Kultovní anarchisticko-punková hippie groteska pojednává o každodenním životě čtyř „studentů" v Londýně počátkem 80. let. Zbabělý revolucionář Rick (Rick Mayall), urvaný punker Vyvyan (Adrian Edmondson), bolestínský hippie Neil (Nigel Planer) a uhlazený Mike (Christopher Ryan) si pronajali barák na kraji Londýna a intenzivně ho vybydlují. Krutě zacházejí se svým domácím (Alexei Sayle) – a on krutě zachází s nimi. (Česká televize)

kikikrikri odpad!

Jednou jsem se dívala na televizi a přišla na tohle, vypadalo to jako cool šílenost a čekala jsem něco na způsob červeného trpaslíka (kterého mam hodně ráda). Po čtvrt hodině jsem měla čelist až u pupku. Myslela jsem si, to si snad dělaj srandu, to jako má bejt vtipný?!? Párkrát se mi ještě stalo, že jsem na tenhle seriál omylem zabloudila a tak jsem si řekla, podívám se, jak se to má na ČSFD. Ta čelist mi spadla snad ještě níž! 81%? Jak to hodnocení, tak ten seriál asi nechápu, ale jedno to má společný, nelíbí se mi. Total s*it! ()

mudvayner

Anarchista, punkáč, hippík a pseudointelektuál pod jednou střechou. Tenhle seriál není pro každého, jak jsem se přesvědčil. Chvíli trvá, než se do něj ponoříte. Nemůžu říct, že bych se každou minutu válel smíchy, ale občas se opravdu dobrý gag našel, plus demolice všeho možného, vložené scénky, živě amatérské kapely (Motorhead pwnd!!) Kult to pro mě není, ale patří to k tomu lepšímu. A je to hrozně ulítlý a punkový :D ()

Slimakovec

Pro ty, který hledají v každym seriálu a filmu nejmenší detaily a zkoumají, proč to tak nemohlo bejt: z tohohle vám vybouchne hlava. Pro ostatní: Totální ujetost. Nevim, na čem režiséři jeli, ale byl to asi kvalitní matroš, bo tak něco šílenýho člověk nemůže vyplodit ve střílivym stavu. This is really heavy, man! ()

umbjaz

No.... Každý z tech čtyrech sem já. Teda jen mé světlé stránky. -:o) V originálním znění je mnohem vtipnější a docela mě zmátlo pár podprahových záběrů! Schválně, kdo je najde všechny...? ()

Miksa

Tenhle seriál je rozhodně něco jiného. Líbí se mi výraz Radka99 punkový sitcom a zcela s ním souhlasím. Jde o sled několika scén, který drží tenké pouto nedůležitého příběhu čtveřice mladíků z počátku osmdesátých let v Londýně. bohužel, poměrně dost skečů je křečovitých a nemohou potom vyznít ve své absurdní humorně britské kráse. Dostal jsem se k tomuto seriálu z odkazu z Hale and Pace, které zbožňuju , a kteří si zde také střihli pár štěků. Ovšem na tyto dva pány to ani zdaleka nemá. A i když hodnotím třemi*, doporučuji shlédnout už kvůli tomu, že "takovýhle" seriály už se netočej. ()

Doomer

Tak Punkovy sitkom to se musi videt a tadle parta predvadejci anglicky humor na druhou vas bude hodne bavit. Jen takovy bych nechtel mit za sousedy ()

RigorMortis

Chvíľu mi trvalo, kým som si na tento seriál zvykol, no britský humor je britský humor... The Young Ones bolo kvalitné psycho, navyše oceňujem tie "živé vystúpenia" - Dr Martens Boots mám v hlave dodnes :) ()

kim lowe

Vyděla jsem jen pár dílů, takže můj názor není úplně stoprocentní. Leč je to občas moc střeštěné, místo aby to bylo vtipné. ()

vasek.raul

Totální výplach mozku. Po prvním shlédnutí jsem byl na odpis co se duševní činnosti týče. Postupem času jsem si ale k tomuto seriálu vypracoval vztah. Trvalo to, ale některé scénky jsou opravdu brutálním útokem na bránici. Mohu jen dodat: otrlost a výdrž jsou třeba... ()

Idoviren

Umíchat absurdnost s geniálníma hláškama a podávat po britsku, prosím! Není snad situace, na kterou by se nedala aplikovat nějaká hláška z tohoto seriálu. Ať už jde o prosté "Ty dobytku!!!" či "Spánek způsobuje rakovinu, to ví každej!". The Young Ones můžu vidět znovu a znovu, můžu je znát celé nazpaměť, ale vždycky mě rozesmějí. A můj astrologický diagram říká, že mě nikdy bavit nepřestanou. Možná dokud si neseženu vlastní houfnici.... ()