Rodinný den na Brightcliffu znamená zprávy z domova – jenže ne pro všechny. Série podivných stop navede Ilonku k několika překvapivým odhalením. (Netflix)

helraiser

Děj nám pěkně nabírá na otáčkách a je to opravdu radost sledovat. Atmosféra nám houstne a místy je opravdu hodně dobrá a závěr, to už je paráda sama o sobě. Pátrání po tajemství je čím dál lepší a přináší výsledky. Vyprávěný příběh má slušný náboj, uvidíme jak bude pokračovat. No a máme tu první mrtvolku v baráku. Spokojenost. ()

Anderton

Polnočný príbeh prekvapivo nekončí a bude na pokračovanie. Nie je to síce nič originálne, ale poriadne to chytí, už len z toho dôvodu, že hlavnou postavou je samotný páchateľ. Najlepší je ale záver, ktorý nám ukazuje tajomnú miestnosť v podzemí  v už tak strašidelnom dome. Len nerozumiem tomu, že keď už raz Flanaghan filozofuje o nefunkčnosti zvukových ľakačiek, prečo ich tak vo veľkom využíva v momentoch, kde by vôbec byť nemuseli. ()

LachtanShows

Už jsem tady chtěl hodně balancovat spíš nad třetí hvězdou, Flanagan mi chce po vzoru Hill House a hlavně Bly Manor asi potvrdit, že jeho tvorbu mám vyhledávat stejně tak houževnatě, jako jí být znuděn. Ale furt pro ty malicherné náznaky budování něčeho většího nehážu Frintu do žita. ()