Reklama

Reklama

Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (52)

ScarPoul 

všetky recenzie užívateľa

Blbina na jedno pozretie. Potešilo ma, že si to robilo srandu zo súčasnej woke mládeže. Páčila sa mi tam hudba, infantilnosť a niekoľko výborných vtipov, ale v konečnom dôsledku sme už tento príbeh videli. Určitú variáciu si strihla Drew Barrymore a myslím si, že aj tá Alicia mala podobný zárez. Takže znesiteľná šablóna pre rok 2022. Rebel Wilson v pohode. Poteší ale aj Rice, Chao, Hartley a Avantika. Nutné zlo je posledných 20 minút, ktoré moralizujú ako o život. Snažiac sa úsmevne poukázať na to, že je dobré byť sám sebou. Takže ak si to pôjdete pozrieť. Buďte sami sebou. Pomôže to. ()

claudel 

všetky recenzie užívateľa

Další americká sračka z produkce Netflix, u níž ještě vše zhoršují kvóty, takže zahltíte film zbytečnými, otravnými a bezduchými postavami, pro něž nelze ani napsat relevantní monology či dialogy. Rebel Wilson zaslouží obdiv za to, co dokázala udělat se svojí váhou, ale smál jsem se s ní více u Podfukářek. Kdybych se na to nedíval s přítelkyní, jež snímek vybrala, tak jdu možná i do nejhoršího hodnocení. ()

Reklama

Real Tom Hardy 

všetky recenzie užívateľa

Ani neviem, kedy naposledy som bol tak prekvapený filmom. Navyše takým, ktorému som v úvode predpokladal maximálne odpadík. I keď zároveň nesiem istú porciu neistoty voči tomu, či sú dôvodom uvedomelé postupy tvorcov pri tvorbe, alebo len jednoducho vidím viac, ako tam v skutočnosti je. --- Takmer dve hodiny kontrastu medzi minulosťou a dneškom iným než obyčajným spôsobom pokukujúc po všetkých kútoch sociálnej sféry, až mi bolo majoritu stopáže na grckanie. Ten však nie je jednosmerný. Nehovorí, čo je nesprávne, neukazuje odmietavo prstom na "prehrešky" z čias minulých, respektíve kontrast medzi dvoma časovými protipólmi vyznieva skrz dialógy neutrálne. Nutné je však dodať, že nie kvôli nejakému väčšiemu odporu voči minulosti a/alebo silnejšieho vzdoru voči prítomnosti, skôr pomalou, nekompletnou a primárne nie moc ochotnou (a neochotnou) integráciou hlavnej postavy do manierov a spôsobov dneška, čím Senior Year pokojne môžem(e) dištancovať od typickej (Netflixovej) žumpo-tvorby, ktorej jediným účelom existencie je škaredo sa dívať na štandardy minulosti optikou "štandardu" prítomnosti. Jedna z vrstiev príbehu implicitne zobrazuje (ktovie, či uvedomelo), že je úplne jedno, ako sa dnešná spoločnosť snaží tváriť a vykresliť veľký progres (najmä) v sociálnych otázkach, "sectarianism" (pochop úvodzovky, prosím) tu stále je, len v iných formách, ktoré sú nejakým zázrakom akceptované, a stále bude, pretože úplná absencia všetkého kritizovaného je obyčajná utópia. Posledných 20 minút bolo pre mňa a pre hodnotenie zlomových, nakoľko muselo nastať konfrontovanie toho, čo sme posledných 90 minút sledovali, s rozuzlením, v ktorom sa musí ukázať pravá tvár bez implicitnosti. V tej súvislosti si dovolím k hodnoteniu prihodiť jednu hviezdu navyše, pretože vo výsledku sa film musel rozhodnúť pre isté hodnoty, aby si nakoniec vybral iba tie, ktoré mohli a boli relevantne uplatniteľné ako aj v 2022, tak aj v 2002. A to som veru ešte nevidel. --- #1 Úvodná polhodina je svojim spôsobom jedna z prvých, ktorá už aktuálne pracuje s nostalgiou nad prelomom milénia a rannými 00. rokmi a následne sa na obdobie pozerá (z)idealizovanie (pozn.: kvôli smerovaniu deja, nie "dobrovoľne"), hoc aj v pomerne slabšej forme. Už s tým pomaly začíname a keď sa za ~10 rokov dostaneme do fázy, kedy sa s 80s/90s nostalgiou bude pracovať tak schopne, ako dnes, budem v orgazmickom nebi... ♪♫ / ♪♫ / ♪♫ (x) (x) (x) (x) ()

Houbiczska odpad!

všetky recenzie užívateľa

Člověk by si řekl, že komedie s Rebel Wilson bude vtipná. Hmm, hupsík dupsík. Naprosto katastrofální hovadina, která působí jak béčko z disney channelu a dehonestuje celý komediální žánr. Nezasmál jsem se snad ani jednou, ani jednou se nedostavila žádná hláška, vtipná situace, nic. Postavy jsou nudné a bez charakterů a příběh, o tom nelze ani mluvit. Odpad. ()

Malarkey 

všetky recenzie užívateľa

Rebel Wilson poslední dobou moc netočila, ale vydala se na cestu zdravého životního stylu. Zhubla půl člověka a ukázala se po nějaké době v této komedii. V komedii, která asi i záměrně ukazuje na to, jak teď vypadá. Ten film má ale štěstí, že je navíc docela vtipný, takže za mě fajn odpočinková záležitost. ()

Galéria (10)

Zaujímavosti (3)

  • Natáčanie filmu prebiehalo v americkom meste Atlanta. (Real Tom Hardy)

Reklama

Reklama