Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

KritikRik odpad!

U této komedie jsem ze zasmál celkem.....ne počkat, já se nezasmál. To je asi problém, že? Pokud ve filmu nejsou klišé, tak to jsou trapné pokusy o humor. Nedoporučuji, i kdyby jste se nudili. Aspoň že to končí tanečním číslem, i když je úplně debilní. ()

Oggy007

Nevím, jestli zdejší osazenstvo pochopilo význam této komedie. Nekorektně ukazuje, do jakých sraček se naše společnost za 20 let dostala, jaký hovna se řeší a jak je ten současný svět úplně v hajzlu. Za mě top ()

robko11

Jedna hviezda za to, že mi tento film zobral 2 hodiny z pracovného času, ale inak americká trápna "komédia" Tu pre mňa nebola jedna jediná scéna že by som sa pousmial, nie to zasmial. ()

Heywood

Po prvních 15-ti minutách jsem myslel, že to nedokoukám, ale vyplatilo se vydržet. To srovnání Ameriky 2002 a 2022, tedy ještě normálního světa se světem politické korektnosti- ve skutenosti světem pokrytectví, odcizení, světem, kde LGBR+ si ve funkcích řeší své vlastní mindráky pokusy na mladých lidech, kde sociální sítě nemají povahu komunikace, ale povahu kšeftu a prosazování "jediného" správného názoru, to vše tento film v podstatě na skečové postavě Rebel Wilson nabídl. A to bylo více než zajímavé, byť nakonec, aby zřejmě vůbec prošel se musel uchýlit k filmovým trapnostem očekávané politické přípustnosti. Přesto si zaslouží 70%, protože to profláklé "nastavené zrcadlo" tu bylo více než dobře nastavené. Z 80 a 90 zbyla výborná muzika, ale vrátit se do této doby by asi většina nechtěla, problém je když současnou dobu mladí lidé (i v Česku) vnímají tak negativně a s opovržením a jen možnost donekonečna studovat a projíždět si svět jim pomáhá zapomenout na realitu, která je potom čeká. A ta není vůbec radostná, povzbudivá a perspektivní. ()

Grimaldi

Od okamžiku kdy Rebel Wilson prošla svou proměnou, jako by ztratila i značnou část své humorné stránky. Důkazem toho budiž Senior Year. Tento film se bohužel řadí k průměrným až podprůměrným komediím. Velkou měrou za to může nevyužití potenciálu hlavní zápletky, u které bych při ratingu R čekal větší odvahu, zkrátka víc bláznivých momentů. Klasická netflixovka na kterou se po právu hned zapomene. ()

quokam

Jo, byl to odpad, vulgární, trapný. Ale originální. Stret povrchnosti s bezpohlavnosti, Netflix tak trochu kritizoval a ustrelival si sám ze sebe a z vlastní produkce, čímž film vystoupil z jakési sedí. Originalnich 30 proč. ()

Sopholojong

Celkom zabavna pocta vsetkym tym starym devatdesiatkovo-milenialskym klasikam (soundtrack, hranaty kabriolet, Rebeline ohozy), ale i kritika dnesnej online generacie, ktora si bez "apky" uz v noci ani nedokaze zasvietit svetlo. Kto to ale najviac drzi na "spokojnom usmeve" divaka je jednoznacne z retaze odtrhnuta Wilsonka (zaverecny "prom dance" je paradny) a mala by zacat hrat narocnejsie role, pretoze ma v sebe podla mojho "mineni" obrovsky charakterovy potencial. ()

Colomba666

⭐️Upoutávky super, ale ve finále je to kravina. Okay, chápu, že se tato přitroublá čtyřicítka mentálně zasekla v sedmnácti, ale pro tyto lidi snad existují specializovaná zařízení, a ne, že ji začleníme do středoškolského kolektivu, neboť jí je přeci -náct. ()

Thalin

I když bych u komedie neměla, já se na to prostě pořád dívám z té logické kritické stránky. Po dvaceti letech si vyskočí z postele, jako rybička (v reálu by z ní byla zelenina, co by sotva zvedla ruku) a až přehnaně rychle se smíří s tím, že je vlastně sedmnáctka v těle sedmatřicítky a zaspala značnou část života. Normálně by z toho člověk byl zralý na cvokaře a minimálně terapie by byla na místě. Ale ok. Nejlepší bylo její seznamování s novou realitou a pokrokem. Kdyby se víc drželi toho, mohla z toho být docela fajn komedie. Ale takhle mi to prostě nesedlo. Hlavní postava je navíc neuvěřitelná nána a stejně ji má záhadně tolik lidí rádo. Typická americká hovadina, kde už máte pocit, že to snad paroduje samo sebe. Klišoidní zakončení s tanečkem tomu nasadilo korunu. A to už nemluvím o tom, že i když pořád omílá, že je sedmnáctka v těle dospělé a myslí jako sedmnáctka (Ale chová se jak třináctka), klidně skočí po čtyřicátníkovi, který je její naprostý opak, jen proto že ho znala jako puberťáka a uvědomila si svoje city k němu. Jasně. Zkrátka obsahově tu jsou snad všechny tupé absurdity a klišé a film absolutně ničím nepřekvapí a už vůbec ne humorem. ()

Pignon

Míchají se ve mně pocity hnusu s pocity odporu. Trapný neoriginální scénář, otřesná odtučněná trapka a největší: rádobyhumor vystavěný přes nové úchylárny z americké hajskůl. Nejzbytečnjší věc, která mi letos přelétla před nosem. ()

sh4ris

Nevtipné, se špatným scénářem a špatnou herečkou. Vždy mě navíc fascinuje, když je hlavní postava úplná kráva a přesto ji všichni tak děsně milují.. ()