It Crawls Beneath

• USA They Crawl Beneath

Po zemětřesení zůstane Danny (Joseph Almani) uvězněn a osamocen a jeho klaustrofobická noční můra se ještě zhorší, když se z puklin v zemi vynoří něco opravdu děsivého, co ho donutí podstoupit brutální boj o život a duševní zdraví. (bianci)

Easykill

Žádná odpadovka se nekoná, ale je to solidní céčko. Kdo se rád baví u těchto kravinek, bude spokojen. Já se nasmál dost. Cením nápad, kdyby se do toho investovalo více peněz a času, mohl to být celkem dobrý, netradiční survival. Takhle to bohužel nebo naopak bohudík funguje jako super hororová komedie. ()

LIVINGDEAD odpad!

Zemětřesení.Chlap je zavřený v garáži zhotovené z nějaké překližky. Stačilo by se opřít a spadnou všechny čtyři zdi.Nemůže ale ven.. Baterka v mobilu je slabá, ale má čas řešit s matkou, že před 30 lety zahla fotrovi.  A útočí paraziti, co vypadají jako choboty a jsou zřejmě ušité z filcu. Jeho přítelkyně ví, že mu zbývá jen 30 minut života, přesto s ním řeší, že čeká miminko.....Strašné.💩... Ale jako komedie dobré 🤣🤣🤣 ()

Marze

Danny pracuje v autě, přijde zemětřesení a je uvězněn pod vozidlem. Jeho volání o pomoc vypustí ze země cosi hrozného. Musí bojovat o svůj život. It Crawls Beneath  ukazuje, že lze natočit film s minimálním obsazením a penězi. Je vhodný úvod do subžánru sci-fi body horroru. Tomuto subžánru se též říká biologický horror. Směšné a psychologicky zneklidňující násilí na lidském těle. To může být zobrazováno sexem, mutacemi, zombifikací, chorobami apod. ()