Fletcher Reede (Jim Carrey) je vynikajúci, mladý, sympatický právnik. Trpí len jedným nedostatkom. Je notorický klamár. Klame rýchlo, presvedčivo, vynaliezavo a hlavne 24 hodín denne. Na jeho neustálom klamaní a zavádzaní ľudí je založená celá jeho kariéra i osobný život. Keď si však jeho päťročný syn Max, ktorý opäť oslavuje narodeniny bez otecka, vo výnimočnej chvíli pred sfúknutím sviečok praje, aby otec aspoň jeden deň neklamal, je jeho prosba vyslyšaná. Fletcherovi proti jeho vôli vychádzajú z úst len pravdivé slová. Právnika teda čaká ten najťažší deň jeho života, v ktorom nesmie povedať jediné klamstvo svojim klientom, konkurentom, ani svojej bývalej manželke a synovi. Pravdivé odhalenia a informácie spustia spŕšku gagov a bláznivých situácií. V skvelej americkej komédii sa predstaví najúspešnejší komik Hollywoodu Jim Carrey a asistovať mu bude Maura Tierneyová, ktorú poznáme ako sestričku Abby zo seriálu Pohotovosť. (TV Markíza)

IronRocky

Tahle komedie mi přišla docela zábávna a Carrey je zde hodně zábavnej. Na filmu mi nejvíc asi vadil dabing, protože Carreyho nedaboval skvělej Bohdan Tůma, ale Martin dejdar a ten mi k němu moc nesedí, ale nakonec jsem si zvyk a překousl jsem to. ()

Knor

Hodně dobrý nápad, který byl dostatečně využit. Do role ,,pravdomluvného'' právníka si nedokážu představit nikoho lepšího. Skvělá komedie a Jim Carrey pořád válí. Ten by mě dokázal rozesmát i kdyby jen stál ve frontě na poště. ()

Milda003 odpad!

Neumět lhát, to je dobrej nápad, Jim Carrey je i dobrej herec, ale proč to udělali tak trapně? Strašně uřvanej film... Carrey tam běha jak vymrdanej pošuk a mele sračky, maj odpornýho syna a jestli se na to chcete dívat v češtině a mluví tam Dejdar tak to radši přepněte na Ordinačku. ()

topi80 odpad!

Ten nápad mohl být velmi vtipný. Tím klady končí. Místo toho sledujeme poskakujícího a pitvořícího se Carreyho za doprovodu pištivého dabingu Martina Dejdara, který si to zřejmě spletl s dabováním Barta Simpsona. Co mohlo být vtipné, to se mění v otravnou nesnesitelnou torturu. Přitom námět je takový, že by to bez problémů mohl odehrát herec typu Rudolfa Hrušínského a vypjaté scény vyřešit pozvednutím obočí... ()

papadoce

Pre mňa v TOP trojke komédií Džima Keryho. Viem naspamäť toľko replík a Martin Dejdar ho nadaboval ukrutne. Videl som snáď tisíckrát a ešte tisíckrát uvidím. Námitka ctihodnosti, žádám napomenutí !!! ()

milwaukee

Máš pěkný kozy, hezký dudy. Rád bych si s nima pohrál. Mamíííí. Bože, to je kravina, ale bavil jsem se. Ale už jsem měl (viděl) lepší :-) 70% ()

Cortesz

Pro komedie Jima Carrey mám slabost, i zde jsem se pobavil, ale to neustálé mluvení pravdy a především Carreyho přehánění a to hlavně v soudní síni mě po nějaké době přestalo bavit a po delší době i otravovat, jinak samozřejmě nutný happy end nakonec, kterej ovšem potěší, jinak jde ale o Jimův průměr. ()

Katte

Tento film mám zafixovaný s dabingem od Bohdana Tůmy a proto když jsem jej slyšela s Dejdarem... děs a hrůza! No ale film je to vynikající, bavila jsem se u něj opravdu hodně. ()

xxlch

Tohle je hodně slabá komedie, postavená pouze na Carreyovských ksichtech,ale představa takovéhoto splněného přání - to by byl fičáák ( hádejte kde) ! ()

nula87

Neuvěřitelně trapná, exhibující a pitvořící se rádoby komedie. Při každé natahované scéně, ve které se Jim začne šklebit, prskat a předvádět, jsem se modlil, kdy už to konečně skončí. Proč se tak dobrý herec (Truman Show, Muž na Měsíci, Věčný svit...) musí snižovat k takovým filmům jenom proto, že umí předvádět srandovní obličeje... 15% ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším

20.07.2007

...a to jak v otázkách vzkříšení své kariéry, tak i v nejnovějším projektu, s nímž spojil své jméno. Filmy, v nichž se má vyskytnout kdysi nejúspěšnější komik planety, přibývají s týdenní frekvencí.… (viac)