Ace Ventura 2: Volanie divočiny

• Slovensko Ace Ventura: Volanie prírody (viac)

Ace Ventura (Jim Carrey) utrpel ťažkú traumu, keď pri záchrannej akcii zahynul jeho pomocník, medvedík čistotný. Z meditácií v budhistickom kláštore, kam sa uchýlil, ho vytrhne Fulton Greenwald, ktorý mu ponúkne novú prácu – nájsť v africkej provincii Bonai ukradnuté posvätné zviera černošského kmeňa Wačatov, ktorý mala ako svadobný dar dostať náčelníkova dcéra. V opačnom prípade hrozí vojna s kmeňom Wačutov, odkiaľ pochádza ženích. Na konzuláte prijme výstredného detektíva konzervatívny konzul Vincent Cadby a predstaví mu majiteľa safari Burtona Quinna, ktorý je Venturovi okamžite nesympatický. V osade Wačatov sa zoznámi s náčelníkom a pozrie si jaskyňu, odkiaľ uniesli posvätného bieleho netopiera Šikaku. Hoci netopiere nemá rád, ujme sa pátrania. V jaskyni nájde pero z havrana, ktorá patrí Quinnovi. Ace má však aj nový problém – mimoriadne sa mu páči zvodná náčelníkova dcéra... (TV Markíza)

URBAN

Není to zrovna blbost, protože Jim Carrey to prostě táhne, ale není to zrovna taková sranda. Co si pamatuju první díl byl o něco vtipnější. ( 30.1.16/MAC ) ()

Decker

Druhy dil Ace Ventury mi pride sice o neco slabsi nez prvni, ale rozhodne je stale na co se divat. U nekterych scen jsem dostaval temer zachvaty smichu a stejne tak u dalsich jsem se jen lehce uculoval ci spise nudil, avsak celkove vysledek je nekde mezi 3 a 4 *. ()

ivan_drago

Tak lepší určitě ne. Carrey opět předvádí neuvěřitelné množství všech možných i nemožných gagů a obličejů, ale tak nějak mi to příde, že už sem to viděl v prvním díle. Potěší narážky na jiné filmy a perfektně sedne hudba. Prostě velmi kvalitní pokračování skvělého filmu, které se musí zhlédnout každý milovník komedií. ()

miguel_111

O čosi slabšie než bola 1-tka, ale aj tento diel ma určite mnoho silných momentov. --- Mé zvyky?Ano. Workoholik. Ta skvrna na vašich kalhotách dokazuje, že si ho oklepete jen jednou. Kvůli práci to neuděláte víckrát. --- Pre mňa 70% ()

lennyd

Ace Ventura (Jim Carrey) se po jednom neúspěchu při zachraňování jakýsiho bobra uchýlil (po vzoru Ramba) do budhistického kláštera, kde hodlá spitovat vědomí a meditovat. Nicméně i tam ho nalezne Fulton Greenwall s neobvyklou prosbou. Mezi africkými kmeny se schyluje k válce. Sice měla být nejdříve svatba, ale jednomu z kmenů se ztratil posvátný pták, bílý netopýr a pokud nebude nalezen, oba kmeny se střetnou ve válce ... Pokračování Ace Ventury těží ze úspěchu prvního dílu, a taktéž staví vše na výkonu Jima Carreyho. Ten se sice snaží pitvořit ještě víc, ale i to co v jedničce bylo jakžtakž vtipné zde působí chvilkama až trapně. Ale i tady se najdou docela vtipné okamžiky, např. porod nosorožce. Doufám, že někoho nenapadne Ace Venturu znovu křísit a točit další pokračování... ()

geklon

Pět hvězd, proč do prdelky, mamamía. Dyť je to infoušky, debilně debilní, uáááá? A námět jedničky, to prostě jenom koupíruje. Jóó, jÓÓ, jóó. Ale nejde to jinák, promiň, promiň, promiň. Ale prostěto nejde jinák, né, né, né. ()

MikyAff

U Ace Ventury pro mě platí, že dvojka předčila jedničku. Jsou zde mnohem sympatičtější postavy, Jim Carrey to táhne naprosto stejně dokonale a i zápletka je záživnější. Při zmínce zvířecího detektiva mi vždycky jako první vyskočí právě tohle pokračování. ()

dANo

Pokračovanie vydarenej a nadpriemernej komédie o Ace Venturovi je bohužiaľ už podpriemerné a tentokrát to nezachránil ani herecký výkon Jima Carreyho, ktorý síce bol opäť svetlejším bodom filmu, ale to svetielko sa stratilo kdesi v hlbokom tuneli, alebo skôr niekde v divočine. ()

Danny F.

Dobrá komedie s neméně dobrým Jimem. Příjde mi tento díl plus mínus stejný jako předchozí. Stejně střelený, šílený a ujetý. 60% ()

sskrblik

Pokračování se mi líbilo víc než první díl. Když člověk upustí od smysluplného příběhu, hlubší pointy tak se dobře baví. ()

Brain-D

"Vy jste ten chlapík z Monopol?" :D:D:D, slabší jak první díl, ale Jimi to zahrál výborně a jeho komedie jsou nadmíru výtečné. ()