Hádej, kdo je vrah

• USA Bodies Bodies Bodies (viac)

Skupina bohatých dvacátníků plánuje večírek na odlehlém rodinném sídle. Společenská hra se rychle vymkne kontrole a stane se smrtelně nebezpečnou. Svěží a zábavný pohled na falešné přátelství. (HBO Max)

xxmurphyxx odpad!

Chlpaté pazuchy. Toto som si najviac zapamätal z tejto plytkej woke kokotiny. Chlpaté pazuchy šerednej negrice so syndrómom všetkých čiernych, obviňujúcich všetkých bielych na svete z ich posratých životov. Ale späť k filmu. Ak ma niekto slabosť na filmy, kde sa banda šeredných fetiek v postpubertálnom veku olizuje, škrieka po sebe, ojebáva a vyviňuje, olizuje, chlastá, olizuje, vedie reči o hovne, olizuje, používa módne slová tejto jeblej generácie, kde sa každý cíti utláčaný každým typu toxic, fasist, white supremacy a podobné hovná, nech si kľudne napáli plný počet. Ak niekto očakáva fajn charaktery, logiku v deji alebo chovaní postáv, katarziu na konci príbehu, príbeh, ktorý dokáže chytiť za gule a držať, nech sa na to vyserie. Myslel som, že toho vyseriem zo seba viac, ale tento hnoj si nzaslúži viac času ako som mu už teraz venoval pozretím a písaním o ňom. ()

wowylgu313

Až teprve posledních 5 minut filmu jsem se rozhodl dát necelé ale jakože fakt necelé 2 hvězdy.... Těch 30-35% by to bylo no, ale myslím si že jsem v tomto případě opravdu velkorysý (asi mám dobrou náladu) ... Doslova všichni tak nesympatický, nezáživný a nudný. Dá se říct že je to takový ten film o ničem. Kde se něco stane a ani vás to tak moc nebere, protože je to všechno protahované nekonečnými průpovídkami. Pak na konci vás donutí si říct, "wau, to jsem nečekal" a tečka. Doslova/dopismene, ničím zajímavý film ... :) Proto asi ani není co víc napsat ... Maximálně tak easy info: koukáte na partu "feťáků" co se po jisté události víceméně navzájem povraždí. (Nijak zajímavě) no a pak zjistí že......... ()

HanzoBureshi

Toto dílo je skutečně vedeno pod A24? No, každý někdy musí šlápnout vedle a tentokrát to je tento snímek. Ani nevím, jaký to má na diváka udělat dojem, protože strašidelné to není a vtipné také ne. Postavy jsou dost nudné a marné a celkově je ten styl na nic. Zároveň ale musím říct, že jsem se úplně nenudil a poslední vteřiny filmu opravdu stály za to, protože mě vůbec ona varianta nenapadla. Možná je to podprůměrný film, ale ten konečný vtip je opravdu senzační. Mé hodnocení: 4/10 ()

KolarikKing

Spousta nelogických rozhodnutí a samé řvaní těch kravek to posouvají dolů. Také škoda, že nejsympatičtější postava (Lee Pace) je tam skoro nejkratší dobu. Jinak je to vcelku dobrá jednohubka, u které jsem se nenudil. Hvězdička navíc za závěrečnou pointu. 6/10 ()

xdavidg

Typický americký horor, bez zápletky. Jediné pozitivum je konec, při kterém konečně dojde ke gradaci děje. Celkově velké zklamání. ()

Amalberga

Mega "unrelatable" se silnými "boomer vibes". Jestli to chápu dobře, tak teďka už se nehejtí mileniálové, ale gen z. No, nic moc teda. ()

Sopholojong

Asi cez dobru polhodinu je to otravny zraz preafektovanych "pici" a dvoch povrchnych "kokotov", aby to nasledne s jednym podrezanym hrdlom v atmosferickom dazdi preskocilo do solidneho "teenage-slasher" eposu, kde sa par "hysterickych" jedincov (okrem Bakalovej a Paceho, na ktorych jasne vidiet vacsie herecke skusenosti) vymlati na zaklade paranoidnej "schizy" a nejakej tej nahodnej okolnosti. Vcelku zabavna, jesenna A24-kova bejkovina. PS: Velmi zaujimavy soundtrack. ()

Lesazrk

Prvá polovica filmu je kus zlátaniny, kde by sme zmysluplný dialóg alebo scénu hľadali márne (proste je to kus sračky), no finálne rozuzlenie stojí aspoň za tie dve hviezdičky. ()

JJaannee

Nemůžu uvěřit, že jsem tu blbost dokoukala do konce. Budu se snažit zapomenout, že jsem přišla o svůj drahocenný čas. Jen samé hádky slepic. ()

Destoroyah

Zaujímavá myšlienka, podarený twist a celkom dobre zvládnutá atmosféra a chaos medzi postavami. To sú zrejme jediné plusy ktoré tento film má. Je jasné že nepočítam kameru, vizuál a tak ďalej ale tento film je maximálne tak priemer ktorý sa občas tvári na paródiu a to nechtiac. Niektorý herci sú skvelý, niektorý zas dobrý ale spolu nie sú sympatický. Skôr tie postavy ktoré hrajú nie sú sympatické. Film sa väčšinou hrá na hru ktorá sa v podobných filmoch hrá obzvlášť a to je hra menom kto je podozrivý a prečo. Bohužiaľ filmu musím dať menej bodov za to že som sa musel pozerať na nudných 30 minút a trpieť sledovaním tých blbcov. HODNOTENIE: 6/10 ()

dragon'88

Film sa urputne snazi od sameho zaciatku, uz len soundtrackom, aby sme si zelali rychlu smrt vsetkych protagonistov.  Napriek tomu ma to nebavilo a neprinieslo mi to ziadne potesenie.  Is this zoomsploitation? ()

Zupan_

Hodina a pol bludov kde po celý čas nejaké hnusné fifleny pobehujú po baráku,drogujú,perlia uplné debiliny a navzájom sa odpravujú. Ak toto mal byť pokus o áčkový slasher tak strašná úbohosť. ()

Bion

Za mňa skvelý film s vynikajúcou pointou. Práve tá dáva variácii (paródii) na vyvražďovačky tipu "hádaj kto je vrah"  rozmer humornej satiry na súčasnú mládeš posadnutú sociálnymi sieťami. Toho (Marceloo) kto o filme hovorí ako o bezvínamnom odpade mi je ľúto pretože nepochopil jeho zmysel a sám je otrokom modernej doby. Za mňa originálny film v ktorom sa našlo aj to napätie aj keď prvú polhodinu sa to tvári nijak. Samozrejme nechýbajú lezbičky falošné kamarárstva chlast drogy, zbohatlíci a psychicky nevirivnaný jedinci ktorý to herecky občas prehrávajú aj vďaka častím a dosť zbytočným scenáristickým odbočkám. V celku ale pozoruhodný film ktorý sa podľa v žánri nestratí aj keď prívlastok komédie mu sedí o čosi viac. Takže ďalší film ktorý robí z divákov dva tábory a zároveň dokazuje, že jedna smiešna pointa dokáže z obyčajného filmu spraviť niečo naozaj ojedinelé, niečo čo v divákovi zanechá aspoň určitú stopu... ()