1923

• USA 1923 (viac)

Seriál sleduje Duttonovcov z Yellowstonu začiatkom 20. storočia počas objavovania hornatého západu. Ich predkovia čelia pandémiám, historickému suchu, koncu prohibície a nástupu veľkej hospodárskej krízy. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (10)

1923 (2022)

No teda. Duttonovi usli za 40 let slusny kus cesty. Divocina je ta tam a misto toho tu mame stret nove elektricke doby s cowboyskym zpusobem zivota. Jen ten boj o pudu a moc je stejny pres vsechna desetileti. Ale hlavne, je to po Sheridenovsku dobra zabava s chlupama na hrudi. ()

Season 1 (2022) (S01)

1923 (2022) (S01E01)

Potreti vstupuje Sheridan do stejne reky a potreti nam serviruje neco trosku jineho a ja budu u toho. ()

Prázdny trón prírody (2022) (S01E02)

Uvital bych alespon nejake provazani tech trech dejovych linek. Kazda z nich ma potencial, ale takto osamocene? ()

Vojna sa vrátila domov (2023) (S01E03)

No vida. To, po cem jsem volal u minuleho dilu, se stava skutecnosti. Dejove linky se zacinaji propojovat! ()

Duch Zebriny (2023) (S01E05)

Oh boy. A ja se tesil jak se bude pokracovat se Spencerem doma. Inu, clovek mini Sheridan meni. ()

O oceán bližšie k osudu (2023) (S01E06)

Zdanlive pomalejsi dil, do ktereho se ale veslo spousta zajimaveho deje. ()

Pravidlo piatich stoviek (2023) (S01E07)

Predposledni dil a ani jedna dejova linka se nepriblizila k druhe? Doufal jsem, ze k tomu dojde driv nez v druhe sezone. ()

Už nie je čo stratiť (2023) (S01E08)

Tak nam serie skoncila v nejvetsich srackach, presne jak jsem se obaval. No nic, druhou serii si za rok urcite pustim. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

Nečekaný konec seriálu Yellowstone?

07.02.2023

Seriálové bomby začínají padat už v únoru. Právě jsme se totiž dozvěděli, že jeden z nejsledovanějších a nejúspěšnějších seriálů současnosti – drsné drama Yellowstone od Taylora Sheridana (Sicario,… (viac)