Kultovní anarchisticko-punková hippie groteska pojednává o každodenním životě čtyř „studentů" v Londýně počátkem 80. let. Zbabělý revolucionář Rick (Rick Mayall), urvaný punker Vyvyan (Adrian Edmondson), bolestínský hippie Neil (Nigel Planer) a uhlazený Mike (Christopher Ryan) si pronajali barák na kraji Londýna a intenzivně ho vybydlují. Krutě zacházejí se svým domácím (Alexei Sayle) – a on krutě zachází s nimi. (Česká televize)

killa black

Tak to je maso, poprvý jsem to viděl před lety a je dost možný, že jsem nebyl nezhulenej, ale ono to funguje i s čistou hlavou. Všechny postavičky jsou vtipný, ale slabost mám pro psychicky hodně narušenýho Ricka a fašistickýho vojáka. ()

Monini

Komentář uživatele Radek99 přesně vystihuje podstatu celého seriálu a taky to, proč ho hodnotím tak vysoko, přestože kvalitou některé seriály prostě nemůže dosáhnout. Mladí v partě mají svoje kouzlo a ne všichni mu podlehnout :) ()

Mike_BossO

Podarený seriál. Aj keď trocha uletený (nie tak moc ako Č. trpaslík :D) no v porovnaní s dnešnými seriálmi je to príjemný oddych pozerať. Je veľmi trefné ako štyri hlavné postavy vypovedajú o rôznych ľudských povahách agresívny buran Vyvyen, hyperaktívny blázon Rick, flegmatický Neal, a navonok elegantný a inteligentný Mike. Myslím, že k akejsi neskazenosti a jedinečnosti prispel aj fakt, že seriálu sa natočili iba 12 dielov. ()

mydlo

Po zkouknutí prvního dílu sem nevěděl,jak se,a jestli se vůbec nějak k tomuhle vyjadřovat.Po zkouknutí dvojky jsem se ,ani nevím proč k jedničce vrátil,a už sem v tom.Těžko tohle zaškatulkovat,ale mě to dostalo.Trpaslík je Trpaslík,a Mladí v partě jsou Mladí v partě.Určitě si můžou spokojeně žít vedle sebe. ()

Lazy87

1.sezóna mě ze startu docela sklamala, čekal jsem od toho něco docela jiného. Ale postupem času si na to jde zvyknout. Zvláštní styl humoru a celkově docela šílenost. Navíc se tam oběví i zajímavé kapely. Takže 3*. ()

Bubugirl

Na tento seriál jsem se vyloženě těšila, dle 79% hodnocení jsem čekala skvělý seriál co mě pobaví, to se však nestalo. Obsazení není nijak závratné, herci jako by vypadali, že jim jde o kejchák a proto vystupují s přehnaným nasazením, které jim nesedí a které nemusíte odkývat. První díl nijak nenadchne ,je v něm jen pár světlých momentů. Spoustu scénkám se nezasmějete i když diváci v seriálu ano. Co chcete od klasického britského humoru? Z takového materiálu se dalo udělat mnohem více. Nevím no, raději se kouknu na Malou Velkou Británii či jiné daleko lepší seriály. ()

PANKY71

Správně ujetej seriál kde nevíte, kdo je víc praštěnější. V každém díle hraje některá více či méně známá kapela.... MOTORHEAD, MADNESS aj. Pro mě za 4hvězdy. ()

Utnapishtim

Geniální anarchisticko-dadaisticko-surrealistický britcom, který ovšem v žádném případě není podívanou pro každého, nýbrž vyžaduje od potenciálního diváka nejdříve jisté "naladění" na určitou vlnovou délku. Prvoplánové vtípky se tu střídají s naprosto neuvěřitelnými absurdními narážkami, u kterých člověk žasne, jak na něco takového mohli autoři vůbec přijít (namátkou přednáška o revolučních sušenkách nebo Mussolini a jeho "stupid noises"). Všichni členové "party" (český překlad názvu je hrozný) jsou výborní, mým osobním favoritem je ale pan domácí Balowski (Alexei Sayle). Srovnávat tenhle seriál např. s Červeným trpaslíkem není příliš přesné, protože v obou případech jde o dost odlišný styl humoru. ()