Žena, které během vánočních svátků zabijí snoubence, poznává tesaře, kterého si najala, aby dokončil jejich nový dům a ona ho mohla prodat. Mezitím přijde odpověď na textovou zprávu, kterou poslala na staré číslo svého snoubence a v níž si vylévá svůj žal. (FunDinDung)

silentname

Prvý tohtoročný Hallmark film, ktorý ma úprimne dokázal nabudiť emóciami. Keď to začalo, tak som si hovoril, že asi sa niečo stane. Lebo úvod pôsobí ako keby sme boli v úplne inom univerze. Toto má byť vianočný film od Hallmarku? Niečo sa musí určite stať. A rozhodne sa aj stane. Inak by sme totiž mali asi úplne iný romantický film, než sú bežní diváci zvyknutí. Takže v tomto smere musím "The Christmas Promise" pochváliť. Torrey DeVitto je ako hlavná hrdinka skvelá a dáva filmu potrebné emócie, ktoré je treba. Plus sa musí vyrovnávať s celkom nepríjemnými udalosťami, ktoré rozhodne človek nedokáže hneď spracovať. A je na nej to trápenie vidno. Plus občas máva aj flashbacky, ktoré sú veľmi presvedčivé a plná pocitov, ktoré nevie ani poriadne vysvetliť. A tá romanca čo tu vznikne je príjemná, je vtipná, je plná života a dáva filmu potrebné srdce. Takže toto je to, čo som od vianočných filmov očakával a teším sa, že je to konečne tu. Dúfam, že sa takýchto dočkám viac. Hodnotenie: A- ()