Po 25 rokoch vo väzení musí mafián Dwight Manfredi znovu rozbehnúť svoj život na vidieku v Oklahome. (SkyShowtime)

LachtanShows

Před příchodem celého Sheridanverse jsem si rozkoukané seriály vyčistil natolik, že mi v appce visí jen nedokoukatelní Simpsonovi, můžu si teda u rozjetého Yellowstonu dovolit uhnout ještě k jednomu seriálu. A to hlavně proto, že se díly Tulsa King točí kolem pouhé půlhodinky a služba SkyShowtime nám je bude dávkovat po týdnu. Jakmile teda dojedu první tři zpřístupněné, seriál mi zabere pouze 30-45 minut týdně. ()

drackula

Stallone je môj obľúbenec a úlohy tohto typu mu naozaj sedia. Bavila ma konfrontácia vyslúžilého gangstera so svetom "budúcnosti", ale aj počiatky kriminálneho "impérie" v totálnom zapadákove. Úvod to bol zaujímavý a vtipný a záver epizódy naznačil, že to nebude len o "haha starý mafián". 70% SkyShowtime ()

DonBraso

Trailer vůbec nenamlsal a ještě Sly jako nějaký gangster. No a ono z toho vyšlo překvapení jako blázen. Sly si užívá roli neskutečně. Pilot nádherně odcejpá, sem tam nějaká hláška a Sly si pomalu buduje svůj rajón v Tulsa. Pilot doopravdy jak víno, scénář šlape a Sly je v každým záběru. Na starý kolena si Stallone v seriálu ještě zahraje a to rovnou, kde má hlavní roli. Snad pojedou další díly stejně tak dobře jak tento. ()

Hellierer

Zábavná srážka staré školy s novým světem. Skvělé obsazení a Sly opět ve formě. Dialogy a jednotlivé interakce hlavního hrdiny s "novým" světem trochu překvapivě protkané humorem. Je to zároveň chlapácké, ale dokáže to být i vtipně odlehčené. Kombinace, kterou jsem nečekal, ale překvapivě na mě funguje. Takže proč ne? ()

castor

Po tom všem, co vysloužilý gangster Dwight Manfredi pro rodinu udělal, dostane oklahomskou Tulsu. Za svou mafiánskou rodinu si odkroutil 25 let, než aby někoho napráskal. Hodně četl, složil pár básní a snažil se vyhnout konfliktům. A teď zpátky New York? Těžko, o obchody se má starat v jednom zapadákově. Staré časy jsou pryč, kroutí hlavou nad moderními vymoženostmi. A sype hlášky. Nedbaje protestů majitele, začne s obchodem s marihuanou. Dostane co týden 20 procent z tržeb. Na oplátku ho bude chránit před gangy. „Před jakými gangy?“ ptá se zoufalý majitel obchodu. Sly se s odpovědí neobtěžuje. A právě na jeho charisma to celé stojí. A stojí to pevně. ()