Dva přední angličtí komici, Hale a Pace parodují ve svých krátkých situačních scénkách uplně vše, co parodovat jde. Od Hippies, přes Hip hop až po Rock. Velmi oceňovaný seriál nezklame nikoho, kdo má rád anglický humor. (matestlust)

Jinny

"V obchodě: "Chcu kozačky a chcu je růžové a s krajkama."-"Ale pane, to musíte do obuvi"-"Já chcu konstrukci, do které by má paní složila své vnady!" Brutální, vtipné a má to šťávu. Důkaz, že britský a český smysl pro humor nejsou nijak vzdálené. Opepřit?" ()

J.Connor

Některé skeče jsou sice vyloženě trapné a až přesušené, ale ty naštěstí tvoří naprosté minimum obsahu, které vyvažuje celá plejáda scének úžasných. H&P sice na první pohled mohou působit vulgárně nebo až buransky, ale byť se nejedná o bůhvíjak intelektuální humor, zdání klame. Mimochodem vynikající překlad pana Palouše (viz taky Monty Python) ve spojení s parádním českým dabingem. Kdybych měl nějaké skeče či série skečů vypíchnout, tak si zkrátka nevyberu - Quentin Rekreant chlastající na všech štacích, Želvobijecký den, dementi sázející se o fidorky, uplácející řezník, strašidelný hotýlek, příběh pneumatiky, Frank a Steve, burani z Yorkšíra ("Si myslíš, že su nějaké prase, co bévá vzrušené z krajkové podesrávačke ?"), Yorkšírské aerolinky, Spice vrah, Penelopka pittbulka, předělávky lidovek a popových hitů....a tuny a tuny dalších, na tyhle jsem si vzpomněl jen tak z fleku. H&P forever. ()

Iggy

Dost gagů je buranských, na můj vkus docela dost nechutných a hodně jich je snadno předvídatelných, ale dost jich je taky geniálních. Nejradši mám pravidelnou písničku! A pak samozřejmě: „A perem to tam horký, jo!“ ()

Borrtex

Luxusní seriál, který je svou zcestností jedním z nejlegračnějších , které vůbec existují. A vzhledem k roku natáčení je to obdivuhodné. :-) 80% ()

depony

Jsou hustí, drsní, tlustí a mají naprosto šílený smysl pro humor ... :) A tak si jejich příběhy pouštím znovu a rád ... jen tak ... pro zasmání :)) ()

gogos

Je to hnus, spina, sprostarna, uchylarna a ubohost....Ale zatracene dobra wole... Jo...jo... jo... V jaky barve mate ruzovou??? ()

YURAyura

10/10 Totalni Britsky humor autorske dvojice jdouci ve stopach MPFC a Bennyho Hilla - squela zabava i kdyz ne pro kazdeho... ;]] Pravda jsou scenky slabsi, ale to uz se jaksi u TV serie da ocekavat - ale moc jich neni - jako v Gorodku ;]] Nostalgie: To cumis na me? Steeve - Franku - Steeve - Franku Ty - sem - hned! O Fidorku! Jste nervozni? Opeprit? A tady je jeden... a tady taky jeden... Vole Jade... Ahoj Johny, ahoj Billy, ahojka vsichni Rundu-na-me fobie Musis si nosit praci domu? ... Kdy bude DVD??? ... Bollocks!!! ()