsivě zvrtne. (Netflix)

brasek odpad!

Ubolené a fádne! Sledovať skupinu ľudí pri nudných dialógoch a fetovaní nie nie nič zaujímavé. Potom sa na scénu dostane obelisk, príšera a som rád, že to vlastne skončilo. ()

Draconian

Co říci? Vizuál pecka...hudba super...atmosféra je skvěle vyšponovaná. Člověk ej stále zvědavý, co z toho bude. Mám rád konverzačky - pokud jsou chytré. Tady se to dařilo, ačkoliv bych si uměl představit celou debatu jinak. No a pak...pak brutal závěr. Jenže já ho úplně nepochopil. Jasně, Del Toro v počátku něco naznačil, přesto mi přijde tenhle díl tak blbě useknutej, že vlastně prakticky vše co budoval, bylo k ničemu. Co ty dva v autě? Co bytost v závěru? Zůstávají otázky. Byl to zážitek, jen po dokoukání zůstal takový prázdný pocit (jako černá díra), že jsem nedostal kompletní příběh. 60% ()

Scaevola

Podivné a horrorově neuchopitelné, a přesto funkční a dekadentně podmanivé. Vizuální zpracování vede a kdyby tvůrci bývali neukázali ve finále své monstrum, výsledek by byl ještě silnější. ()

mottleone

Paradni experimentální záležitost, která celkově nadchne nadšence seriálu Stranger Things, neboť finální obludka je tu dost podobná, synťáky řvou a do toho to celé působí dojmem filmu z VHS. Po estetické stránce je to zkrátka parádní záležitost, jenže ta hodinová stopáž tomu příběhu zkrátka nesvědčí a trpí tím celá série. Kdyby se sestříhalo půlhodinové opojné sezení na gauči a naopak malinko materiálu přidalo na konci, bylo by to dostačující retro dílko, takhle je to pouze - chabých 60% a scénáristicky slabé 3* ()

babuška

Tak se takhle sejdou, zbohatlík, německej pornoherec, šikmá lesba, neschopnej pisálek, klasickej pavědec, černej muzihnus a drogová dílerka. Zpočátku to vypadalo dobře, dialogy výborný, pak se ukázalo, že všivhni berou všechno a celkem zhulenodrogo najeblý, jdou kouknout na kámen kterej se díky debilitě promění. Netflix zachová svojí tendenci cpát všude všechny až do konce, bílej šmejd chcípne. A to je konec. ()

Oup

Pred tým ako idem pozerať každú časť, si pozriem režiséra/ku. Ma dy mala odo mňa 5 hviezdičiek a tak som sa pomerne tešil. Ťažko sa opisuje ako na mňa pôsobil tento film. Ale môžem s kľudným svedomím napísať, že asi tak ako obelisk na postavy v časti. Od začiatku som nemrkol a užíval si každú filtrovanú nostalgickú sekundu. Nehovoriac o tom, že som mal neskutočnú chuť sa zfetovať. Výborné. Znova tu nefiguruje strach, al za to je to atmosféra budovaná pekne od zaciatku. Tá syntetická až polyfonická hudba a kamera ma vtiahli do deja tak moc, až som dúfal, že to neskončí. ()

Necromiro odpad!

Nuda, strašná nuda. Prvních 50 minut nekoukatelnych ( respektive nesmyslné monology o ničem), konec aspoň nějaký děj má, ale je to velká bída. Čtu tu v recenzích něco o baječné atmosféře. Já tam tedy žádnou atmosféru nenašel... Pro pocit nějaké atmosféry bych musel mít k dispozici ty tuny drog, co tam do sebe od začátku cpou. 18x jsem se zvedal, že tu nudu vypnu... dokoukal jsem to jen z pocitu povinnosti. Ale přísahám... nikdy víc!! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD