Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

allegria

Nehodím do odpadu jen proto, že první díly mě docela zaujaly. Ale pak to šlo prudce k horšímu... fuj! - A ten konec (v letadle) jsem nepochopila. ()

TesterX

Pomerne netradicni smesice zanru, ktera vetsinou nevesti nic dobreho, tu kupodivu funguje relativne prijemne s tim, jak je nenasilne bez tlaku na pilu prezentuje. Za mne zajimave osvezeni pomerne ohranych temat, ktere v samotnem finale prekvapive vygraduje. ()

ElisR

Mě to bavilo. Myslela jsem si, že vraha rozeznám hned po druhém díle, následně jsem si myslela, že už v sedmém díle mám jasno! Jenže nakonec osmý díl ukázal, že je všechno jinak. A lehce otevřený konec možná dává na snadu, že se bude jednat o pokračování?Každopádně super, Kristen Bell mám jako herečku moc ráda a tahle role ji sedla! ()

Jurcekk odpad!

Celkom priemerný odsypajuci trochu srandovny seriál tvorcovia zabili posledným dielom rozuzlením že ma tak nasrali... Túto vyššie IZFNP to vyjadrila jasné... Fuj !!! ()

MarySan

Tak já vlastně vůbec nevím, co si o téhle sérii myslet. Nemůžu si pomoci, ale nelze se ubránit srovnání s Dívkou ve vlaku. Máme tu také ženu, která má problémy s alkoholem, navíc i s léky, tudíž se pak sama ztrácí v tom co udělala, či neudělala. Ačkoliv mi v hlavě pořád visela myšlenka na Dívku ve vlaku, celý seriál jsem s napětím shlédla a upřímně se smála konci, protože to byl neskutečně absurdní a zároveň geniální závěr. Vše jsem s hlavní hrdinkou prožívala a myslím, že převedla skvělý herecký výkon, ale ta překombinovanost byla neuvěřitelná, což byl možná i cíl. Vypadá to, že by mohla být i druhá série, ale ta už mě popravdě řečeno vůbec neláká, ale jak se znám, zvědavost mi nedovolí sérii ignorovat. Myslím, že tři hvězdičky jsou zcela adekvátní. Ale ten název, proč?!? ()

myp2p

Ale ono to to hloupý a dementní být má....ono to asi lidi nechápou.....za mě to účel ptákoviny na pobaveni splnilo :) ()

jimik13

má to být parodie a tak je to třeba brát ... * za Kristen Bell, ** za fantastickou roli Buela :D, *** za tu komediálnost na styl Willa Ferrella (scéna s hřebíkem top), **** za zvraty, dramatičnost a stupňování děje, není to tak špatné, ale přeci jen to mohlo být lepší ()

Oxiduji

Lehká jednohubka, po jejímž shlédnutí dává smysl i mírně krkolomný název. Fraška, co si dělá prdel z Dívky ve vlaku. V podstatě je to neuvěřitelná kokotina, ale zábavná. Osm epizod je ale přece jen moc a občas se to táhlo. ()

Flymaster

Ja som sa pri tejto absurdnej parodii neskutocne dobre bavil od sameho zaciatku az do konca. Po tom vsetkom, co vznikalo za posledne doby, same psychologicke filmy, same "Dievca vo/pri/na ...". Uz pri prvom pohlade na velkost pohara a mnozstvo korkovych zatok bolo jasne, ze to bude zabava. Predstavivost hlavnej postavy bola neskutocna, kde sice mnohe situacie boli realne, len s trochou vina a "spravnymi praskami" ich mozog vyhodnoti uplne inak. Nie je to sice tak cynicke ako After Life, ale aj tak to aspon u mna splnilo to, co malo. Pobavit sa nad vecami miestami az absurdnymi. Zaverecny fight tomu dal grady a tu komicnost uz len z dovodu nevyrovnanych sil. A hoci to na konci bolo spomenute hned 3x, tak ja sa necitim "like i was hit by Mack truck driven by a nine year old" :) ()

Sopholojong

"Vydychana" Kristen Bell v druhotriednom spin-offe variacie Okna do dvora s blbymi oslimi mostikmi, "facepalm" twistami a atmosferou "romantaren" Rosamund Pilcher. Z letargie ma zobudili len - flashback dcery so serial killerom vo vaznici a sukacka Kristen so stripterskym "zajickom". 5/10 ()

Kikyo

Musím přiznat, že jsem se v tomhle dílku taky trochu ztratila. Dost mě to bavilo a budované napětí na mě platilo, ovšem ty pasáže bizardních zápletek byly hodně zvláštní a vlastně jsem si říkala, jestli to tedy je nebo není myšleno celé vážně. Edit: dala jsem po 7mi epizodách 4 hvězdy, ale hned začátek té poslední epizody mě utvrdil v tom, že tohle dílo je spíše parodie. Bylo to už moc přitažené za vlasy, škoda. Mělo to potenciál, kdyby se tvůrci zaměřili více na tu vážně laděnou notu, tak by se mi to asi líbilo víc. Takhle si to hraje na něco mezi a opravdu to na mě působí tak, že si ze mě tvůrci jen celou dobu utahovali a to není hezký. Jak tady někdo píše, že divákům prostě mělo dojít hned od začátku, že se jedná o parodii, tak v mém případě mi to bohužel opravdu nedošlo, protože z tohohle žánru jsem viděla asi příliš málo filmů/seriálů, abych si toho všimla. Zarážely mě jen ty opravdu největší bizarnosti a pak právě konec, tam už to bylo zcela jasné, ale pořád si připadám jaksi obelhaná a zrazená. Já jsem od této série z traileru a i z prvotních dílů opravdu očekávala seriózní záležitost. ()

Kleinbauer odpad!

Nádherná ukázka uslintané zbytečnosti pro diváky s opravdu hlubokou retardací. Všem, co běžně mozek používají k jeho původnímu určení a znaveni děsivou nabídkou Netflix CZ zcela náhodně vybrali tenhle seriálek ovšem doporučuji vydržet do posledního, 8.dilu. Něco takového našinec uvyklý na Ženy za pultem ještě neviděl. Jděte do toho, rozhodně. ()

guasimodo

Zkouknuto celé najednou a musím říct že do sedmého dílu jsem si říkal "jo" celkem to jde. bylo to jako by jste pořád rovnaly list papíru aby byl dokonale rovný a krásný no a pak přišel poslední osmý díl a ten papír vezmete zmačkáte vytřete si s ním prdel a spláchnete... Při finále závěrečného dílu se ozval huronský smích mé ženy s poznámkou "bože na co to koukáme" já jsem tedy koukal naprosto potichu a jen jsem se snažil pochopit jestli je to myšleno vážně nebo zase nějaká parodie na film Chucky.. ()

Filumena

Recenze zní komedie, drama, mystery. Komedii v tom nevidím vůbec, jen kdyby to byla parodie tak o.k. Celkem běžný tisíckrát oprášený příběh že lidé nejsou těmi kým se zdají být.   Dávám jednu hvězdu za to že jsem se zasmála když mi došlo že by to měla být nejspíše parodie. ()