Znovu sa zamilovať

• Česko Znovu se zamilovat (viac)

Čo keby náhodná sms-ka viedla k životnej láske? V tejto romantickej komédii sa Mira Ray vyrovnáva so smrťou snúbenca tak, že mu pošle zopár romantických sms-iek... no netuší, že jeho mobilné číslo medzitým pridelili Robovi Burnsovi. Rob je novinár a uchváti ho čestnosť a nádherná úprimnosť jej textoviek. Keď dostane za úlohu napísať profil megahviezdy Celine Dion (hrá samu seba vo svojej prvej filmovej roli), s jej pomocou nachádza spôsob, ako sa stretnúť s Mirou naživo... aby získal jej srdce. (Itafilm)

M.i.k.e

neškodná romantická lovestory, která si jede podle předem dané šablony, kdy je už asi od druhé minuty jasné co se bude dít (a opravdu se to děje přesně tak jak divák čeká), není tu vůbec nic alespoň lehce překvapujícího či originálního a sám film se o to ani nijak výrazně nesnaží. Priyanku Chopru mám nicméně rád a i když je tady její postava chvílemi lehce otravná a ona sama mi nikdy nepřišla jako prototyp pro podobné role (ani v Bollywoodu ne), nakonec se to dalo přežít bez výraznější újmy...60% ()

Spiker01

Priyanka Chopra je idol, jež jsem poznal až teprve letos, samozřejmě jsem ji mnohdy viděl v menších rolích a přitom by jí ty velké tak seděly. Bohužel Love Again není úplně žánrová pecka a místy jsem se i nudil, ovšem druhá polovina mě bavila o dost více. Lehce zapadne však ve filmografii všech zúčastněných, včetně bizarní role Céline Dion. ()

IQ Tiqe

Romantická komedie, jak má být – nedá se od ní nic očekávat, ale přesto je milá, sem tam vtipná, hlavní duo sympatický a i když je sladkobolná, je koukatelná, vůbec to není sračka. ()

Dzeyna

Za mě klasická romantická lovestory, nicméně moc povedená. A všichni aktéři byli moc sympatičtí, takže vlastně proč ne. ()

silentname

"Love Again" nepovažujem síce za veľmi kreatívny film (Hallmark mali v roku 2021 vianočný film s podobnou témou "The Christmas Promise"), ale zase musím uznať, že má v sebe príjemnú dávku romantiky, srdce filmu je na správnom mieste a herecké obsadenie vie predať jednotlivé scénky tak, aby som bol schopný uveriť tomu, čo sa momentálne deje. Dokonca aj samotná Céline Dion. Ktorá dokáže byť miestami aj celkom vtipná. Neviem čo nejako výrazne na filme okomentovať, no je tu pár momentiek, ktoré by som vedel vypichnúť. V prvom rade scénku, kde Mira bude svedkom smrti svojho priateľa. Jej reakcia, kde ostane niekoľko sekúnd úplne zamrznutá a až potom vybehne von, aby mu išla pomôcť je veľmi reálna. Tento prvotný šok som videl zachytený vo filme málokedy, a dodáva to jej postave realistickosť. Komediálne postavy sú podľa mňa tiež veľmi dobré. Mira má celkom vtipnú sestru, Robov šéf má niekoľko dobrých momentiek (mimo iné časť, kde mu bude nadávať za vydaný článok) a chémia medzi našimi protagonistami funguje. Ak máte radi romantiku a lásku, myslím si, že toto bude film pre vás. Neobíde sa to bez tradičných klišé, (najmä v závere) ktoré veľmi dobre poznáme a dokopy nerobia nič iné oproti iným filmom, ktoré ich používajú (tieto nedorozumenia by mali už podľa mňa vo svete romantiky zomrieť), no dospeje to k peknému finále, ktoré potešilo. A soundtrack Céline Dion funguje tiež dosť dobre. Takže ak máte záujem a radi podobný tip filmov, čeknite si ho. Za jedno pozretie to určite stojí. Hodnotenie: B ()

Arsenal83

Oproti nemeckej verzii nič nezmenili, len pehaňu Herfurth vymenili za indický variant, no a za manžela dali černocha a tak, aby to bolo americké. Inak nepohli so scenárom skoro vôbec, len ho preložili. Čiže oddychová romantika, ktorá neškodí a pridanou hodnotou sú hity Celine Dion, tie ťahali dej a vynikajúco sadli. ()

Marze

Je to hlas a hudba Celine Dion co se dotkne vaseho srdce, ne chvilemi morbidni pribeh. Ten se mi vyparil  z pameti se zaverecnymi titulky. Tvurci zapomneli, ze v romanticke komedii se mate zasmat. Chybi take chemie mezi Heughanem a Jonasovou.Zato nechybi predvidatelnost. ()

marhoul

Nesnáším obřidlivou, nesympatickou, falešně vřískající Celine Dion, jsem na ni alergická, škoda, že ji sem obsadili, nebýt toho, jdu s hodnocením klidně výš, romanťárna je to sice nenáročná, ale neškodná a hezky natočená. Mám dojem, že jsem viděla verzi německou, přesto mě to nijak nerozladilo. Indka je jako obrázek a šikulka. ()

MoiJe

Velmi basic priebeh a velmi basic herci, hoc vysoko na sucasnom svetovom hottie liste. Ak nieco, zalubila som sa asi do Suzy (sestry hrdinky). :D ()

vydumnica

Céline: "Hi, this is Céline Dion." Mira: "Sure. And I am Mariah Carey." A tak Céline začne spievať :-). Toto bola najlepšia scénka celého filmu! Hmh, samotný film Love Again ma až tak neohúril a vlastne ani veľmi nemal čím prekvapiť, keďže už som videla pôvodnú nemeckú verziu od Karoline Herfurth SMS für Dich. Love Again má veľké šťastie, vcelku priemerný film mimoriadne oživila a spríjemnila Céline Dion♥️. Práve kvôli nej som to chcela vidieť. Je to úžasná osobnosť, nielen úžasná speváčka. Jedna z najpokornejších celebrít. Má veľký zmysel pre humor a mohla by kľudne hrať aj inú rolu než len seba :-) a teraz keď kvôli zdravotným problémom musela zrušiť turné, možno pouvažuje aj nad filmovou kariérou. Mohla by aj mne zavolať :-) ale tiež by som jej neverila😄. Fanúšikom Céline odporúčam aj film Aline o živote Céline Dion. 60%. ()

Aljak

Aj keď to bola v podstate typická romantická komédia s dobre známou šablónou a očakávaným vývojom deja, tak námet bol aspoň ako tak originálny a musím uznať, že to ako celok pôsobilo veľmi príjemne. Veľkú zásluhu na tom majú nielen sympatické hlavné postavy, ale aj vydarený scenár. No a musím vyzdvihnúť aj dobré dialógy s dôvtipom, iróniou - a celkovo, že sa to všetko dalo zvládnuť aj bez prihlúplého a vulgárneho humoru. Pozeralo sa na to fajn, a aj keď sme snáď všetci dopredu vedeli ako to skončí, tak sa mi to páčilo. V rámci žánru určite nadpriemer = 4* ()

BarryLyndon

Chopra Jonas se snaží, ale pořád ji to v Hollywoodu prostě nejde. Po Citadele další pruser. Ve zkratce je to ve všem horší než německý originál s Herfurth. Docela bolí obsazení herečky s obličejem pornohvězdy po milionu plastik do role domácí litující se puťky. Myslím, že to mělo opravdu katastrofální scénář, který spoléhal až příliš na schopnosti a improvizaci hlavního dua, na což ani jeden neměl. Heughana je taky škoda, v seriálové Cizince mu to šlo, ale ve filmu jedná role horší než druhá.  Pochválil bych jedinou věc, Celine Dion. Její presence a zasažení do filmu bylo opravdu vtipné a užívala si to. Pobavilo i cameo manžela hlavní herecky. 5/10 ()

Streeper

Nejedná se o nic zvláštního a nic, co bychom už tisíckrát neviděli. Snažili se to trochu obzvláštnit přítomností Celiné Dion, což nebudu lhát mě třeba docela pomohlo, že se mi snímek líbil o něco víc. Nicméně jinak je to nic moc story. Navíc hlavní představitel Sam Heughan mi byl velmi nesympatický a Priyanka si vše kradla pro sebe, ráda bych jí viděla v nějaké větší dramatické roli, myslím si, že by to zvládla skvěle. Škoda, měla jsem od toho daleko větší a lepší očekávání. ()

carly

Ku koncu bol ten pribeh trochu kostrbaty, ale pacilo sa mi nedorozumenie s miestom stretnutia. Vedlajsie postavy filmu dost pomohli, ale Sam a Priyanka su viac nez funkcna romanticka dvojica. Bol to film tak akurat. Velke plus za vyuzitie hudby Celine Dion. A mile boli aj zaverecne titulky. ()

FilMiki

A jen proto, že se mi líbil hlavní hrdina. Romantický komedie přece nemají kopírovat klišé za klišé... To bychom všichni prožili to samý. ()

oveckaoa

Ženská má chlapa a toho zabije auto je z toho špatná jelikož ji měl požádat i o ruku a neudělal to tak mu píše na mobil zprávy jak jí chybí. Telefon má , ale jiný chlap co se měl ženit, ale nevyšlo mu to a ty zprávy se mu líbí tak si zjistí kdo to píše a začne s ní chodit ona, ale pak zjistí, že s ní je  díky tomu on se ji pak snaží zbalit. Bohužel je to na úrovni těch romanťáků od Rosamund Pilcher co chodí v televizích jsou zde lepší herci  a mají spolu chemii, ale to je asi tak vše velkým plusem je hudba .40 procent jsem rád, že mě tehdy nevyšlo kino ()

TroiMae

Vlastně to nebylo špatné. Zatímco v Česku umí(me) romantickou komedii asi jako hlavní postavy filmu umí vařit, tohle nakonec byl takový milý a hodný romantický film. ()

Davej

Úroveň stanice Hallmark. V kině utrpení. Jediné plus za sestru hlavní hrdinky. Škoda,  že hlavní roli nedostala tato herečka. Druhá půlka lepší, vytahla to na 2 hvězdy. Ale čekat na ni se přesto nevyplatí. ()

buzzwoody

Pár světlých momentů by se našlo, pak by se ale našly taky momenty, které si nabíhaly na srovnání s produkcí TV Barrandov. Při maximální shovívavosti stále podprůměr. ()