Spor medzi Whitfieldom, Bannerom a Duttonovcami sa vyostruje. Marshallovci sledujú Teonnu. (SkyShowtime)

fabecc1222

Tak to vypadá, že v podstatě celá první řada je spíš takové připravování si půdy pro masakr, co příjde v řadě druhé. Zatím se nám nic nevyřešilo, a končíme se spoustou otázek a natěšeností na další díly. Výborná road-movie Afrika-USA zatím stále není u konce, a vypadá to, že snad i v druhé řadě bude nějakým způsobem pokračovat, což je jen a jen dobře. Spencerova linka má v sobě snad všechno, co má dobrý příběh mít, to je klenot současné TV tvorby. Těžko říct, kam se to bude vše dál ubírat a kdo se vůbec dožije konce. ()

ledzepfan

Ok. U minulého dílu jsem trošku jedovatě brblal nad přiblblou příhodou s prostitutkama a nutno říct, že v tomhle díle to mělo ještě jakési pokračování které tomu zpětně dodalo jakýs takýs smysl. Eskapáda Spencera a Alex na lodi byla sice zábavná ale i poněkud frustrující. Na ranči to jde po všech stránkách od desíti k pěti. Indiánský útěk se moc neposunul a já můžu fakt jen naslepo hádat kam celá tahle linka směřuje.. No nic. Teď už to jen s dalšíma Sheridanovkama přečkat do druhé série. ()

liskam

Ta linka Spencera a jeho ženy která se neustále a neustále uměle prodlužuje mě vyloženě sere. Indiánská záležitost mě baví. A stav na ranči je v podstatě beznadějný. Docela by mě zajímalo, jak se z toho všichni vyhrabou. Musím říci že překombinovanost linií vyprávění mě moc nesedí. Mám raději styl jakým bylo vyprávěno 1883 a Yellowstone. 69% ()

warrenur

Zaverecny diel ma nechat divakov v napatom ocakavani. Tych utlocitnych zasa, zvatlajucich nad zachodom v opitosti placuc nad nespravodlivostou, ktora sa stala serialovym hrdinom. :D Meh....zmraka sa nad osudmi Duttonovcov. Neplacme vsak, v druehj serii sa miska vah iste preklopi nuz a dovtedy musia ti labilnejsi z nas papat antidepresiva, hehe.  Pobavil palubny duel. Hoci elitny sermiar by navzdory podnapitemu stavu, urcite tak ukazkovo nepohorel. :) Napriek obcasnemu prvoplanovemu klise, sa Sheridan-ovi neda upriet poetickost a hrejivost jednotlivych scen paradne natocenych a hudobne dofarbenych. Napriek tomu je tento pocit vyrazne slabsi ako v jednoseriovom 1883, ktoreho epizody otvaral hlas mladuckej Isabel May uzivajucej zivot. 70% ()

muti

Decentný záver prvej série, v podstate je škoda že je cela 1923 rozťahana na 2 série, čo sa odzrkadľuje práve v rozvláčnosti rozprávania. Indiáni sa pohybujú pomaly, hlavný padouch z baní vidí do budúcna cez niekoľko životov, Ford si necíti prsty, jediná záchrana rodiny je kdesi v podpalubí. Začína sa bojovať perom a nie pištoľou. Už ani ten meč nie je to čo býval... ()