Dwight, Tyson a Bodhi sa vyberú na služobnú cestu. Stacey vyšetruje Dwightovu minulosť. (SkyShowtime)

castor

„Počítej rychle, protože moje nabídka vyprší, jakmile spolknu tuhle sušenku.“ Narodil se v Brooklynu, v červenci 1947. To skoro sedí, protože Sly je o rok starší. Dlouholetý člen Cosa nostry (tedy sicilské mafie působící na území Spojených států), to už je krapet jinak. Gangstera, jehož vyjednávání je založené hlavně na přesně mířené ráně, mu každopádně věříme měrou vrchovatou. Ví, že mu v mnohém ujel vlak. Třeba v případě rodiny, kdy se neúspěšně snaží zkontaktovat asi třicetiletou dceru. Nosí hotovost, i když ví, že potřebuje kreditní kartu nebo nějakou mobilní aplikaci. Výsledkem nejsou žádné akční či vizuální hody, ale (zatím) poctivá žánrovka. ()

Necrotongue

Druhá epizoda byla na události ještě skoupější než předchozí díl, přesto se nedá říct, že bych se nebavil. Faktem ovšem zůstává, že se mi o zábavu staral jen Dwight "Cinque Stelle" Manfredi, který mě svými hláškami udržoval ve střehu, zatímco děj občas stagnoval. Tvůrci se holt zaměřili na to, aby bylo politicky vše v cajku, takže podstatné záležitosti ustoupily do pozadí a spíše se řešilo, kdo má nárok nosit dredy. Když k tomu připočítám ještě poněkud klišoidní odbočku s dcerou, je vcelku jasně. proč jsem tentokrát mírně ubral na hodnocení. Nezbývá mi, než doufat v lepší zítřky. / Poučení: I bio produkty mohou překvapit. ()

uhlerado

Sly je topka v charizme a obratnosti v roznorodych scenach. Aj v zlozitejsej konverzacii vam naserviruje porciu zabavy, napatia a dramy zaroven. Tento serial nie je vobec o zabijani, gangstroch, ale skor o obratnosti, vyzretosti a fungovani sveta, kde sa urcuju pravidla specifickym sposobom. Tie udava Sylvester bravurne. ()

warrenur

V tejto casti viac-menej klasicky "poludstuju" mafiana vzhladom na jeho prerusenu rodinnu vazbu a stare maniere. Vo svojej naivite s akou si postupne buduje vztahy, ci uz obchodne alebo dokonca priatelske je to sice mile a zabavne, ale clovek si uvedomuje tu nerealnost. "Ugly face" :) 70% Stava sa z toho rozpravocka. Ale nie nezabavna. Sly je borec a osobnost. ()

drackula

Súboj gangstera s technológiami pokračuje a jeho kriminálne "impérium" sa rozrastá. Nech prvá veta znie akokoľvek, je to vtipné, ale nie trápne. Má to štýl a príjemne sa na to pozerá. A záver tomu dal silný emocionálny rozmer, na ktorom sa dá stavať. Ešte trochu akcie a hodnotenie pôjde určite hore. 70% SkyShowtime ()