Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

BOURQUE

Netflix a jeho snaha o kombináciu filmov Mission: Impossible (napr. Rogue Nation) a Jamesa Bonda (Skyfall). Bohužiaľ naplnili sa tie pesimistické predpoklady. Veľmi vypočítateľný scenár (vypadá, ako by na napísanie niektorých scén bola využitá aj AI), dvojdimenzionálne postavy a len miestami presvedčivá Gal Gadot (škoda, pretože inak v „podobných“ scénach vždy dávala pomerne solídne výkony). Akčné scény obsahujú až príliš veľa CGI prvkov. Netflix, predovšetkým z hľadiska kvalít, svojím aktuálnym blockbusterom dopadol podobne ako s The Gray Man. Dokonca by som povedal, že aj horšie. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Hapretor

akčně přehnaná a přeplácaná kravina, kde Gal Gadot prostě nemůžu fandit, protože se do těchto rolí vůbec nehodí ... stejně jako do role Wonder Woman ... kterýho krypla napadlo tuhle jen s hezkým obličejem plochou a skoro anorektickou herečku-(herku) obsazovat do takových rolí ... dejte mi, prosím, Ginu Carano ... zdar ... ()

Rathalos

Ak tento akcny film clovek neberie nejako brutalne vazne,tak si myslim,ze sa nudit nebude,akcie je tam dostatok,k tomu vsetkemu pohlad na herecku Gal Gadot stoji za to,je to kocka,ale ako Wonder Woman bola ovela viac k zahryznutiu...:⁠-⁠) ()

Puddle

Zdaleka ne tak hloupé, jak spousta lidí píše. Chtěl jsem si pustit jen první půlhodinku, že se dodívám někdy později, ale hnedka mě to chytlo. Gal Gadot velice sympatická. Není to typická „trénovaná“ herečka, takže hraje prostě jinak, ale charisma má na rozdávání a film určitě v pohodě utáhne. SPOILER Jamie Dornan se po The Fall těm psychopatům asi už nevyhne, ale bylo fajn vidět ho pro změnu v akčnějším filmu KONEC SPOILERU a obsazení Aliyi Bhatt mi udělalo velkou radost. V Indii jde o jednu z nejžádanějších hereček a tato talentovaná mladá dáma si určitě zaslouží i další role mimo Bolywood. K sympatickému obsazení si pak přičtěte fajn akční scény, milý humor a hlavně skvělé tempo a máte zdařilou a bezvadně odsýpající variaci na Mission Impossible, která si na nic nehraje a mě osobně zabaví a řekne mnohem víc než kdejaký oscarový biják. Klidně bych si dal za čas ještě jednou. ()

Johny M.

Další super akce alá Netflix, navíc se super hot Gal. To se na tenhle typ filmů díváte, jen aby jste se pak sem mohly přijít vyblejt? ()

kondor77

Kdyby někdo producentům a lidem kolem castingu vysvětlil, že ve filmech by neměli hrát jen neherci a kdyby film režíroval kdokoliv jiný a kdyby někdo kameramanovi vysvětlil co je světlo a tma a kdyby scénáristy před napsáním scénáře poslali na odvykačku a kdyby někdo choreografovi soubojů nasadil brýle, aby viděl, že Gal Gadot nemá 150 kilo a měla by se proto prát trochu nápaditěji, tak to mohl být dobrý film. ()

KOOHA

Šrot jako prase, na-čtyřikrát pokus o shlédnutí, ale pokaždé jsem u toho zakápnul, posléze jsem nad tím mávnul rukou. Nemá to cenu, film úplně vo ničem a ještě k tomu hrozně dlouhej. Proč vůbec na to dávájí prachy, je to zbyteční plejtvání zdrojema ()

bararich8

Tak tohle bylo hodně bezpohlavní, bohužel se už to v US produkci Netflixu stává pomalu zvykem. Ačkoliv je myšlenka zajímavá a první akce byla zajímavá a pěkně odsýpala, pak všechno poté už byl šedý průměr, Gal Gadot se nakonec taky moc nepředvedla a jak to celé dopadne mě nakonec ani moc nezajímalo, o vizuálu bych raději ani nemluvil. Škoda. Slabé 3* ()

waska

Bavilo mě to, ale.. Nevím proč v těchto filmech musí být nějaká smyšlená vše zachraňující agentura. Pokud by tam nebyla, vše by bylo uvěřitelnější. Akce dobrá, triky bohužel, na dnešní dobu, hodně špatné. To z filmu dělá bohužel jen průměr, přestože má na víc. K tomu ještě ta otřesná hudba. ()

DarthFailord

Nakonec to vůbec nebylo tak špatný. Lepší než Grey man. Celkem to fungovalo a dvojku bych si klidně dal. Tom Cruise s Mission Inpossible to není, ale vůbec se to za sebe nemusí stydět. Fajn akční jednohubka s pár výbornými momenty a božskou Gal Gadot. Na Netflix dobrý. 75% ()

bearmeedek

Za mě velmi dobrá zábava v daném žánru. Styl zjevně připomíná Bonda nebo Mission Impossible, nápady originální, napětí nechybí. Nic dalšího není třeba do hloubky řešit. Oslovilo mě to na 4 hvězdy, ale příznivci "umění" mě ve svých hodnoceních tak nas.ali, že tam prachsprostě přihazuji i tu pátou hvězdu. ()

Likan7

Netflix chtěl mít svýho Hunta? Bonda? Nebo prostě nějakou zajetější značku, u které by mohl pár dílů vydržet? Tak jako tak si přivedl známou tvář a skončilo to tak, jak jsme všichni čekali. Dost podprůměrně, jestli někdo tvrdil, že Gal Gadot má nějakou starpower a může z ní být další hvězda, která bude táhnout svý filmy, tak po tomhle u i těm nejzarytějším fanouškům musí být jasný, že prostě NE. Gadot se hodí jen jako vedlejší hezká postava, ale pokud má něco hrát, nebo dokonce táhnout film, je to průser. Tady k tomu nehodil záchranný lano ani scénář, akce, triky, kamera a vůbec cokoliv, co by se na Sázce na Srdce dalo pochválit. Naopak to vypadá dost odpudivě, je to pitomý a šíleně dlouhý. ()

rublik05

Špionážní akční thrillery mám moc rád, tento měl mít navíc lehký nádech série Mission: Impossible, takže nějaké očekávání jsem pochopitelně měl, o to větší ledová sprcha mě ale nakonec čekala. Tady je zkrátka všechno špatně. Od příběhu, po herce, efekty, akci. Snímek díky zbytečně dlouhé stopáži a pomalému tempu prakticky nešlo dokoukat na jeden zátah, i ty akční scény často působily neuvěřitelně nudně, vše působilo tak strašně uměle, herecky je to rovněž průšvih, neboť zde není snad ani jedna jediná sympatická postava. A já blbec si myslel, že by se Netflix tentokrát mohl trochu pochlapit. Sterilní, digitální nuda, nic víc. 3/10. ()

mira.l odpad!

Další ultramegahustá superultramegatajná kokotina, kde jsem nepobíral vlastně od začátku do konce, kdo za koho kope. Odškrtnuto, smazáno. ()

E lan

Taková chudší příbuzná Mission Impossible. Hlavní hrdinka není vyloženě zlá, tým kolem ní také. Pár slušných akčních scén ale celkový průměrný dojem nepřebije. ()

Toshio

Klasická neo-bondovská kokotina míchající kvantový počítače, determinismus a kdoví co ještě. Z toho musí bejt zmatenej pitomec i intelektuál. Jinak hrozná nuda. Jedna hvězda navíc za to, že Gadot není uplný nemehlo. ()

RAFT

A tohle bylo co.Na film se dalo celkem podivat ale, nijak mě nedostal. Bud je ve filmu z poloviny vše špatné a to podotýkám na mizerné, až hnusné digitální efekty. Asi nám Netflix serivíruje jednu sračku ,za druhou tenhle rok. 50% ()

noizcore

Generická akčňárna, u které si fajn odpočinete po náročném dnu. Určitě to není taková hrůza, jak se podle všech recenzí může zdát a akční scény vypadaly o chlup lépe než v nedávném hypovaném Fast X. 6/10 ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (viac)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (viac)