Zadlužená studentka Emily (Aubrey Plaza) se ze zoufalosti zapojí do podvodu s kreditními kartami. Neúspěch na pracovním trhu a nedostatek peněz ji přivedou k velkému skoku do kriminálního podsvětí Los Angeles. Jejím zločineckým parťákem je charismatický Youcef (Theo Rossi), se kterým zosnuje velký plán na rychlé prachy. Podaří se jim obejít zákon, přežít a ještě si pořádně vydělat? (haluska11)

warrenur

Aubrey som mal pre jej divnost, sex-appeal a zvlastnu povahu v RL, ale i pre jej filmove role vzdy celkom rad. Tento kusok sa moc nevymyka z priemeru. Pribeh uchadzajuci, podvody s kartami sa deju neustale a co sa tyka overovania transakcii, neviem nakolko tu robili "skratky". Kazdopadne, vsetci vieme, ze minimalne domaci v Amerike sa kupia auto, ci zbran bez vacsich problemov. :) Priemer. Moze sadnut. ()

DAPDO

Podvody s kreditkama jako hlavní téma jsem ve filmu ještě neviděl. Tady to velice dobře fungovalo, film mě bavil, nemám vůbec žádnej problém napálit tomu 65%. ()

ER

Streetově natočená story o holce v nesnázích, která se zaplete s podvodníkem. A jak se říká "jedinou podvodník, navždy podvodník" a ani rádoby láska na tom nic nezmění. Sledovat trable Emily není sice kdovíjakým zážitkem, ale ani průšvihem. ()

gemi

Komorní thriller bez přestřelek, postavený jenom na dobrém scénáři, což je u filmu to nejdůležitější a často se na to zapomíná. Trošku ale vázne dramaturgie, takže to není úplně trhák, u kterého by si člověk napětím okusoval nehty. Na druhou stranu je to zase civilnější a uvěřitelnější... No těsně pod čtyřmi. ()

mvukotic

Výborná vec, nižšie hodnotenia nechápem. Celé to stojí ale nepadá na zaujímavej a charizmatickej hlavnej hrdinke, ktorá je absolútne uveriteľná a autentická a spolu s civilným prístupom k látke dostaneme tandem tvoriaci pevný základ celej snímky. Scenáru a príbehu sa dá čo to vyčítať, ale to aj v populárnejších a ambicióznejších projektoch. Ak niekto stále lamentuje, že súčasný filmový priemysel je príliš 'woke' a tým pádom nepozerateľný, toto je prípad, kedy sa dá feministická téma spracovať dobre a nenásilne a ešte aj so zaujímavým spoločenským komentárom (pracovné pohovory). Viem si predstaviť, že by Plaza hrala v nejakom alternatívnom vesmíre Ellen Ripley, pretože s nepriazňou osudu a prekážkami vo forme ľudských hovád si vedela poradiť s rovnakou gráciou ako spomínaná hrdinka s vesmírnymi príšerami. ()

Brooks

Zobrazením kriminálneho prostredia, ktoré som ešte sfilmované nevidel, mi to pripomenulo toto, len s tým rozdielom, že Emily chýbajú satirické podtóny, nie je tak audiovizuálne vycibrená a režijne/scenáristicky je jednoduchšia. Preto len 3*. Scéna únosu psa skvelá, záver ešte lepší. A skutočne výborná Plaza. Doteraz som ju mal len za "tú podivínku z obskúrnych komédií", ale tu prekvapila. ()

Mamlas odpad!

Postarší recivistka a její mrzký život. Fakt moc zajímavé a samí skvělí herci ve skvělém a vzrušujícím filmu, který zaujme od začátku do konce. Kecám, blejt. (1%) ()

DJ Kritik

Životný príbeh dievčaťa, ktorý sa pokazil hneď na štartovacej časti do života a ďalej sa už len pretĺka ako sa dá. V tomto prípade je to, ale zle podané a nemá to chytľavý nádych. ()

xxmurphyxx

Na rovinu...zas tak moc sa tu toho nedeje. Mať to iný feeling a herečku, tak ma asi jebne od nudy za pol hodinu. Ale ono to nemá. Má to veľmi fajn civilné, uveriteľné podanie a hlavne naozaj parádne hrajúcu Aubrey. Trošku škoda, že nedošlo na nejaké tvrdšie pasáže, ak nerátam jej postavené bradavky v tielku a koniec... neviem no. Chcelo to niečo iné. Nie žeby som sa vyžíval v depresívnych koncoch ale tento soft trainspotting to tiež nemusel byť. Ale inak ok. ()

Heywood

Bylo to lepší, než jsem čekal, a pokud chtěl režisér, abychom z amerických Libanonců měli špatný pocit, tak uspěl. Ještě více uspěl u "reklamní agentury" ve vedení se ženou, která přesně předváděla, že to není pohlavím, když je šéf lidská svině, ale charakterem. A kvóty na charaktery se těžko zajistí. Tyhle dva malé detaily jsou za dvě hvězdy, třetí je za hlavní hrdinku a vtipný konec. Ač herečka vůbec nevysílá žádné feromony (alespoň ke mě ne), její výkon je lepší, než se na první pohled zdá. Kamera neruší, hudbu nezaregistrujete, klišé večírků je tupé a klišé "nejlepší kamarádky" také, podsvětí moc nezahlédnete a chybí vysvětlení technického základu celého triku. Až tak jednoduché? Hm.. 60% ()

jarmil8

Emily si v mládí zavařila a (finanční) problémy se s ní táhnou do současnosti. Z kolotoče neúspěchů se pokouší dostat další nezákonnou činností, která se jí náhodou naskytne. Ačkoliv zpočátku film zavání sociálním dramatem, jedná se spíše o thriller. Postava Emily jde v určitém momentu dál - nezůstane ležet, jde se pomstít; nenechá se okrást, dojde si pro peníze i za cenu velké ztráty. A konec je jedno velké klišé. V každém případě skvělé herecké výkony, nejen v případě Aubrey Plaza. ()

Hexx

Dobrý film! Pěkně odsýpá, baví, nejde až tak naštěstí do extrémů, jak jsem si po čtvrt hodině myslel. Nemám co vytknout, nenudil jsem se ani chvíli. Hlavní hrdinka během ubíhajících minut projde jakousi proměnou, chtěl bych říct k horšímu, ale to je otázka. Svérázně postupně zvládá ošemetné situace, které se jí díky nezákonných činů dějí. A diváka to musí bavit. Konec dobrý, všechno dobré! A teď si půjdeme vydělat dvě stě doláčů co říkáte? ()