Zadlužený muž si pořídí sklepní kóji plnou záhadných věcí, které chce prodat. Brzy ale zjistí, že se kvůli tomu ocitl ve smrtelně nebezpečné a zoufalé situaci. (Netflix)

Scaevola

Dobrý nápad s děsivou knihou a vizuálně zajímavým démonem/obětovanou dívkou se bohužel nedočkává kvalitativně zajímavého vyvrcholení, respektive, že se hrdinovi jeho chování vymstí, bylo jasné už od začátku. ()

Thalin

Nedá se tomu upřít atmosféra. Ponuré a tmavé, což by nevadilo. Ale hlavní hrdina je sobecký zmetek, co si chce jen nahrabat a že mu hrozí nějaké nebezpečí mu i přes varování dojde tak v posledních třech minutách. Mě to přišlo nedotažené. ()

NikiVai

Dost pomalu se to rozbíhalo, kdyby tady ubrali na pasáži a přidali na závěru, bylo by to lepší. Takhle jsem se dost nudila a ve finále, kdy jsem se měla bát, jsem si jen řekla "aha, tak o tohle tu celou dobu šlo". ()

Oup

Osobne nerozumie tomu nízkemu hodnoteniu. Položka 36 je príjemná úvodná rozprávka pre ľudí, čo majú radi potemnelú atmosféru. Kamera je asi najviac hororová záležitosť, ale to vôbec nevadí, lebo od začiatku máte pocit, že to smeruje do problému. Atmosféra naladená neurotickým človekom, ktorý si očividne prešiel hrôzou v živote a príjemnou hudbou, ktorá nalaďuje k temnote. Mne sa to páčilo, dobrý začiatok. ()

PMU

Delší zahřívání, pak bohužel ne mocný finiš. Baví mě výprava, která vlastně provází na vysoké úrovni celou sérku. Těšil jsem se a nenechám si to zkazit. Bavte se. ()

johny298

Výborná kamera, výprava, atmosféra. Lovecraftovské srdce zaplesá. Na začiatku poctivé budovanie a stupňovanie deja. Na konci ale akési unáhlené a bez vysvetlení ako veci navzájom súvisia/súviseli. Akoby to najprv bolo plánované trvať o 20 minut viac, ale nejaký zákerný producent záver prikázal zostrihať... ()

Cinex_studio

Škoda konce no.. Kamera naprosto perfektní a celkově vizuál je naprostý strop, ale završení to celé úplně ničí. Přitom budování atmosféry fakt stálo za to, a do posledních pár minut mě to fakt bavilo. Uvidíme co bude dále, ale tohle je bohužel takovej velkej průměr/podprůměr, mimo vizuál teda! ()

Raz

Na start dobrý,ono se něco špatně hodnotí když je něco první v řadě. Nevíte jestli bude líp nebo hůř.Minimal vám tento díl nainkasuje příjemně okultní atmosféru a i když konkrétně tento díl není Lovecraftem inspirován tak má takovej ironicky větší vibe než ty díly které jsou.5z10 ()