No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

kondor77

Povedený animák. Vzpomínám si, že existovala dokonce i herní konzole (vlk zde chytal do košíku vajíčka, neptejte se proč). Inspirace Tomem a Jerrym zřejmá, ale jako malému prevítovi mi to bylo jedno. Bavil jsem se a Toma a Jerryho jsem si užil po revoluci. ()

Odpadlik

Notoricky známý večerníček, který i po letech pobaví. Některé scény jsou vyloženě kouzelné (vlk šplhající po laně s cigárem v hubě). Na svou dobu a zemi původu veliký nadprůměr! Mimochodem - asi jste taky vždycky fandili vlkovi, že? :-) ()

Gardenboy

K tomuto niet čo dodať ... tá nostalgia keď za zvuku premietačky sa na plátne zobrazili neme psotavičky pobehujúce po cirkuse, lodi, olympijských hrách ... áno, môj dedo to mal ako 8 mm film ... tá atmosféra, keď vytiahol kotúč z krabice a mňa ovanula jemná vôňa celuloidu vo mne bude zaznamenaná asi už navždy :). Škoda, že je to preč ... Dnešné DVD, ktoré tu mám na stole to akosi nevie vynahradiť :( ()

Jonatána

Režie: Kotěnočkin, kamera: Rusakov. neznám nikoho, kdo tenhle seriál neměl rád. Kdykoli si vzpomenu na díl, kde se zajíc s vlkem honili na pláži, kde byla fantastická prasnice s třemi či kolika podprsenkami, musím se smát :-). ()

Panacek

Při čekání na vlak jsem si vždycky v parku před Hlavákem, kde to jelo v televizi na větracím komínu nonstop, přál, aby vlk toho ušatýho šprta z první lavice před katedrou, aby toho nesnesitelnýho pionýra s debilním hlasem dostal jednou pro vždy . Škoda nových dílů s reklamou na Nokii. ()

Alexandre

Můj nejoblíbenější kreslený seriál. Originální a jedinečné postavičky, které dokáží hodně pobavit a všechno doprovází skvělá hudba. Nezapomenutelný seriál! ()

kukkik odpad!

Bohužel, mě se tenhle seriál nikdy nelíbil a ani nikdy líbit nebude. Z animací je mi doopravdy špatně od žaludku a celé je to na mě takové nějaké moc ruské. Pro mě jasný odpad.... ()

Doski

Sice dobrý večerníček, ale co chudák vlk. Taky mě moc nebere podporování ruského umění. :D Takže promiňte, ale dal bych 68%. Nu pogodi!! ()

tančísvlky

Ani náhodou tomu nedám viac ako dve hviezdy a mám na to veľa preto. To by som dehonestoval všetko čo stojí za to. Skutočne len veľmi slabý "čajíček"... ()

Rudyamon

V poslední den rok 2015 mě přepadla jakási nostalgie a tak jsem si pustil, fakt netuším proč, několik dílů tohoto přímo ikonického sovětského animáče. Výsledek byl, že mě nostalgie opustila a vystřídalo ji náramné překvapení, že mi to neříká naprosto nic. Je fakt, že před desítkami let to byl hit, dnes ale z něj už nezbyla ani ta nostalgie. Nic. Prázdno. Hodnocení 2 hvězdičky - 25% pokukazuje akorát na ty vzpomínky (kdo z té generace by si třeba nezvpomínal na hru, kde vlk chytá vejce...), ale jinak... „... už nečekej, zajíci... ()