Bohatý mladík s kamarády z elitní soukromé školy vyšetřují sérii podivných nadpřirozených událostí a odhalí přitom temné spiknutí. (Netflix)

Johnny.ARN

Chceli nemci spraviť nervy drásajúcu ducharinu, ktorá vlastne neni ducharina a Shitflix to s radosťou kúpil. Skrátiť o desať minút, dať tomu lepšiu pointu, viac ceckov a mohlo to byť vskutku fajn. Keď to bude mať dvojku, čo asi bude, nebude stáť dobrého slova, za predpokladu, že dvojky sú vždy horšie. Toto akože zaujme, necháva to diváka v neistote, ale príliš sa to tiahne a tá neistota nevyvrcholí úplne do toho, čo by som očakával. Na druhej strane, aspoň sa to vyhlo americkým klišé a trápnym momentom. Z časti. Kotlety ostali nedotknuté, ale nepotešilo ma to. 2 z 5 ()

oveckaoa

Popis je hodně mimo tak bych to upravil. Bratr a sestra berou jakési pilulky díky tomu on cosi vidí a ona je divná. Bohužel trvá zhruba 45 minut než se to rozjede do té doby to stojí na místě ke koni se toho naopak děje dost, ale je málo času tak je to urychlené. Problém je i v hlavní trojici kluk je nemastný neslaný lesba má málo prostoru a ta jeho holka se tam objeví až na konci takřka. Co m překvapilo je to, že si tam stihly dát trojku akorát režiséři mohly mít větší koule a ukázat to celé. Konec má potencionál na další díl a za mě osobně proč ne 60 procent. ()

psychoJoa

Byla to blbost, ale až do konce to umělo držet pozornost a napětí. Škoda toho konce, byl jak z jiného filmu, zkratkovitý a stejně nic víc neobjasnil (alespoň za mě). Kdyby to skončilo trochu dřív, vyznělo by to lépe i víc “hororově”. ()

Kienast

Najednu stranu to má spád a furt se něco děje, jenže to působí jako by "pejsek s kočičkou dělali dort" vezmete: vykulenýho kluka s traumatem, démony, halucinace, vyvolávání duchů, parazitickou houbu, invazi lupičů těl, reinkarnace a švédskou trojku a máte Privilegium. Navíc ten závěr je hrozně uspěchaný a úplný konec působí jak kdyby se jednalo o pilot seriálu. 4/10 ()

borec999

Horor teda ani náhodou- Privilegium obsahuje jedny z najtrapnejších pokusov o ľakačky, ktoré bude predvídať snáď aj človek čo videl tak 2 horory za život, plus ani z hľadiska napätia to nie je žiadna sláva. Prečo teda tie 2*? Našťastie príbeh je na tom o niečo lepšie. Síce sa tu mieša všetko možné od posadnutia, cez traumu z minulosti, parazitické huby, exorcismus, lovcov duchov, prevteľovanie, konšpiračné teórie až po, demonov a neviem čo ešte, ale vcelku takýto dejový mišung spolu s pár mysterióznymi náznakmi dokáže aspoň ako tak držať divákovu pozornosť (aj keď so zatajeným dychom som film  rozhodne nesledoval a občasnej nude som sa aj tak nevyhol). S postupným odkrývaním kariet a blížiacim sa koncom zrejme uhádnete o čo cca ide a žiadny šokujúci twist sa nekoná. Záverečné posolstvo SPOILER v štýle antivaxerov- hlavne neverte žiadnemu famraeutickému korporátu, pretože ten sa vás snaží buď podmaniť, ovládnuť alebo zabiť KONIEC SPOILERU je podľa mňa zrovna v dnešnej dobe celkom na zváženie vypúšťať do éteru, ale budiž- je to len fikcia a film tak na čo sa rozčuľovať. Vo výsledku, ak Privliegium beriem ako mysteriózny triler tak nejde o úplny brak, ale určite ani dielo, ktoré som potreboval nutne vidieť. 2* a pre tento krát Netflixovská slabota. 35% ()

iXtr3m3

Začalo to fajn, ale potom omáčka a koniec o ničom, totálna béčkovo-céčková klasika. Technicky fajn, ale to je tak všetko, žiadne prekvapenie... ()

Prochy38

Němci docela překvapili. Nebylo to špatné. Propracované, až do hloubky... Škoda možná, že se s tím víc nepomazlili... trošku víc zamotat. Ono od začátku bylo zřejmé, o co jde... Ale jo. Efekty super. Ne moc sympatické obličeje, ale postavy o to příjemnější. Jo, spokojený. ()

Harpy

Toto nie.....zajtra už ani nespomeniem že som tento film videla. Nepáčilo sa mi to a hlavná postava mi nejako prekážala svojim zjavom aj hraním, veľa krát ma to vytrhávalo z deja filmu. Samozrejme nepridá tomu ani otrepaný motív a absolútne nelogické chovanie postáv. ()

petikacka

Sorry, ale tohle se nepovedlo nebo aspoň mě to neoslovilo. Jediné co mě po dokoukání filmu napadlo je: "Neckermann a Quelle ať jdou do prdele. Pravý Čechů ráj - obchodní dům Máj"!!! Sice to nemá vůbec žádnou souvislost, ale mě to příjde jako dokonale vystihující. Za mě 35% ()

Aurus

8/10. Za mě velké překvapení. Tento horor je docela dost originální a je sakra hodně dobrý a ponurý. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela dost časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě horor který každý musí alespoň jednou vidět. Doporučuji. ()

Rockerman

Já to věděl, že farmaceutické firmy jsou ve spojení s démony! Denně do nás z televize hustí, že se bez jejich přípravků neobejdeme a na každé píchnutí či kýchnutí si máme něco vzít. Tento film odhalil nejen toto tajemství, ale také že to byl jen velmi průměrný horor s rychlým hektickým závěrem a tradičním zlověstným pohledem do kamery. ()

MickeyStuma

Německá produkce tímto snímkem nepřekvapuje, neb už dříve dokázala, že takovéto snímky ve své skromnosti natočit umí. A protože je to pro Netflix, zároveň také nepřekvapí mix nejrůznějších mysteriózních a vůbec hororových motivů. Poltergeist či Invaze zlodějů těl  jistě rozezná každý matador hororové kinematografie. Příběh je takovou kratší verzí španělského seriálu Feria: Nejtemnější svit. Tempo je spolu s výpravou ve zmíněné skromnosti spíše v televizním dojmu, ale nevyznává těžkopádně a kupodivu ani natahovaně. Na správný mysteriózní film má dějový koncept své charisma, obzvlášť co se týče tajů a nerozhodnosti v představách a skutečností. Jenomže to všechno dosti kazí poměrně silná přímočarost, takže se při sledování nelze zbavit dojmu, jakoby tomu stále ještě něco chybělo. Kromě honosnějšího rozpočtu, k daleko lepší výpravě, hlavně odpovědi. Dějové sounáležitosti ve svém postupném vývoji velmi často něco načrtnou, aby se to vzápětí nechalo být a jelo se dál. Klasický konec evokující o případném pokračování by snad dalo šanci v tomto něco více prozradit. Snímek se tedy ničím nevymaňuje od starších mysteriózních snímků, takže myšlenka je stále stejná, průběh také a konec zrovna tak. ()

helraiser

Vzhledem k tomu, že jsem od filmu absolutně nic nečekal, tak jsem docela překvapen, že se jedná o docela koukatelnou teen jednohubku s démonickým pozadím. Postavy docela fajn a děj byl celkem ok, i když co se týče atmosféry,tak tuto až na závěr, nevidělo ani z rychlíku. Ale na druhou stranu, se u toho divák nenudí a má to docela prima nápad, který není využit, jak by zasloužil. Celkově koukatelná blbůstka, na dlouhý večer zcela dostačující. ()

Daiker

Na Němce jsem čekal větší šílenost a temnější zpracování....... Na jedno podívaní to ujde...... Rychlé tempo, bubák mohl být propracovanější...... Prostě klasický průměr.... ()

ANTYCHRYST

Německá sragora..nezazivne..nudné..žádné napětí..herci = tragédie..velká bída..absolutně zbytečný film..v žádném případě ne horor!! 10% ()

Solverino

Tak úplně blbý to není, ale zase žádná velká pecka. Přijde mi jako kdyby autor nevěděl kam to směřovat... jestli do sci-fi nebo do mystična! Chvíli tak a chvíli tak... no dalo se to jednou zkouknout, ale dost tomu ublížil dabing. ()

Vämpiriüs

Není to vyloženě špatné ale ani extra dobré, takový zlatý střed. Děj nebyl vyloženě špatný i když se zprvu rozjíždí velmi pozvolna a následně je rychle zakončen. Drama určitě ano, ale horor upřímně ne. ()