Závěrečné zkoušky, školní výlet do Paříže a maturitní ples na obzoru? Nicka, Charlieho a celou partu v životě, vztazích i přátelství čeká spousta nových věcí. (Netflix)

TheHulk

Druhá série snad ještě lepší jak první. :) Nejvíc "feel good" seriál co jsem kdy sledoval. nádherná hudba, scény jsou občas doplněný pěknejma animacema. Je to celkově tak pohádkově přikrášlený, ale to se mi naopak líbí. Skvělí herci! Taky se to suprově vyhejbá některejm klasickejm klišé romantickejch a queer filmů/seriálů. Hodně jsem ocenil dynamiku Ajayi a Farouka :DD supr nová postava. Jeden z mejch nejoblíbenějších seriálů. ()

emkon

První série byla plná úžasných momentů, měla spád, a celkově ve mě zanechala moc dobrý dojem. Druhá série je pro mě velkým zklamáním. Děj se už nikam neposouvá, a několik prvních epizod se řeší jen Nickův coming out. Sérii uškodily netflixovské kvóty na etnické obsazení rolí, kde typická rodina má matku asiatku a syna evropana, který randí s černošskou dívkou. Celkový dojem z druhé série vylepšují jen dva díly odehrávající se v Paříži. ()

TinaTiber.

Srdcerváči - Série 2 (séria) (2023) 10/10 WOW! Som zamilovaná do citlivosti tejto snímky. Rovnako tak ako som bezhlavo zamilovaná do skvele napísaných a zahratých postáv! Druhá séria tohto seriálu, natočeného podľa rovnomenného knižného komiksu Heartstopper od autorky Alice Oseman, je citlivá... je živelná, organická...je tu, aby sa vnárala do životov mladých teenegerov a rozoberala s nimi ich každodenné problémy. Či už je tu strach z coming outu, problémy s jedlom alebo neisté chvíle medzi dvoma najlepšími priateľmi, či komplikovaný vzťah s rodinou, scénky sú napísané a podané veľmi pekne a divák sa môže vžiť do situácie a nechať sa objať týmto príbehom! ()

VeeDee

Druhá série šla o hvězdu dolů. Bylo to víc pro teenagery a jakoby všichni byli najednou gay/bi/queer/asexual... dokonce i učitelé. A vešly se tam dle regulí samozřejmě všechny národnosti světa. Nejsem vůbec proti jiným rasám, ale tohle naplňování norem mě tak trochu děsí. Jinak samozřejmě moc milý seriál. Už jsem u něj ale neměla husinu jako při první sérii. Chvílemi to bylo i na můj vkus až moc sladké... ale tak pohádka, no. ;-) ()

PoprockCZ

Paradoxně snad lepší než 1. série - víc relatable momentů a zprostředkování pocitů postav. Na druhou stranu je to hodně, hodně gay - aneb snad není postavy, které by se toto téma netýkalo. Ke konci už je to hodně na sílu a navíc nepřekvapivé, jelikož od určitých postav toto rozuzlení čekáme od prvních momentů. Tak jako tak, je to příjemná feel good oddychovka. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD