Kráľ Tulsy - Série 1

(séria)

herr_carter

Tohle mi vážně sedlo, nabouchaný senilní dědek Sly vyleze do moderní doby z lochu a začne všechno řešit po svém velice svérázným a vtipným způsobem. Ze začátku série čistokrevná komedie, postupem času trošku vážnější a drsnější, ale jako celek parádně vybalancované - dobrý nápad, natočit mafiánskou sérii s prvky komedie.............................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Greg25

Svěží gangsterská popcornovka, která nabízí všechno, co byste rádi v takové sérii viděli, aby vás to potěšilo a měli jste příjemný pocit, že fandíte těm správným. Výčitka? Vlastně ani ne, béčkové klišé věci v áčkové kvalitě. Takovéhle old school věci v moderním kabátě se už moc netočí a Tulsa King je jasným důkazem toho, že je to škoda. Senzační úvodní znělka. Stallone si to tu fakt hodně užívá, role šitá na míru. 75% ()

warrenur

Velmi podarena zanrovka, kvalitne spracovana - Sheridan bol zarukou, ze to nebude paskvil. Fajnova hudba, zasadenie, slusny a stale sympaticky Sly. Ano, obcas vam to pride scenarovo genericke a proste, ako stastlivo a jednoducho Dwight-ova postava funguje, ale je to ZABAVNE. Silny nadpriemer. (rusil ma trochu element takmer genialneho computer geeka, ktory viedol biznis, ktory viedol a je po ruke, ked to treba do scenaru. To je barlicka v akcnych filmoch vzdy. Nieco nevieme, zozenieme si "hackera"...ach jo :) ) Opat sa brnklo na moju nostalgicku strunu. 65% Podarene. ()

theSaint

Sly je Sly a já ho vždy můžu. Má charisma a koule mu s věkem nezmizely. Solidní, pohodová věc, kterou zvedá do zábavných výšin právě on. ()

yvona

Sheridan dokáže využít charizmatické stárnoucí hvězdy(Kevin Kostner v Yellowstone, Stallone), vytváří skvělou atmosféru, ale po příběhové stránce mu to nějak nefunguje. A když se o to pokusil v 1883, byla to sladkobolná katastrofa. ()

Hpatrik

První série nebyla vůbec špatná! Sly má stále neskutečné charisma a díky němu tomu sem tam lecos odpustíte. Příběhově je to jednodušší a má to pár hluchých dílů, hlavně uprostřed to za mě hodně skřípe, ale závěr je vystavěný solidně, se starým dobrým cliffhangerem na konec. Lepší tři. ()

waska

Sly ve skvělé formě. Jako gangster se hodně přiblížil nepřekonatelným ( zatím ) De Nirovi a Al Pacinovi. Těším se na pokračování. ()

Crosshair

3.5* Presne nekde mezi, nebyt Slye byl by to typicky prumer. Bohuzel se to nikdy uplne "nerozjede" a misty jde videt, ze vetsi rozpocet by se hodil. Snad dalsi serie zaradi vyssi rychlostni stupen. ()

pushover

Průměrná gangsterka s napuchlým a stále špatně hrajícím Slyem. Co mě ale překvapilo u takovéhle produkce je mizerný zvukový mix. ()

Telemachus

Fantastický začátek šuměl tak dlouho, až vyšuměl do ztracena. Poslední díl byl opravdu zlý. Počínaje nepovedeným flashbackem, konče ale opravdu velice nepovedenou akční scénou v baru. Speciálně za tu by někdo zasloužil pohlavek. No a pak je tu ta úplně poslední scéna, která to přes všechnu Slyovu snahu, nadsázku a žánrový přesah shodila do průměru. A hlavně úplně zbytečně a bezúčelně. Jsme v roce 2023, kdy už mě filmařské postupy hodné Knots Landing a Dynastie fakt nezajímají. ()

Maniik88

Tak toto sadlo Stallonemu podobne dobre ako Rocky alebo Rambo. Megacharizmatický 75r zloduch pôvodom z Talianska, ktorý rozdáva rany ako Rocky. Proste ani moc nemusel hrať, hral viac menej sám seba. Strašne ma bavili hlášky, proste keď presedíte 25r v base a potom sa vrátite akoby do iného sveta, ktorý je v mnohom na hlavu. A tým svojím zatvrdelým prístupom si získava srdcia obdobne charizmatickej bandy trávičkárov, barmana a iných týpkov. Príjemne to plynulo a bavilo ma to. Hlavný zloduch tak trochu Ben Kingsley tiež super. Inak barman mi pripomínal Christiana Balea. Spokojnosť, akurát posledná minúta posledného dielu ma trochu rozsekala, to som nečakal. Teším sa na druhú sériu. ()

Mamlas

Určitě jsem rád za Stalloneho. Za to ostatní v první sérii, tu vykecávací vatu a nudu napříč, ze to už ne. Táhne se to moc, sem tam ujde nějaká akce nebo vtípek, ale převážně se to vleče. Mohl to být průměrný celovečerák, ale v tomhle naředěném a utahaném provedení je to u mě tak tak za 2 hvězdy. A to tak tak.(31%) ()

Dejvecd

Taylor Sheridan sa po púti Montanou v Yellowstone vydáva spoločne s fantastickým Slyom na výlet to Oklahomy, aby nám opäť ukázal ako sa robia dobré seriály v 21. storočí. ()

Dzoumen

Mafiánský seriál v hlavní roli Stalona je fascinující. Seriál je dost pomalý moc takový typ seriálů nemusím, ale tohle je výjimka! příběh nadchne až tak, že se do něj zažerete, ale pokud čekáte nějakou velkou akci, tak toho se moc nedočkáte, já jsem čekal každou epizodu, že se dočkám pořádné akce a nakonec jsem se nedočkal. ()

Kushina

Stalloneho první seriál? Proč sakra až teď?? Ten člověk má prostě na hraní drsňáka mafiána fakt talent. Svělý seriál se skvělým příběhem, zajímavé scénky, akce i dialogy. Nechybělo moc a dal bych 5*, ale něco mi tam pořád chybělo... každopádně se těším na další sérii. 85% ()