V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala. (Netflix)

bonovox

Snaha JLO o akčnú hrdinky vyšla dosť zle. Film je klasickým B-čkom so všetkým možným klišé, so slabou akciou, neprehľadným strihom a aj zaporaci sú tu dosť na smiech. Plusom pekne prostredie zasneženej Aljašky. 40% ()

Kushina

Prostě takový průměrný akčňák, kde se hraje především na city mezi matkou a dcerou. Příběh vcelku jednoduchý, zápletky minimální, akce průměrná. 50% ()

esmoke

Mohlo to být zajímavé, ale ve výsledku to nefunguje. A ten konec to ještě pohřbí... JLO se snaží a jen snaha nestačí přestože má  vlasy má v pustině stále krásně umyté a načesané ;-) ()

dinzbir

Jennifer Lopez se ukázala jako schopná herečka. Příběh sice až realisticky morbidní (na konci není nic napsáno o smyšlenosti), ale o to reálnější z ženského pohledu na psychopatickou podobu současných válečných reálií. ()

Rudolf.Benes odpad!

Tak prve; se omlouvám že jsem vůbec lezu s nějakou rádoby recenzí, protože jsem u toho vydržel přesně 32 minut a 25 sekund, a za dva; spíš přicházím s vysvětlením proč se do ní její,, milovaný " Beník Afflecků na červeném koberci onehdá ostře pustil ,což neuniklo objektivům fotoaparátů přítomných novinářů a papasviní,a následném propírání v médiích a bulváru. Nejspíš jí řekl ,,co si to zase natočila ty blbá krávo a u toho se i vožral...a vlastně se mu nedivím..!!  Příběh: sekundovým lepidlem utěsnim raněnému ránu hned u srdce stlačenými prsty ale sama se nepřilepím, (výborný) samozřejmě že u toho nejsem ready, mám propíchnutý břicho ...ale bacha sem gravidní. To ale nemění nic na faktu že, porodím zdravou holčičku.Dále strávím dvanáct let v mrazivé divočině ale pořád mám vlasy jak poník od Barbie a nezapomínám ani na make up ,ten je totiž pro agentky v utajení (kór hledané) velice důležitý....(abych zapadla chápete) pak nezbytná helma na motorce pro kaskadérku .. páč sama neumím jet ani na kole...no a samozřejmě nezbytný ale velmi účinný boxing do lehce chycené kořisti co by ji nejspíš v reálu zabil flusnutím. .. končím s Netflixem ...!! Kdo vymýšlí tyhle hovna by se nehodil ani na Novu do Ulice .. ..lidi,povstaňte, pojďme do ulic,takto to dál nejde, vždyť oni z nás dělají úplný ovce.. Sranda samozřejmě ale jedno heslo bych měl.. Chceme vrátit prachy, Vraťte nám prachy !!! :) 0/💯 ()

Tadas

Když jsem viděl první hodnocení, bál jsem se na to vůbec podívat, aby to nebyla ztráta času.. No, ale nakonec to nebylo vůbec špatné a dokonce bych řekl, že i trochu nadprůměrný akčňák. Trochu mi to místy připomínalo seriál Noční agent, ovšem co se týče kvality a propracování příběhu to na něj nemělo. 60% ()

Polux

4/10 | Stará dobrá netflixovská klasika posledních pár let. Relativně zajímavá premisa, velká nebo bývalá velká hvězda v hlavní roli, slušní herci (Bernal, Fiennes) ve vedlejších rolích, kteří ovšem buď nemají co hrát, nebo mají ve filmu příliš málo prostoru, průměrný audiovizuál, ve světlých momentech rutinní a ve všech ostatních neschopná režie, miliónkrát viděný děj, který ničím nepřekvapí a ničím nezaujme, zato příběhové klišé trousí na každém kroku, cestování po exotických lokacích, nudná sterilní akce, jejíž úroveň převyšuje leckterý seriál a ani stran jejího množství nejde o žádný zázrak, polovičaté nebo rovnou nefungující pokusy o budování vztahů mezi postavami (skoro hodinu trvá, než se matka s dcerou dají dohromady a začnou řešit obvyklé vztahové klišé "hledání cesty k sobě navzájem") a obecně nějaké to drama, pokulhávající napětí a atmosféra, přestřelená dvouhodinová stopáž a samozřejmě žánrové zasazení dle současných trendů, ideálně třeba populární škatulka "velké holky s velkýma bouchačkama" (jak to, že tyhle čím dál tím početnější filmy stále ještě nemají vlastní žánrové označení?). | Lopez po fyzické stránce zvládá roli bez větších problémů, po dramatické stránce je to už o něco horší (scénář a režie jí nejdou nijak zvlášť naproti), ale stále se pohybuje v mezích průměru a patří k tomu lepšímu, co film nabízí. Vše ostatní je za ní bohužel značně pozadu a to včetně faktoru celkové zábavnosti. Zkrátka další typické spotřební zboží streamingového giganta s omezenou zárukou kvality v řadě. | PeZet ()

sh4ris

Jestli Fiennesovi, Bernalovi a koneckonců i Lopezové někdo vyhrožoval smrtí, pokud by nehráli v tomto braku, pak to je jediné možné vysvětlení, proč film vzniknul. ()

mdf

Co tohle bylo za grotesku s tetou Lopézovic?Potřebovala nějakou škváru,nebo se chtěla jenom zase ukázat?Jí jsem nevěřil nic,ani že upadla ve sněhu,praštila se o šutrák a pak si nahodila rameno,hlavu,nohu,mozek atd.Zábavnost se rovná asi jako TV Barrandof. ()

ZuziBoss

Ač mi Lopezka nevadí v těch romantických kejdách (to je aspoň odpočinkové), tak tohle byl opravdu propadák. I jsme se zasmáli… a nejenom scéně s motorkou (jak naskakuje dcera), ale vlastně vše ostatní bylo taky absurdní 😂 ()

Dakota1978

Bylo to spíše na 4*, ale nakonec jsem dal jen 3 a to proto, že mi to přišlo od půlky více patetické, než je zdrávo. Ona to má JLo asi docela těžké, každý hodně očekává a kriticky sleduje, jenže o tohle v tomto byznysu přeci jde. Nicméně řemeslně velmi dobře zvládnuté, JLo nepřehrává, ostatní jakž takž. Jednoduchá zápletka, což mi nevadí, jen scénář mohli více vymazlit. Dívat se na to dalo, ale podruhé si to asi nepustím. Každopádně své fanoušky jistě potěšila... ()