No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

Krt.Ek

Více než příběhy Toma a Jerryho si vybavují marný vlčí hon na prohnaného zajíce. Pro mě je tenhle seriál lepší než příhody kocoura a myšáka. Ale stejně mě nejvíce baví sledovat kojotův hon na kukačku . 85% ()

Orlau32

Sranda, sranda a ještě jednou sranda ! Animovaný film z dílny tehdejšího Sovětského svazu. Je to tak vynikající animovaný film, který baví nejenom děti, ale řvou smíchy i dospělí. 5* A tak vyrostla "Mrazíkovi" velká konkurence. Nu vot, vše nemusí být špatné co k nám přijde z východu. Sluníčko tam odtud, přichází každé ráno též. ()

suicide

Když jsem byl malý, tak mi seriál vždycky připomínal do určité míry kojota Williho a ptáka uličníka. Jenomže byl trochu méně "hezčí" ve smylu animátorské grafiky. Zajímavé je., že jsem ho stejně miloval. A vždycky jsem fandil tomu vlkovi, který byl prostě záporák, měl vykouřené plíce a byl to strašný smolař. Jak se ale mohlo pořád dařit tomu zatracenýmu zajíci unikat??? ()

italka63

Netřeba dalších komentů, skvělý humor i hudba. Asi nejvíce jsemi milovala příhody vlka a zajíce na stavbě. Celkově pŕíhody skvělé. ()

Damiel

Vyjadřovat se k seriálu jen počkej, zajíci, to je nošení dříví do lesa. Radši proto pár slov k DVD, které u nás s tímto seriálem vyšlo. Pokud se rozhodnete si jej pořídit, možná budete jemně zklamáni. Firma ZEMS ho totiž obdařila novým dabingem, takže oné „provařené“ barrandovské klasiky, kde strohý hlas během úvodních titulků čte jména tvůrců „režie: Kotěnočkin, scénář: Rusakov“, se bohužel nedočkáte. Místo toho je tady ječivý ženský hlas, který jen vypískne: „ZEMS uvádí“ Dále tu vlastěn nejsou žádné bonusy, přitom vydání belgicko-ruského konsorcia Ruscico, které také vlastním, nabídlo ne-jen zvuk v DD 5.1, ale i velmi zajímavé archivní bonusové materiály o vzniku seriálu. ()

YURAyura

10/10 Neni nad Papanova! Vzdycky jsem mu fandil a ta swine zajic to vzdycky nejak po... Videt to v kine byl opravdu velky zazitek - jinak ty nove dily nejsou nic moc - takovy product placement pro mobilni telefony. A vlk kouri porad - takze tady nesirte famy... ()

Hadža

Tak to je nejpopularnejsi podivana meho detstvi!S dnesniho pohledu to uz jiste mladsi rocniky neoceni,televize jsou zahrnuty kreslenymi serialy,ale tenkrat toho na vyber az tolik nebylo,krom sledovani Tom a Jerry na ORF 1(ti stastni co ji chytali).Kazdy dil jsme videli nespocetkrat a jeste dnes kdyz uslysim znamou znelku,prisednu opet k tv!:) ()

Derek

keď som bol malý tak som sa pri tom bavil a i dosť nasmial. nedávno som tento ruský kreslený seriál v tv videl opäť a úprimne musím povedať, že som bol sklamaný. väčšinou sa tu nič extra vtipné nedeje len vlk stále naháňa zajaca (v rôznych prostrediach) a to je asi tak všetko. radšej si pozrite tom a jerryho, alebo geniálneho vtáka uličníka s willy e. coyotom. niečo však nu pogodi! svetu dal a to skvelú hudbu v diely keď sa naháňajú na stavbe (určite tú melódiu poznáte). ()

kajas

Klasika srovnatelná s "Mrazíkem". Děti se musí nesmírně bavit a dospělí - alespoň z nostalgie - taky. Díly od roku 1993 jsem ale viděla až nyní a docela mě vyděsily, ta Nokia působí jako pěst na oko. ()