Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc. (Netflix)

hussky

Skvělý seriál, který nastiňuje problémy dospívajících puberťáků, včetně možné šikany k vůli jinakosti. Seriál popisuje stav, který vychází z běžného života mladého kluka, který není "heterák". ()

riceismylife

Ano, takhle se točí správný slice of life o mládeži. Původní předlohu jsem četla a celkem jsem si ji vychvalovala. Když jsem tedy zjistila, že se bude točit seriálová adaptace pod taktovkou Netflixu, nemohla jsem si pomoc a těšila jsem se. Výslední seriál mě opravdu nezklamal, naopak mě velmi mile překvapil a nejspíše bych ho hodnotila lépe než předlohu jako takovou. Je super po dlouhé době vidět puberťáky, kteří se chovají podle svého věku, nejsou přehnaně chytří, vyspělí a hlavně jako puberťáci vypadají a nehrají je 25letí herci. Co se týče hereckého obsazení, herci Nicka a Charlieho mezi sebou mají skvělou chemii a působí sympaticky. Rovněž se mi líbilo, že seriál zbytečně nenatahovali, 25-30 min na díl mi přišel jako ideální minutáž. Na závěr bych rovněž chtěla pochválit soundtrack, který se opravdu trefil do mého hudebního vkusu a různé grafické malůvky, které se v seriálu objevovaly a dodávaly mu šmrnc. ()

Vilda_H

Tohle je tak krásná podívaná. Počítám s tím, že seriál se nebude líbit řadě rýpavých heterosexuálních diváků, kteří si v dnešní době přijdou homosexuály utlačovaní, nebo taky lidem, co nejsou zkrátka na slaďárny, pro což už mám pochopení. Je fakt, že místy je seriál až pohádkově naivní. Řekl bych, že se skoro už nikdo nechová tak sladce, mile a slušně v patnácti letech, jako hlavní dva protagonisté. Proto seriál beru za lehce utopický, nicméně, proč ne? U tohoto seriálu jsem se dokázal emočně vyventilovat, je to krásná podívaná na první lásku v životě v gay verzi. Netuším, zda jsou herci hlavních hrdinů skutečně taky na kluky, ale ta chemie tam byla opravdová, fakt jim to spolu slušelo. Kdo chce jedno/dvoudenní večerní oddych u nenásilného seriálu, kde jim tu lásku z celého srdce budete závidět, tak je to úplně ideální. 90 %. ()

Eseter

Tohle je taková jednohubka, co člověk zkoukne klidně za jeden den a rád. Ano, je to trochu cringe, někdy jsem měla second-hand embarrassment pocity, ale jinak je to hrozně cute. Především všechny hlavní postavy jsou moc sympatické, člověk jim to hrozně přeje. Velmi dobrý casting, velmi dobrý soundtrack. Jen to barevné schéma mi trochu už pak lezlo na nervy (ne kvůli žluté a modré, ale proto že se tak moc opakovalo). Skvělé bylo obsazení Olivie Colman - komu jinému by se člověk chtěl vyoutovat než jí? Dále pro mě byl příjemným překvapením i Fisayo Akinade (Charlieho učitel-mentor), kterého znám ze seriálů Cucumber a Banana. Heartstopper bude určitě důležitý pro spoustu LGBTQ teenagerů, což je skvělé. ()

vade_mecum

Tady prostě nemůže být hodnocení objektivní. Prostě nemůže. Nemůže... Za mě je tohle naprosto dokonalý a zdůrazňuju, že i slušný a nevinný materiál na rodinnou výchovu na ZŠ, do rodinných poraden a na linku bezpečí. Romantika pro věkovou skupinu 13 - 16 let na tohle téma za mě dosud v takovéto podobě chyběla. Když mi bylo 14, měl jsem ve škole na vysvědčení vyznamenání, chodil jsem na hudebku a výtvarku, při těláku jsem byl dobrý běžec a skokan a mým mindrákem vždycky byly rozcuchaný vlasy, odstátý uši a hubenost... Jediný čeho lituju, že tehdy tenhle seriál ještě neexistoval - to by totiž naprosto zásadně změnilo můj život - rozhodně bych neměl coming out až v 21 letech. Takže děcka, fakt si važte toho, že se můžete dojmout u tak nádhernýho slaďáku pro malý buzničky, lesbičky, bisexuály a tranďáčky, co jich jen v naší pidizemičce existuje... Tohle si užijte a nechte se unášet na vlnách bezpečí a ujištění o tom, že váš život může být fajn. ()

vladi3

Sympaticky seros a homosexualnych pubertiakoch... Posledny diel absolutne odzbrojujuci... Vacsina tazky nadpriemer, ale posledny diel topka... Netfix vsadza na 80s nadych tak ako pri Sex education... Zacina to byt otrepane, ale stale to na mna funguje... ()

klaranapoli

Je to nadherna gay romantarna. Ja tyhle filmy a serialy o “gejích” a podobnych jinych parech uplne nedavam, ale tohle. To me zasahlo hodne a skoro furt jsem brecela. ()

baron156

Milé, pohodové. Vyprávění svým způsobem, bez dávky deprese jako v Euforii. Opravdu ukázka toho, že homosexualita a témata LGBT jsou normální součástí života. V nenucené formě. Velmi potěšila Olivia Colman ve vedlejší roli. ()

Thalin

V rámci daného žánru a otázky coming outu je to určitě povedené. Místy lehce naivní a dětinské, ale postavám je taky kolem 15 a tak by to člověk taky měl vnímat očima zhruba stejně starého člověka. Třicátníkovi už to prostě přijde místy dětinské. Hlavně pak Charlie, který se neustále culí jak měsíček na hnoji a pak Tao, který se zase od prohloubení vztahu Nicka a Charlieho neustále chová jak dotčená školačka. Ale mimo tyhle dvě věci je to fajn jednohubka, která to téma rozhodně pojala dobře. ()

justaboy

Netflix a jejich umělé tlačení LGBTQ káry jede dál. Mám několik gay kamarádů a i jim na Netflixu vadí, že snad není seriál, kde by toto nebylo nějakým způsobem napasováno (Elite, Sex education, Bridgerton - kde to v knihách není etc.). ()

Akinaz

Komiksovou předlohu od Alice Oseman jsem zatím nečetla, ale po shlédnutí tohoto feelgood seriálu se do ní určitě pustím. To bylo tak super... Seriál je skvěle obsazený, každá postava se tam skvěle hodí a hlavní dva protagonisté jsou prostě k sežrání.  Moc se mi líbilo i zakomponování kreseb podporující emoční cítění postav. Rozhodně stojí za shlédnutí. Za mě 5***** ()

FildasCZ odpad!

Asi nejsem cílovka nejsem ani homofob, ale pro mě neskutečná nuda. Ovšem je tam dobře vykreslené, že neví, kterého by oj** dřív :). Chození jen, protože se s někým líbá. Český dabing je hrozný člověk neví zda jim je 10, a nebo 25. Polský asi nejlepší. Čekal jsem cokoliv, protože se psalo, že je to super seriál, no tak pro mě není. Objektivně bych dal 1 hvězdu, ale subjektivně musím dát 0%. Bylo by tu fajn hodnocení, jako i třeba NUDA. ()

JanJakJan

Krásný, barevný, vděčný a milý příběh, ano je předvídatelný, ale herci jsou natolik dokonalí a důvěryhodní, ze veškerá klišé jsou odpuštěná. A jen romanticky koukate a fandíte těm rozumným školáků, kteří namísto toho, co by od nich chtěla společnost, řeší co  vlastně chtějí oni a vy jim celou dobu přejete přesně to, jak to dopadne.  Až po shlédnutí se kouknu na originální komixovou předlohu . ()

Jamien0

8,5/10 Tak moc jako mě heartstopper před zkouknutím štvali, díky svému neuvěřitelnému celosvětového hypu, tak moc to teď miluju. Ano je to klasický romantický teen Netflix seriál, ale stejně mě to extrémně překvapilo. Ta chemie je geniální, propojení vzhledu komiksu do seriálu je naprosto perfektní a Kitovo Connorovo (Nickovo) herecký výkon je někdy extrémně on point. A hlavně je to zábavný a oddechový, ale zároveň to krásně poukazuje na to, jaká homofobie ve skutečnosti je a absolutně perfektně nahlíží do mysli queer člověka, kdy jste zmatení z toho, co vlastně vůbec jste. totální komfort, zhltl jsem to doslova na jeden zátah a vůbec toto nelituju. ()

Majestic

Je to doják, je to fajn, má to super soundtrack a hercům to všechno prostě věříte. Ano, jsou tam i klišé, člověk si místy popláče, ale i o tom je život a kdo tyhle trable zažil, zapláče si o to více. Další z řad seriálů, který se Netflixu prostě povedl. 👍👍👍 ()

Stanislaff

Kluci jsou sympatičtí, kamarádi empatičtí, všichni fajn. Pitomci jsou v menšině , ALE tomu nemůže gay věřit. Reál je diametrálně odlišný a dost drsný a lidé dost často respektují LGBT komunitu jen naoko. Vyčuhovat z průměru je divné a nenormální. Z filmu tekl sladký sirup proudem, ale pro mě byl značně nahořklý. ()

HeRoS.Au

Ac sam gay,, tak ta tlacenka LBGT+ vsude a vzdy me dost se*e, nicmene tohle bylo tak prijemny, nenasilny a laskavy, ze se u toho clovek proste musel culit jak blbecek. Jasne, ze mi z monitoru zacal odkapavat med, jak to bylo preslazeny, ale v tomhle pripade mi to ani trochu nevadilo. Sympaticka vecicka. ()