M3GAN je zázrak umelej inteligencie. Bábika ako živá, naprogramovaná tak, aby bola dokonalým spoločníkom dieťaťa a najväčším spojencom rodiča. Navrhla ju Gemma, geniálna autorka robotov z hračkárskej spoločnosti. M3GAN dokáže počúvať, pozorovať, učiť sa. Predovšetkým je však najlepším priateľom, učiteľom, partnerom a ochrancom dieťaťa, ku ktorému je pripútaný.  Gemma sa nečakane ocitne v situácii, na ktorú vôbec nie je pripravená. Stane pestúnkou  a náhradným rodičom svojej osirelej malej netere Cady. Pod silným tlakom v práci sa preto rozhodne spojiť Cady so svojím prototypom bábikou M3GAN a pokúsiť sa vyriešiť oba problémy. Toto rozhodnutie má nepredstaviteľné dôsledky. (CinemArt SK)

Vabr

Je jasný, že tenhle film cílí na teen děcka a bombuje hlavně Tiktok, kde tohle jen jelo. To byl i jeden z důvodů, proč jsem se těšil, že to bude takováhle cringe pubertální nálož a celkem se to i vydařilo. Komedie je tam tak akorát, mohlo by být víc, je to dokonalé na vypnutí mozku a sledovat M3GAN mě bavilo. Horor jsem od toho nečekal a ani mi nepřišel moc viditelný, takže film možná měli přizpůsobit PG13. Souhlasím s lidmi, že konec mohl být vypjatější a odvázanější. Docela chytře se tomu vyhnuli. Každopádně mi to přišlo o trochu lepší a méně prvoplánové, než jsem čekal. Nový Chucky mi ale přišel osobně lepší. Vyhodnocení: Ani není divu, že se chystá dvojka. Reklama se na internetu dělá doslova sama. ()

helraiser

V podstatě odlehčená moderní verze na panenku Chucky, pro děcka. Koukatelné, místy i zábavné, ale, že by se jednalo o nějaké hororové blaho tak to určitě ne. Takže v podstatě průměrná neurážející podívaná. ()

Daiker

Promarněný potenciál vraždící panenky.... Chucky z 80'let to tedy kosil lépe.... Film asi pro 14leté děcka. V dnešní době to tedy chtělo víc. Jinak je to dobře natočené a samotná panenka má dobrý vzhled a jak utíkala po čtyřech tak to bylo děsivé. Prostě tomu chybělo to pořádné vraždění ()

Rockerman

Hodně vylepšený Chucky samozřejmě v dívčí podobě. Aby to bylo trendy tak žena to vše vymyslela a vytvořila. Muži jen do počtu nebo jako Gemmin šéf, cholerický blb. Horor téměř bez krve pro teenagery. ()

figliar

Veľmi kvalitný psychologický thriller, ktorý až desivo poukazuje na problémy a výstrahy súčasnej doby. Nečakajte hororovú bábiku na štýl Annabelle alebo Chuckyho, tu je skôr dôležitá myšlienka antisociálnej výchovy a pokroku s umelou inteligenciou. Aj keď tento námet nie je žiadnou novinkou a film je určený skorej pre teenagerovské publikum, náročnejší divák si tu tiež príde na svoje a elegantný koniec na štýl Trávnikára ho pekne navnadí na sľubné pokračovanie. ()

Hpatrik

Z tohohle čouhá průměrnost skrz na skrz. Předvídatelné, neoriginální, klišoidní a nezábavné. Ani ten známý tiktokový taneček ve filmu nefunguje. Slabé dvě. ()

JimiH

Přímočarý příběh s aktuální premisou o schopnostech umělé inteligence a lidské snaze utíkat před problémy za pomoci pohodlného řešení. Práce maskérů i trikařů skvělá a závěrečný souboj vynahrazuje fakt, že kvůli ratingu je film méně násilný, než by se to hodilo. ()

Hellknight12

Na úvod poviem, že pôjdem samozrejme BEZ SPOILEROV!  Veľmi zaujímavý a zároveň zvláštny film. Ak sa rozhodnete ísť do kina, tak na to nechoďte ako na horor. Bohužiaľ horor je nešťastné označenie. Berte to skôr ako veľmi kvalitný sci-fi thriller. Máme tu niekoľko jumpscarov ale všetko sa dá očakávať a tiež tu máme aj niekoľko srmrti. Napätie je tu veľmi dobre. Snažia sa navodiť atmosféru od začiatku do konca a z veľkej časti sa im to darí ale je tu aj pár momentov, keď si človek povie: ok tak to mohli podržať o niečo dlhšie. Čo sa týka charakteristík postáv je jasná, každá. Niektoré budete mať radšej ako iné ale čo musím vyzdvihnúť je prerod jednej z hlavných postáv, kde si uvedomí, že spravila chybu. Áno príbehovo je to ohraté niekoľko krát, takže žiaden prelom. Hudba a aj herecké výkony sú veľmi dobre. Scenár bohužiaľ má pár dier. Za mňa sa oplatí ísť na to do kina ale rozhodne to nebude sedieť každému. J. Wan má proste na viac. Rozhodne to nikoho neurazí asi toľko. Celkové hodnotenie za mňa je 75%. Ak to beriem ako sci-fi thriller ak by som to bral ako horor, tak skôr 50% bohužiaľ. Každopádne ostávam na 75%. ()

Hellierer

Ten materiál by vyšel na docela výživný indie drama. Takhle jsme ale dostali ok lehký horor s jemnou příchutí komedie pro mladé strávníky, kterému se nemůže zapřít svižnost a fajn nápady, ovšem chybí mu pomyslné masíčko, jež by z něho udělalo více než jednohubku. Navíc mi je trochu proti srsti ta celá vykalkulovanost. ()

Likan7

Možná by to nebylo špatný, jenže by to nemohlo být tak nudný...To nejlepší je v trailerech a funguje to v nich mnohem lépe. Ve filmu stíhání kluka nebo tanec nejsou vůbec znervózňující, nebo dokonce děsivý. První polovinu se tam prakticky nic nestane a ve druhý se porouchaná panenka rozhodne pokosit asi 4 lidi....a pak je konec. ()

Wyrdas

Upřímně, jako horror bych to rozhodně neškatulkoval. Děj byl od první do poslední chvíle předvídatelný a očekávaný. I když je stopáž příjemně krátká, stejně je ve snímku mnoho hluchých míst. Nejzajímavější scénka je známá z trailerů a vše probíhá a nakonec i skončí přesně tak, jak divák očekává. ()

Nemmonn

Za mě tohle nebyl horor. Za mě to bylo spíše v celku napínavá a malinko i akční blbůstka. Kdybych odignoroval ten dementní taneček, digitální finále nebo i celkem otravný a nesympatický postavy, by vlastně film šel jednoduše na 4 hvězdy a možná i víš. Ale až na to publikum, který to má, to bylo vlastně celkem v pohodě. 6/10 ()

gemi

Všechno, před čím v oblasti technologické singularity varuji, v jednom filmu o skvělé panence, ze které se vyklube Chuckie na steroidech. Je tu všechno počínaje strojovým učením a konče algoritmy, jejichž tvůrci sami nerozumí tomu, jak vlastně fungují. A přitom to všechno začne tak nevinně... Jenže ty konsekvence prostě předem není možné domyslet. Kdo tvrdí, že ano, ten tomu buď nerozumí, anebo kecá. Film dobře funguje jak po sci-fi lince, tak po té hororové. Husina byla slušná. ()

Mini_X

Před třemi lety, jsme dostali remake Chuckyho, který jsem si moc neužil. No a na závěr roku 2022, jsme dostali dalo by se říct, Jamesovu Wanovou verzi M3GAN. Nic jsem od tohoto projektu moc nečekal, hlavně kvůli tomu, že jsem si horory s vraždícími hračkami nikdy moc ne oblíbil (jediná výjimka je skoro celá série s panenkou Chucky). Ale teď už k samotnému filmu. Pokud jste velký fanoušek Chuckyho z roku 2019, tak si podle mě tenhleten filmu užijete hodně. Ale jak už jsem zmínil, tenhle fanoušek já nejsem. Ale podle mě se jedná o lepší film než Chucky z roku 2019. Taky je důležité zmínit, že tohle nemá být žádný revoluční horor. Ne, jedná se jenom pouze o zábavnou blbost, která vás, ale moc nenaštve. Takže jaký má plusi tenhleten film? Zaprvé hlavní postava, která funguje dobře, protože chápete čím si prošla, také následně chápete proč nějakých scénách se chová, tak jak se chová. Ale zbytek postav už není, tak zajímaví. Zadruhé M3GAN, která funguje mnohem lépe než Chucky z remaku, hlavně její motivace, které nejsou sice, tak rozepsané jak byste si přáli, ale furt to tak moc ne škodí filmu. Na závěr řeknu, že pokud si chcete tenhleten film užít, tak musíte být buď velkým fanoušekem Chuckyho z roku 2019, nebo jít na film z vyprázdněnou hlavou (jako já). Čekal jsem to horší, ale na to co to má být je to v pohodě snímek. 6/10 ()

Pepe_cz123

Začal nám rok 2023 a už tu máme první horor. Nebo spíše antihoror který jsem měl možnost vidět, a tim hororem je M3GAN od Blumhouse a šikovného pána Jamese Wana. A když se řekne James Wan tak by se dalo říci že to je záruka kvality. Ale u M3GAN to moc dobře nedopadlo. V tomto hororu sledujeme holčičku Cady která jede s rodiči na zimní dovolenou, ale budou mít autonehodu a rodiče to nepřežijí. A tak Cady spadá do péče své tetě Gemmě, a ta právě stvoří pro Cady M3GAN aby se Cady necítila sama. Film si mě získal pohledem na Cady jak si buduje na M3GAN závislost, pár dobrými přechody a úhly kamery ale to je tak asi všechno. Jinak se půl hodiny nic neděje než se představí M3GAN, a po hodině příjde první smrt. Chemie mezi Cady a M3GAN je dobrá ale mezi ní a Gemmou tak je tragická protože jí Cady moc nemusí. Ale posledních 20 minut tak je docela děsivých tak aspoň to byla taková fajná hororová pasáž. Ale jinak teda nic moc. Je to koukatelný, ale je to taková klasická, sterilní, nezajímavá 90 minutová cesta z bodu A do bodu B. Na začátek roku tak docela slabota. 5,5/10. ()

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

Úspěch M3GAN znamená rychlý sequel

08.01.2023

Ačkoliv kina už měsíc drtí druhý Avatar, našel producent Jason Blum přece jen zase jednou skulinku k úspěchu. Hororová M3GAN o panence s umělou inteligencí, která se vydá na dráhu dalšího Chuckyho,… (viac)

Hororoví mistři spojí síly

Hororoví mistři spojí síly