Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

Jello Biafra

Angličania by mali mať na humor monopol. Už od dôb seriálu Monty Python´s Flying Circus sa im darí robiť len tú najkvalitnejšiu zábavu. Gareth Hale a Norman Pace sú komici, ktorých humor sa občas pohybuje na hrane trapnosti, občas je nechutný, ale zásadne vás vždy dokonalo pobaví. Vo svojich krátkých scénkách tu parodujú snad všetko čo sa len dá. A robia to tak dokonalo, že naša bránica dostáva poriadne zabrať. Ja som tu fakt nevidel jediný skeč, u ktorého by som sa nezasmial. Veľkým atribútom seriálu je perfektný dabing pánov Potměšila a Veldu a hlášky, ktoré v češtine dostávajú ešte výbušnejší rozmer. ()

The Viper

Jestli to tady hodnotíte podle jednoho nebo dvou dílů co jste viděli, tak to chápu, protože stačí těch pár minut a válíte se smíchy po podlaze...Nejvíce mě dostal rozzlobený nevyspalí chlápek hulákající z okna na pohřební průvod a taky to jak si přál 4 sexy manekýnky apod. =) ()

mikulíšek

Občas velmi vtipné, občas se člověk jen uchechtne a někdy šel humor úplně mimo mě. Bohužel český dabing mnohdy zcela zabijí podstatu vtipu, založeného na slovíčkaření, mnohovýznamovosti nebo na dialektech, a sledování v originále vyžaduje dobrou znalost angličtiny. Svým charakterem bych Hale & Pace srovnal s Robot Chicken - dlouhé scénky prokládané těmi udérnými krátkými; a celkově oscilující mezi humorem dobrým a tím méně vtipným (hůře pochopitelným) Vcelku příjemná podívaná. (3* především kvůli vadám způsobeným dabingem a odlišným kulturním prostředí) ()

Jiří K.

V mém TOP 10 mám tento pořad své nezastupitelné místo. Drsný až morbidní humor má u mně pochopení, protože si z vlastní hrubosti až sprostoty dělá srandu. Sérii řadím ještě výš než celý Red Dwarf. Fórky, např. "Dva přihřátý..., haló kdo si objednal dva přihřátý párky", "Jé podívej, hvězdičky! Vole, máš lupy na voptice" a třeba reklama na "Strč si tyč", jsou geniální... ()

Fish

Další vynikající britský komediální seriál. Je docela příjemné si nejdříve pustit jeden díl Pythonů a pak hned jeden díl Hale and Pace (Pozor, tato dávka humoru může být až smrtelná!:-)) Tihle dva tam sázej jednu vtipnou scénku za druhou, že prostě nejde vydržet se nesmát. Například: ,,Jste nervózní?", ,,Ne, nejsem", ,,A co teď, jste nervózní?":-) No akorát musím tomuhle seriálu vytknout, že bohužel nevydržel být tak výborný jako na začátku... Jinak by to bylo jasných 5*. Co se týče komediálních seriálů, na Velkou Británii prostě nikdo nemá! ()

Ondra16

Jednoduché, úderné a bránici drásající. Tihle angláni to nemají tak překomplikované jako Pythoni a jejich bláznivé skeče se mi líbí víc. Je to takové přirozenější a asi hraje důležitou roli věk obou seriálů. Těch 30 minut jsem prosmál naskrkz a to se mi už dlouho nestalo. Hale a Pace jsou prostě tlustí úchyláci, ale vážně dobří. ()

Burdock

Neni zrovna šálek mého humorného čaje.. většina scének vyloženě trapná a jen pár z nich vtipných.. takové britské Tele tele ()

Bohemák

I když po pár dílech začnete pointy předvídat, stejně trochu brutální humor můžete ocenit. Dva oplácaní stárnoucí komici si na sebe navléknou cokoliv... ()

evil_ryu

Poznám veľa ľudí čo pri tomto seriálny nevydržia ani 5 minút. Hale a Pace majú veľmi osobitý humor pre menšiu divácku škálu, ale tí čo do nej raz spadnú, zostanú tam navždy. ()

Reverger

-Jestli chcem přežít, musíme sníst chudáka Harryho. To přece nejde....-Proč? Nejsem mrtvej. - Ale si vážně nemocný. Vymkl jsem si kotník! - Seš bezva statečnej chlap. Půjdu se projít, hned jsem tu. Sbohem Harry. Tenhle seriál, jež táhnou na svých bedrech, dalo by se říci, pouze dva angličtí komici, stojí skutečně za to. Neuvěřitelné, i po letech neustálého opakování díle po dílu, se zkrátka všemu upřímně zasměji. ()