All or Nothing: Manchester City

• Veľká Británia All or Nothing: Manchester City

V tomto průkopnickém dokumentárním seriálu sledujte cestu Manchesteru City ve vítězné rekordní sezóně 17-18 v anglické Premier League. Získejte exkluzivní pohled na jeden z nejlepších světových sportovních klubů, včetně dosud neodvysílaných záběrů s legendárním trenérem Pepem Guardiolou, a ponořte se do života hráčů i na hřišti. (Indy21)

Davered

Zpocatku velezajimavy nahled do kabiny profesionalniho tymu, postupem casu ale stale vic stereotypni a znacne sterilni PR video. Prospelo by tomu zkraceni tak na 3-4 dily. Ovsem ukazuje to jaky je Guardiola genius a jeho hraci o to vic, protoze rozumet jeho taktickym pokynum by evidentne bylo, i vinou Pepovy sverazne anglictiny, nad sily bezneho smrtelnika. ()

ozeki

Více než splněný sen fanoušků sportu, kdy nás obraz i zvuk přenese do zákulisí jednoho z nejlepších týmů na světě a ukáže, jak funguje fotbalová kabina. V hlavní roli samozřejmě Pep Guardiola, jehož proslovy budete hltat jak sádlo se škvarkama, ale téměř každý hráč tam má nějaký svůj mini příběh. Ačkoliv fandím United, nelze než smeknout pomyslný klobouk. Sympatie si tahle partička vysloužila úplně hravě. Hudba, režie, dramaturgie i "herecké výkony" na fenomenální úrovni. Všechny díly jsou v naprosto špičkové kondici. Určitě jen houšť takových projektů !!! O kvalitě svědčí i to, že vždycky začal koukat každý, kdo šel kolem :) ()

Cedr

Dokonale p(r)odaný dokument o sezóně 2017/2018 fotbalového klubu Manchester City. Zrežírované tak bravurně a chytlavě až to není fér vůči ostatním dokumentům. Fotbalovým fanouškem moc nejsem, o anglické lize mám jen pasivní znalost, ale pohled do zákulisí byl tak poutavý, až se mi tomu stále nechce věřit jak rychle jsem to celé zhltl. ()

Blazis34

Já jakožto vyloženě cílová skupina nemohu tomuto seriálu nic vytknout. Naprosto jsem se těšil na každý díl, hltal každou minutu, každý Pepeho proslov či krásný záběr ze hřiště. Práci Guardioly obdivuji asi nejvíce ze všech trenérů. Jeho koukatelný fotbal a zároveň velice úspěšný, mě ohromně baví. Mohl bych v superlativech pokračovat, ale bylo by to asi zbytečné. Jsem moc rád, že takovýto dokument vznikl a doufám, že není poslední. Dávám jasných 5 hvězd. ()

DaViD´82

Největší výtkou je, že se ani náznakem nezabrušuje do kontroverzních témat kolem Citizens. Jakoby dohoda byla jasná. Ano, pustíme štáb tam, kam nikdo nikdy neměl přístup, ale výměnou bude, že se nebude vyptávat a dotýkat témat, která by nám byla proti srsti. Čili řešení finančního fair-play, pohled do zákulisí tradičního klubu uměle vyhnaného petrodolary, které však nepřinesly kýžené ovoce (v době vzniku dva tituly, jeden FA Cup a několik trofejí druhé kategorie za dekádu, to není adekvátní kvalitě a financím do týmu vložených), nic takového tu není. Vůbec se neřeší aspekty, jak se změnil tým v očích ostatních klubů, jaké to je hrát v týmu, kde se sestava lepí nakupováním nadražených hotových hráčů spíše než koncepcí, jaké to je hrát pod Guardiolou, jehož sázka na pohlednou hru přináší ovoce v dlouhodobých soutěžích, ale ne ve vyřazovacích bojích, kde je třeba to někdy taky prostě "ukopat", jaké to je motivovat kádr superhvězd bezmála ze dne na den ze soubojů v Lize mistrů na utkání s třetiligovým týmem, jak uřídit tým takových individualit, kde každý chce být na výslunní apod. Nic takového tu není. Celkově působí optika "pokřiveně", vůči City poklonkově a v důsledku nevěrohodně. Zcela tu pak chybí přesah, který se podařilo dostat do obdobně koncipovaných sérií o Sunderlandu či Dortmundu. Přesto všechno je nepopiratelné, že čistě jako "nekonfliktní záznam úspěšné sezóny a letmý pohled do zákulisí chodu velkoklubu" to je strhující a fantasticky podané. Má to nejeden silný moment a když je nejhůře, tak vášnivé Pepovo křepčení utáhne i slabší momenty. Čili máte-li slabost pro Manchester City (či vás škodolibě těší aktuální zašlapání United), Pepu, De Bruyneho, Companyho či Premier League, tak není důvod se nepodívat. Máte-li ambice se dozvědět i něco mimo naaranžovanou produktovou "Man City" brožurku, tak zde nepochodíte. PS: Psáno pohledem fanouška Spurs, které Amazon pro novou sérii All or Nothing sleduje v aktuální "koronavirové" sezóně 2019/2020. A tam se PR brožurka asi čekat nedá. Zkažená sezóna, nástup Josého, zranění kompletního útoku, ještě výraznější rozkmotření fanoušků s už tak nenáviděným Levym, dopady nového stadionu na přestupy... Pokud i z toho dokáží udělat PR agitku, tak všechna čest producentům. ()