Mladá modrá krev

• Švédsko Young Royals (viac)

Princ Wilhelm si zvyká na nový život na prestižní Hillerské internátní škole. Naslouchat hlasu vlastního srdce ale bude těžší, než si myslel. (Netflix)

Skeksis

Počula som, že ježkovia majú oranžovú krv, ale aby som sa presvedčila, zabíjať ich nebudem. Zato by som zabila modrokrvnú smotánku, ktorá sa živí z daní pracujúcich. Ďalší gýčovitý stupídny seriálik pre tínedžerov so zníženým IQ. Do odpadu som to nehodila iba preto, lebo to je ako-tak dobre natočené, a to aj vďaka rozpočtu.  A princ s acne vulgaris na ksichte mohol hrať radšej Quasimoda! Zase som naletela na hodnotenie! Moja chyba... Dopozerané tri diely. Viac nemôžem. Predvídateľné, trápne klišé. ()

YumiOkami

stejne jako call me by your name, i tohle mi zlomilo srdicko. v podstate to zacalo v kostele a v kostele to i skoncilo (ne, na konci nebyla svatba, i kdyz by to bylo mnohem lepsi). — libilo se mi, ze se serial zameroval hlavne na vztah wilhelma a simona a ne na ne, pak zas na nekoho jinyho, pak zas na ne, atd.. bylo to jako skam - ostatnim nevenovali tolik casu jako “hlavnimu” paru. — pribehy postav byly hodne zajimavy, ke konci jsem si zamilovala felice a opravdu jsem se nasrala na augusta (viz muj komentar k patemu dilu). — overall super teen serial s lgbt+ tematikou :) ()

Disk

Boží. Ale tak strašně boží seriál, který mě totálně smetl. A ten soundtrack! Dokonalý casting s nádhernými mladíky, které si nelze nezamilovat. Švédové jsou géniové, že tenhle námět vyprodukovali do realizace. Překvapení roku.______________2. řada: Je to obrovská pecka, druhá polovina je vyloženě fantastická. Napínavé až do posledních vteřin... a pak přijdou cliffhangery, které úplně "miluju". Ale je to totálně boží seriál a ten závěrečný proslov mě doslova přimrazil k zemi. Takové seriály mi dělají tu největší radost. Ale čekat na třetí sérii bude nekonečné utrpení. ()

poet

Síce to ma názov ako z nejakého gay porna po obsahovej stránke veľmi nie je čo vytknúť :). V porovnaní S Love Viktor tento seriál ma podstatne zaujímavejší obsah aj postavy zasadene do školského prostredia. Nechýba tu šikana delenie na vrstvy tých hore a ostatných... Celkovo svižný príbeh ktorý nenudí podčiarkuje dobrý výber hudby a aj dobrý výber hercov. ()

vyfuk

Tři díly mluví za vše. Směr je jasný, styl taky. Jen mně to prostě nesedí. A je to čistě subjektivní. To co se zdá být jako kniha pro náctileté od Greena v tomto případě v gay podání to pro cílovku asi jede. Pro mě je to furt to samé dokola.  Jen prostředí je trochu originální, ale nedokáže totálně zaujmout. ()

• Seriál je švédsky a je natočený vo švédskom jazyku, herci ho však sami nadabovali v angličtine pre zahraničných fanúšikov. (Petra321)