Cara a Duttonovci starostlivo plánujú ďalší krok. Creighton hľadá mocného spojenca. (SkyShowtime)

CinemaRanger

Bohužel, po čtyřech dílech mě to vůbec neoslnilo. Ze třech dějových linek zaujala snad jen ta v Africe, jelikož se nejvíce přibližuje tématy sérii 1883. Sheridan tentokrát jde mimo mě a nezachraňuje to ani Ford s Helen. Co se týče kvalit, stále vysoký nadstandart mezi TV tvorbou. ()

William_

Už jsem si myslel, že to bude další epizoda složená z 69% z prc*ní na nádherných plážích v Africe. No naštěstí se tak nestalo a dočkali jsme se za mě asi nejsympatičtější epizody 1. série 1923 s naprosto skvělým závěrem. ()

fabecc1222

Stejně mě v té Yellowstone lince zatím nejvíc baví ty protiklady "zaostalého západu" a "moderního východu". Je zajímavý vidět, jak moc se toto území za těch 100 let do současnosti rozvinulo, a jak rychle jsme jako lidstvo začali šlapat. Africká linka se zřejmě definitivně uzavírá a přesunuje do Ameriky, ale musím tvůrce pochválit, za velmi autentické znázornění této oblasti a dané doby v ní. A jak pravila i jedna z postav, tak i té utajené části Afriky, kterou moc v takovýchto projetkech nevídáme. ()

warrenur

Vdaka slusnemu romanticko-dramatickemu zaveru, ale hlavne "zuctovaniu" v linii "domestifikacii" mladych indianiek, daleko lepsie ako predosla epizoda. Bron z GoT (Jerome Flynn) je v roli hajzlika vyborny. 75% ()

muti

Milujem časti ktoré ukážu chronologicku linku a keď zisťujeme ktoré udalosti sa dejú v akom slede (viď Westworld). Indianka vojna prírody je určite vítaná vzhľadom na to ako bola vykreslená škola sadizmu. Cara preberá opraty a na rozdiel od mužov ona zabíja pomaly. Máme sa na čo tešiť. ()

BIG.NINE.CF

Tak se nám to krásně rozjelo. Zatím teda nechápu linku s indiány, ale Taylor nás určitě zase překvapí, tak nepředbíhejme. Co se týče Africké linky, tak ta byla hlavní tahoun a je škoda že musí skončit. No a teď nám asi začnou v Yellowstone ty pravé jatka. Už aby to bylo.  ;) ()