Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (Netflix)

iXtr3m3

Nebol by to Netflix, keby nedal do ďalšieho svojho filmu znovu LGBT postavy, podľa ich pohľadu to vyzerá tak, že sa nimi svet len tak hemží, ale to je dúfam že len zbožné prianie a nie realita. Ale k filmu. Rebel Wilson zhodila, ale nie dosť na to, aby bola sexi, samozrejme o to jej ani nešlo, takže si môžeme užiť znovu jej šialenosti a jej špecifický typ humoru. S manželkou sme sa aj zasmiali, ale zároveň pri scénach s LGBT rovnako zhrozili, kam ten svet speje. Kľudne ma majte za homofóba, ale u mňa tolerancia LGBT je na úrovni, že dve ženské a ja, to "prekusnem", ale nič viac... :) ()

Adramelech

Film mě velmi mile překvapil. Nápad scénáristy, že studentka žijící v normální době upadne do komatu a probere se o dvacet let později v době politické korektnosti, je naprosto perfektní. Tvůrci filmu tak nastavili zrcadlo dnešní neomarxismem rozvrácené západní civilizaci, která už vykročila na cestu autodestrukce a poměrně svižným tempem spěje k cíli. Závěr filmu není prost sentimentálních motivů, ale u amerických filmů to zřejmě jinak nejde. ()

Michalechal

Ideální mix Rebel Wilson, témata střední školy a nakonec i mýho vysněnýho návratu na střední (jako bonus do roku 2002, kdy jsem tam reálně byl). Takže aby to na mě nefungovalo, to by musel bejt tenhle film fakt průser, a to rozhodně není. Užil jsem si to od začátku do konce, včetně srovnání světa, pravidel a zvyklostí jaký jsou dneska, a jak free to bylo tenkrát. Ač jsem se obával, že ztráta kil jí ubere na vtipnosti, nestalo se. Tenhle film mi fakt udělal radost. ()

Prochy38

Co se sebou R. Wilson za poslední roky udělala je neskutečné a řekl bych, že jde o první film, kdy perfektně prodala svoji proměnu. Nápad dobrý, nijak extra originální, ale pojetí se mi líbilo. Prima postavy, i když často dost upjaté a za hranou, ale to jsou prostě filmy s Rebel... Můj šálek kávy to není, nebyl a asi ani nebude, ale nuda ani omylem. Spokojen, pobavilo. ()

janculeeh

Dejve, ani nevím, co bych k tomu dodala. Měla jsem slabou chvilku a asi jsem potřebovala trochu nostalgie. Očekávala jsem typickou americkou kravinu a dočkala jsem se. A to je vlastně nemám ráda. Teď si zas na pár let od tohoto žánru dám pokoj ()

jasanka

Pěkný feel good film, který naladí na fajn notu. Hlavní myšlenky (jít si za svým, být sám sebou) se mi taky moc líbily, hrdinové byli sympatičtí. ()

Bozvav

Je to příšrná pitomost, ale díky skvělému obsazení se na to docela dobře koukalo. Na rozdíl od jiných filmů s komatózní zápletkou, se tento snímek nebere vůec vážně a dělá si legraci nejenom z událostí, které díky paradoxu tělo 37 let - mozk 17 let vyplývají, ale i z dnešní přehnané sociální a genderové korektnosti. Tudíž za mne 65%. ()

BOURQUE

Mobil je nový Tamagotchi!“ „Madonna sa po novom menuje Lady Gaga?Senior Year má v sebe potenciál byť jednak komédiou s dobrými slovnými spojeniami (to poskytuje základ scenáru – slečna v kóme sa prebudí po 20 rokoch) a jednak ľahkým „teenage“/dospelým filmom, ktorý sa síce nezaoberá s novými témami (popularita v škole na úkor ostatných vecí, hystéria okolo stužkovej a podobne), ale za to ich skúsi zobraziť v moderných šatách („tie šaty“ nie sú zle vybrané). Ani jedno z týchto cieľov nebolo spoľahlivo naplnených. Z hereckej stránky Rebel Wilson nepredstavuje nič také, čo by sme od nej nepoznali. To ešte nie je problém, ale to áno, že vtipné scény / dialógy (na máloktoré výnimky), v ktorých sa objavuje, nefungujú podľa predstáv. To isté platí aj pre vedľajšie postavy. Z filmu nám predovšetkým zostanú občasné retro spomienky, aj tie len vďaka pesničkám. Ešte stále platí, že u Netflixu je kvantita dôležitejšia ako kvalita. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

CaptainCzech

Jedním slovem HOVADINA. Nic kromě toho že se jen pobavím jsem neočekával. Bohužel to že jediný u čeho se zasměju je nesmyslnost až kolikrát přepálená trapnost snímku jsem nečekal. Rebel tu chce být tak moc vtipná až je úplně mimo charakter původního já. Na které měla navazovat, avšak to působilo jako 2 rozdílné postavy. Navíc je tu až zbytečně moc trapných sexuálních vtípků. Za mě jedna hvězda s odřenou zadnicí. ()

MickeyStuma

Další netflixovký snímek propagující LGBT… a novodobý Lebensborn prostřednictvím BLM. A pro doplnění své filmovny sáhl v oblasti teenagerovské komedie ze středoškolského prostředí po naprosto provařeném námětu. Středoškolská rivalita mezi dvěma dívkami z řad roztleskávaček a jejich snaha stát se královnou plesu. Ne, skutečně je to po divácké stránce něco, co tu bylo již nesčíslněkrát. Rebel Wilson ve své nové fantastické figuře sice opět předvedla svůj komediální talent a dá se říct, že tu skutečně řádí jak utržená ze řetězu, ale když je každá následující minuta předvídatelná, jaksi se z toho ten humor zoufale vytrácí. Ve svých dvaačtyřiceti letech hraje středoškolačku, která, vlivem dvacetiletého komatu vlivem úrazu, dodělává zameškanou školu, je po mentální stránce naprosto uvěřitelná. Tenhle film si celý ukradla pro sebe a do diváků takřka kulometnou salvou střílí nejrůznější hlášky, citáty a své ničím neomezující hrátky. Odkazy na devadesátá léta jsou jejím prostřednictvím, kupodivu i přes typické vulgárnosti, zábavná a snad i sympatická. O to víc zamrzí současný LGBT… a BLM kodex. Opravdu je nutné se například dozvědět, že ředitelka školy je ´teplá´? Novodobý Lebensborn už nemá cenu ani připomínat. Černoši prostě chodí s běloškami a hotovo. Jako obvykle takový kodex snižuje laťku dolu. Politická komunistická propaganda z minulého století se ve filmech a seriálech dodnes shazuje zrovna tak. ()

Olík

S nadbytečnými kily, jako by odešlo i kousek lacinější osobnosti Rebel Wilson. Téměř dvě hodiny lehce sprostější kopie Lindsay Lohan…..hádám, že nebudu jediný, kdo čekal, že se pobaví mnohem víc. ()

Rathalos

Rebel Wilson opat exceluje a dokazuje,ze v sucastnosti si dovolim tvrdit je najlepsou hereckou pre komedialny zaner,ziadna zenska ma nevie tak rozosmiat ako ona,aj ked tento film je este miernejsi,musim pochvalit aj vybornu hudbu i herecky vyber,ktory mi bol sympatickym,takze udelujem styri hviezdy...:-) ()

Daiker

Asi jen pro 40tníky...... Je to masakr jak se vše změní během 20 let..... Retro 90. let versus korektní rok 2022.... Stupidita která pobavila..... Nechápu opět tady nějaké recenze, opravdu Rebel Wilson nejde o umělecký kvalitní film a ti kdo ji znají si to pustí..... ()

Razzor_82 odpad!

"Slibuju, že si to užiješ." Odtučněná Rebel Wilson v další rádoby komedii. Jen další její trapné gestikulace a naprosto suchý humor. Šílená nuda, která nemá ani hlavu ani patu v naprosto děsivé stopáži. Made in Netflus! Jasný odpad!  0/10 ()

chrispe

Průměrná (romantická?) komedie, která snad neurazí a ani nijak zvlášť nenadchne. U mě hrál i fakt, že mi tu Rebel Wilson nějak nesedla. Zasmála jsem se, i kroutila hlavou nad tím,  jestli to či ono mělo být vtipný. Je to současný a moralizující. ()

Torgal

Tento námet mal ďaleko väčší komediálny potenciál, než nám ukázali tvorcovia tohto filmu. A nie je to len o tom, že by humor nefungoval, on sa oňho ako keby ani nikto veľmi nesnažil. Potenciálna zlatá baňa zábavy v podobe adaptovania sa na nové pomery po dvadsiatich rokoch v kóme, bola úplne zabitá. Ešte aj inokedy spoľahlivá istota nekorektného humoru Rebel Wilson tu pôsobí ako tieň samej seba (a tým nemyslím to, že zhodila asi polovicu svojej hmotnosti). Scenár bol skrátka strašne konzervatívny, bál sa vystrčiť rožky a potom vzniklo takéto nič bez chuti. 4+/10 ()

tomik99

Je nějaký film, po jehož zhlédnutí můžete regulérně zhloupnout? Ano a je to přesně tento. Netflix opět sází na kvantitu a jede strategii „házením hovna na zeď a čekáním, co se uchytí“. Film obsahuje všechny možné „woke“ nesmysly dnešní doby. Co se mu ale regulérně daří, tak je přirovnávat dnešní dobu ke zlatým devadesátkám, kdy i já bych se na chvíli vrátil do této normální doby a prožil „normální“ léta (za to první hvězda). Zbytek filmu je jedna velká slátanina, u které nevěřícně kroutíte hlavou. Tohle nemohl nikdo myslet vážně ani jako tu nejtupější komedii. Film je ale tak tupý, že ve finále paroduje sám sebe a musíte se začít smát, protože ona i ta samotná hloupost je ve finále srandovní (za to druhá hvězda). Casting hlavní (starší) postavy se ale za mě moc nepovedl, ale do kontrastu starších písní Britney Spears funguje obstojně. ()