Kultovní anarchisticko-punková hippie groteska pojednává o každodenním životě čtyř „studentů" v Londýně počátkem 80. let. Zbabělý revolucionář Rick (Rick Mayall), urvaný punker Vyvyan (Adrian Edmondson), bolestínský hippie Neil (Nigel Planer) a uhlazený Mike (Christopher Ryan) si pronajali barák na kraji Londýna a intenzivně ho vybydlují. Krutě zacházejí se svým domácím (Alexei Sayle) – a on krutě zachází s nimi. (Česká televize)

Bohemák

Naprosté absurdno a levné fackovací gagy nejsou rozhodně zvládnuty s takovou grácií, jako je tomu u Monty Pythonů, ale pár scén je vážně nesmrtelných (například sledování středověké popravy z okna současného domku). Obrovské přehrávání je asi součástí záměru šokovat. Tohle opravdu není suchý humor, to je permanentní jízda plná hádek naprostých idiotů. ()

Tessie odpad!

Já teda nevím co na tom máte. Jak to vidím já, tak tohle je změť největšího odpadu balící se neustále na sebe nabalující další odpad.. Tohle všechno pohromadě působí tak strašně nevtipně, trapně a hrozně, že prostě další díl mne nikdo nedonutí zkouknout. ()

Wishkah

Něco takového dokážou jen britové. Absolutně ujetý seriál, který kdyby vznikl kdekoliv jinde než v anglii tak by byl absolutně o ničem ()

Delaney

šílenej britskej sitcom proti kterýmu nemam jediný výhrady! Někomu možná příjde až moc ujetej, šílenej, nelogickej a nevysvětlitelně hloupej, ale možná právě v tom je to kouzlo. 100% ()

DAVID.LOPAN

Šílený destroypunker Vyvyen. Pošahaný anarchista "zprdeleksicht" Rick, co si ujíždí na Cliffu Richardsovy. Mongoloidní hipík Neil s čočkovou dietou a sklony k sebevraždě. Kápo Mike a rodina Balowskich. Spousta šílených vtipů a mraky čočky. Tohle se musí vidět! Jeden z nejšílenějších seriálů. Maso! Teda vlastně čočka!80% ()

cherita odpad!

Nehorázná blbost, a to mi anglický humor rozhodně není cizí - tedy aspoň nebyl, dokud jsem neviděla tohle. Vím sice, že český dabing může britcomu ublížit víc, než cokoli jiného, a taky vím, že dva a půl dílu je trochu málo na objektivní názor, ale já vám na objektivitu kašlu. Důvodem, proč jsem s touhle magořinou ztrácela čas, byla stejně jen slibovaná přítomnost Hugha Laurieho, Stephena Frye a Emmy Thompson. Jakmile jsem zjistila, že se všichni tři objevují v jediné scéně, která se navíc dá dohledat na youtube, s úlevou jsem to přestala sledovat. ()

Gulde

Tak náhodné a nesmyslné scénky které s dějem naprosto vůbec nesouvisejí se dají srovnat snad jedině s Monthy Pythonem. Jediná škoda, že je tak málo dílů. ()

Grafito

Srovnávat tuhle pakárnu s Monty Pythonama nebo s Trpaslíkem můžou snad jen slepý a hluchý.. Co je vtipnýho na pitvoření se pár šašků bez jakýkoli pointy? ()

Joll

Miluju Britcomy, trpaslík ,Partička IT, Office, Jistě pane...,černá zmije, ale toto mě opravdu neoslovilo ani náhodou, přehnané špatně hrané a nevtipné.Tohle hodnocení kolem nějak nechápu:)Každopádně mě se to do vkusu vůbec netrefilo a to 2 hvězdy jen z úcty k Britcomům bejt to produkt jiný země dám jen 1:( ()

Olík

Nekonveční britcom BBC o absurdním soužití čtveřice vysokoškolských studentů. Směsice názorů dělnické třídy, tradičního anglického humoru, alternativní komedie, anarchismu, grotesky, surrealismu a nelogičnosti vytváří celek, který snad ani nejde popsat slovy. Zajímavou specialitou seriálu je také účast některé z undergroundových kapel v každém z jednotlivých dílů (např. Dexys Midnight Runners nebo Madness) . ()

POMÍK

Božská lajna seriálového undergroundu... Roztomilé a svým psychadelicky ryzím ufounstvím upřímnější než Monthy Python's flying circus. ()