Všechno nebo nic: Juventus

• Veľká Británia All or Nothing: Juventus (viac)
všetky plagáty
Dokumentárny / Športový
Veľká Británia, 2021, 5 h 25 min (Minutáž: 34–48 min)

Juventus čelí jedné z nejobtížnějších sezón ve své historii, přičemž usiluje o získání desátého scudetta za sebou a o vítězství v dlouho očekávané Lize mistrů. Bude přitom spoléhat na Ronalda, veterány – „senátory“, mladé slibné hráče a fotbalovou legendu Andrea Pirla při jeho trenérském debutu. Naplní Bianconeri svá očekávání? (Prime Video)

*CARNIFEX*

Už z prvej epizódy cítiť, že to nebude nič prevratné. Nemyslím však z pohľadu spôsobu spracovania dokumentu, lebo ten je prakticky totožný ako zvyšné zo série “All or Nothing”. Ja osobne neviem prečo, či to bolo tým, že Pirlo nemá takú osobnosť, charizmu, ako Arteta či Mourinho, alebo preto, že mi to celé prišlo až príliš strojené a umelé, ako cecky 90% žien žijúcich v Turíne, no Ja som skutočne pri sledovaní tejto série o Juventuse, nič mimoriadne z pohľadu emócii necítil a bolo mi úplne jedno, či niečo vyhrali, vyhrajú, alebo nakomplet prejebú celú sezónu. ()

M.i.k.e

po hokejovém Torontu a fotbalovém Arsenalu sem si dal třetí All Or Nothing sérii, tentokrát s mým nejoblíbenějším italským týmem a opět sem se skvěle pobavil. Mustr je sice pořád stejný, ale ono co taky vymýšlet jiného pokud to funguje. Celkem zajímavé je, že kamkoliv se přimotá jakýkoliv štáb, tak to většinou jde do kopru. Toronto po slušné sezoně vyfičelo z play off i když suverénně vedlo, Arsenal neustál pozice zajišťující ligu mistrů a Juventus po devíti titulech v řadě si o tom desátém mohl nechat maximálně tak zdát a ligu mistrů uhrál v posledním kole. Tak jako tak tyhle sportovní dokumenty, které nechají nahlédnout pod pokličku budou vždycky vděčné a pokud jste fanoušek, pak je to samozřejmě ještě lepší...80% ()

celticek

Furt ten stejný mustr, ale proč to měnit, že jo? Líbilo se mi to o něco víc než Arsenal, ale kdybych si měl vybrat, tak určitě půjdu do Anglie. Proti školce Arsenalu vypadá Juve jako dospělý tým zkušených borců. Utrpením pro mě bylo sledovat každý vstup Pavla Nedvěda. Ne, že by kecal úplné hovna, ale ty jeho vlasy ala pochcaná sláma a vyžilý obličej nebyly moje oblíbená kratochvíle. Jinak to ale stojí za zkouknutí. Gólů v italské lize nepadá moc, přišlo mi to hodně svázané taktikou, ale to je obecně známá věc. ()