Dokonalá souhra

• Austrália A Perfect Pairing
všetky plagáty

Ctižádostivá obchodnice s vínem má políčeno na velkého klienta a upíše se kvůli tomu k práci na ovčí farmě v Austrálii. Tam jí ale padne do oka drsný, záhadný rančer. (Netflix)

WincKruspe

Z mužského pohledu je to 2 hodinová klišé nuda točená v pěkném prostředí se sexy Victorii Justice, která leze i do bazénu v tričku. Z toho ženského je to prý originál, i přes ten milion filmů stejného žánru. ()

Arsenal83

Pri pozeraní tohto filmu mi vyschlo v krku, ale to z toho, že mám pocit, že Victorii Justice fakt vyschol krk. Koľko má obvod? 20 cm? To je dosť veľká nespravodlivosť a pritom má spravodlivosť v mene. Inak film je tuctovkou v žánri, ktoré vysielajú televízie ako Hallmark ako na páse. A teraz ich vypľúva aj Netflix, asi zo zúfalstva z pádu akcií. Ale navyše tam ešte povinne jebne homo pár, aby sme nezabudli, že ich je asi 50%. Len tak ďalej Netflix a skrachuješ ako Dedoles. ()

ARI50

Příběh už několikrát vyprávěn z jiných pohledů. I tady už se ví jak se to bude vyvíjet a přesto neurazilo, jednoduchá romantika. ()

bourec

Ten Netflix je docela urputnej. Otočil oproti Kalifornským vánocům mužskou a ženskou roli, a natočil něco hodně podobnýho. Je to ale ještě blbější, ucincanější. Jednu hvězdu dám za parádní kus přírody a za Victorii. Jinak unylá srajda. Dříve bylo romkomů hodně, a spousta z nich kvůli parádně zahranejm partům, a skvěle zrežírovanejm, taky kvalitních. Tohle je bez vtipu a bez chemie. Prostě nic. Nothing. 20%. ()

Lenka.Vilka

Co jsem čekala, to jsem dostala: romantika jako od Rosamundy na Primě od osmi večer, ale hezčí záběry přírody. Ano je to klišojdní odpad, který ničím nepřekvapí. Ale měla jsem chuť na podobný film a Victoria Justice je důvod, proč jsem dokoukala Eye Candy. Takže asi tak. V rámci žánru lepší  :) ()

Pajky3

Tuctová cheesy romantika, která se jako dělaná hodí na deštivé odpoledne, kdy nemáte co jiného na práci. Nic převratného a ani šokujícího se nekoná, obsazení je v pohodě a šablonka rychle uteče. Prostě průměr se vším všudy. ()

oveckaoa

Victoria Justice se proslavila v seriálu V jako Viktoria to bude asi bohužel jediný její úspěch jelikož z něho bude žít celý život a její filmová kariéra je bídná.  V roce 2021 zabodovala u Netflixu s filmem Život po večírku, který je lepší než tohle. Ženská rozjíždí novou vinařskou filmu a chce tam nalákat jinou ženskou jede za ní do Austrálie na farmu a tam se s ní ona nechce bavit, ale její bratr má málo dělníků tak ji tam zaměstná s tím, že pokud tam vydrží možná se s ní bavit bude (nabízí se otázka , když byla v tom tak dobrá proč si nenašla jiné lidi, ale to film neřeší) . Mezitím se jí tam začne líbit a začne nabalovat toho bratra . Bohužel stopáž je smrtící a většinou se zde nic neděje jen chodí dvě postavy po poli nebo jezdí autem. Victoria je v pohodě s rozpuštěnými vlasy jí to sluší více nějakou chemii spolu mají což je plus jelikož v poslední době se to moc v romantických filmech nevyskytuje a z ostatních ženských ujde ještě ta kudrnatá. Film je to průměrný originalita nulová v podstatě další z verzí jdi za svým štěstím a je to hodně televizní tak, že to vypadá jak filmy z Hallmarku. 40 procent ()

Adramelech

Před obchodním domem, kam chodím nakupovat, onehdy prezentovali své výrobky vinaři. Jedna firma zřejmě vybrala nejhezčí holku, kterou ve firmě měli, aby je v Praze co nejlépe prezentovala. Což o to, pěkná byla, ale kultura jejího slovního projevu byla strašná: „A pak jsme taky vyrobili slámové víno. Natrhali jsme bobule, nechali jsme je – é – smrsknout, z nich jsme pak udělali víno a všechno jsme ho – é – prodali.“ Můj dojem z filmu je o něco lepší než z oné prezentace. Je to romantický film, který asi ocení spíše ženy, neb končí polibkem. Mně se nejvíc líbila scéna s naléváním vína do skleniček vyrovnaných do pyramidy. ()

BOURQUE

Netflix sa stretol s Hallmark! Asi takto by sa dal film A Perfect Pairing charakterizovať najjednoduchším spôsobom. Maximálne zjednodušená a predpovedateľná romanťárňa na jedno pozretie. Druhá hviezda putuje za výber pekného (austrálskeho) prostredia. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

haWranka

Tohle byl slabota. Jednoduchý a předvídatelný děj, krizovky vymýšlené velmi kostrbatě (vůbec jsem nepochopila, proč se na něj naštvala - asi jen aby to tam bylo). Chování všech postav hrozně černobílé, místy velmi otravné. Ta hvězda je jen za vizuál, příroda krásná (a hlavní hrdina s balíky sena taky:-). ()

Robbi

Vzpomeňme v tichém obdivu na Zdeňka Jirotku, Saturnina a nepřekonatelnou Květinku Martu. Dokonalá souhra zasazená do Austrálie se k ní hrdě hlásí, jen nám předvádí kouzla v podobě názorné ukázky, jak správně pracovat na ovčí farmě, aniž by náš exteriér doznal jediné úhony. Hvězda udělena především za hezké scenérie a pakobru, asi jednou reálnou věc v celé stopáži. Naštěstí jde vypnout naprosto tragický dabing, takže jsme neklesli na nulu či nešli do záporných hodnot. ()

Shitonit

Čuš. no toto je ... Ťažká kokotina ! Jáj ?! Netuším jak sem se dostal k takovýmu tématu, asi se mi to stáhlo vomilem. Tak či tak, po poloprobdělý noci a poloprojebanýmu dni čumět na takovou polobezduchou slátanninu, tak to se mi vopravdu povidlo. Asi za trest. Díkas. Nou mor. Nou fír. Příště si dám pozorex. ()