Advokát

• USA The Lincoln Lawyer
Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2022–2024), 24 h 45 min (Minutáž: 43–56 min)

Predloha:

Michael Connelly (kniha)

Hudba:

David Buckley

Manuel Garcia-Rulfo, Neve Campbell, Christopher Gorham, Becki Newton, Angus Sampson, Kim Hawthorne, Chris Browning, Reggie Lee, Lamont Thompson (viac)

Idealistický právník úřaduje ze zadního sedadla svého Lincolnu a nabourává přitom zavedené pořádky. (Netflix)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (4)

Advokát (2022)

Další návyková věc. Mickey Haller není detektiv, ale vyvolávalo to ve mně vzpomínky a myšlenky na Philla Marlowa, což byl taky, co se pamatuju, podobně vyklidněnej, rozvážnej a po čertech mazanej sympaťák. Těším se na druhou řadu. ()

Série 2 (2023) (S02)

Frajer Mickey. Je to moc fajn. O třech a méně peckách neuvažuju ani náhodou, 5 si pošetřím na třetí sérii. ()

Povinnosti (2023) (S02E02)

První řada mě bavila, ale druhá mi zatím přijde podstatně slabší. Konkrétně tenhle díl chce být rafinovanej, ale na mě naopak působil až dětinsky jednoduše. Aby se nějakej vrahoun přišel sám nahlásit a pak se nechal tak snadno vlákat do pasti- to by musel být na hlavu padlej. Kolegové tady na ČSFD z toho ale ucvrkávaj (88%), takže nemůžu vyloučit, že je chyba ve mně. ()

Důkazy (2023) (S02E04)

Tenhle díl mi ale pro změnu přišel výbornej. Pohádku o černé zdi, u které se chtějí všichni fotit, jsem jim s chutí zbaštil. ()

Stranger Things znovu trhají rekordy

Stranger Things znovu trhají rekordy

01.06.2022

Po dlouhé pauze, zapříčiněné mimo jiné také pandemií covidu, se seriálový hit Stranger Things vrátil na Netflix. A to rovnou ve velkém stylu. Čtvrtá série, která byla rozdělena na dvě části, přičemž… (viac)