Mladá redaktorka si v New Yorku zařídila dokonalý život. Ten se ale začne drolit, když se kvůli natáčení dokumentu musí postavit čelem k drsnému zážitku ze střední. (Netflix)

bourec

Film jsem sledoval jen kvůli Mile Kunis. Slabší průměr s řadou silnějších scén. Bylo toho na ní naloženo vážně dost. 50%. ()

Juto

Do tohto filmu som vkladal nádej, že to bude nadpriemerný mysteriózny thriller, ale skôr som dostal podpriemernú drámu. Príbehu chýba hĺbka. Postavy nemali vrstvy, ktoré by potrebovali, aby skutočne ukázali, kým sú. Po skončení filmu som sa cítil nespokojný. 4/10 ()

jedna_vrana

Ani: „K čemu je být v ideální váhové kategorii, když nejdete do boje?“ Film, ktorý rieši veľmi bolestivé a aktuálne témy. Prečo nakoniec také nízke hodnotenie? Prekážali mi povrchné postoje hlavnej postavy – mala som celý čas pocit, že to je len hrané a nedokázala ma presvedčiť, že to nie je len zahraný príbeh. Čo spôsobuje, že príbeh pôsobí veľmi plocho. Musím zhodnotiť, že mladšia verzia Tiffany bola uveriteľnejšia ako Mila Kunis. Hlavná hrdinka nie je sympatická, napriek tomu, čo sa jej stalo,  je ťažké jej fandiť, aj keď bola obeťou. Jednoducho som s ňou nedokázala súcitiť. ()

Mrkvič

Nemusím Milu Kunis a ani řešené téma mě moc nezajímá. Kdybych si o filmu předem přečetl víc, asi bych ho drahé polovičce ani nepustil. na druhou stranu ale musím říct, že je film hodně šikovně natočený. Skvěle dávkuje informace z minulosti a ke konci hodně slušně graduje. ()

Johnny.ARN

Film z priečinku Nádejná mladá žena, len s väčšou dávkou feminizmu, s viac témami a Milinimi nôžkami. Je fajn sledovať, ako vie minulosť a traumy z nej ovplyvňovať súčasnosť a tak celkové to správanie sa. Mila to podala úplne skvelo a scéna na svadbe to tak správne zaklincovala. Ale aké je posolstvo? Respektíve, mal tento film odovzdať nejaké posolstvo alebo len poukázať na problém? To je asi na každom, ako si to vyloží. 3 z 5 ()

bubun

Nemůžu jinak, než naprosto souhlasit s hatifnat a s -bad-mad-wolf- . A co mě ještě tak během sledování filmu napadalo? - Pejsek s kočičkou vařili dort. Bléééééur. Škoda, no. Taky mohli zrušit ty vnitřní monology, aspoň v první třetině, tam byly absolutně nadbytečné, a kvůli nim hlavní hrdinka působí arogantně (ale samozřejmě to není vůbec to hlavní). Slušná scéna je, když Kunis mluví s Deanem po jeho autogramiádě. ()

oveckaoa

Chtěl jsem dát 3 hvězdy , ale za ty feministické hovna na konci dám jen dvě hvězdy navíc jak je velká šance , že jedete vlakem (top scéna byla jsem znásilněna v komatu jo děvčico to by sis nepamatovala)  a potkáte tam všechny ženské co kdy někdo znásilnil takhle to vyznívá tak , že každá ženská v Usa je znásilněná což je podle mě blbost. Tak, že ženská nastupuje do školy tam jde na party ožere se (asi) a jeden kluk ji vylíže (tohle není ani znásilnění snad ne?) ona je nasraná a chce odejít a druhý borec ji znásilní ona nějak odejde na pokoj a třetí borec ji znásilní (tohle je totální blbost , že by to udělaly 3 za jednu noc, ale budiž jdeme dále) jelikož to nechce hlásit tak se to neřeší a všichni se ji smějou nahlásí to jeden učitel a toho vyhodí  její jediný kamarád co je trochu jiný a lakuje si nehty (jo Netflix si to nemohl odpustit a , když tam nedokázal narvat lesbičky, homosexuály atd tak tam musel dat aspoň někoho takového) se jí zastane a s jedním z nich se pobije  situace se zvrtne a napadne i učitelku jelikož se jí nechce omluvit tak ho vyhodí. Po čase se nasere a tu školu vystřílí s tím, že zabije i 2 z těch 3 co to udělaly a toho posledního zmrzačí tak, že skončí na vozíku tady je to prezentováno chvílemi jako, že ji chtěl pomstít což nedává smysl jelikož zabije x nevinných děcek. Posuneme se do současnosti a ta ženská píše pro ženský časopis články o uspokojení panských penisů všimne si toho někdo z Timesu (absolutně nerealistické)  a přijme ji pak za ní dojde chlápek co točí dokument o té škole a chce s ní o tom mluvit ten na vozíčku  si s ním promluví, že pokud to nahlásí řekne, že si vymýšlí a chtěla to. V čem je vůbec tak šťastná jak je v názvu ? Že ji jeden den  přefikly 3 chlapci? Nebo v tom, že přežila masakr na střední škole přičemž ten dotyčný ji zabít ani nechtěl? Konec vyznívá tak, že každý chlap je hajzl a jen znásilňuje ženské , ale zapomíná na to, že ani ty ženské nejsou svaté kolikrát jsou případy i, že si to vymyslí, aby byly důležité a toho dotyčného zdiskreditovaly. I samotná propagátorka sračky Metoo byla později obviněna z sexuálního obtěžování mužů.   40 procent ()

Pavlínka9

Od začátku si mě ten film získal...nedokáž přesně popsat čím, ale přišel mi něčím tak zvláštně zajímavý a vtáhnu mě do příběhu, že mě víc a víc zajímalo, co se tam tedy stalo. Kamera za mě byla perfektní a poskládání toho příběhu také. Na Finna je radost pohledět a jsem ráda, že jsem po delší době viděla Kunis v nějaké roli. Ten film má v sobě víc než jen téma znásilnění....Za mě chci rozhodně vidět znovu. ()

zsn

Nechápu, že se Finn Wittrock pro něco takového propůjčil. Tohle jsou přesně ty filmy, kteté nesnáším. A Mila už je taky pěkně strhaná. Na svůj věk nevypadá ani náhodou, měla by něco dělat s těma nosoretkama, ani u herečky to není hezké, za chvíli může jít do manéže dělat klauna. Tohle mé hodnocení ale neovnivnilo, jen už mám dost těch ženských spravedlností, roztrhl se s nimi pytel a pak to má přesně opačný efekt, než bylo záměrem. ()

Luteka

Oukej, český rybníček komentujících nezklamal. Není to příběh o tom, že někdo má život na hovno, není to další film o znásilnění, nebo střílečce na střední. Je to příběh o tom, jak trauma působí na lidi. Jak se s tím každý po svým vyrovnává, jak ti to kompletně může změnit život od A do Z a nebo taky ne. Jak jeden obrátí svoje trauma ku prospěch společnosti a jak jiného to vnitřně tak zničí, že ani neví, kdo vlastně je. Mila byla v roli dokonalá a její poslední slova ukončují film jako legendu. A ná závěr trochu hejtu, jelikož toho není nikdy dost - pokud jste film nepochopili, nevadí, jděte o dům dál a držte hubu. Howk. ()

ChrisBa

Nakoniec to nebol taký prúser ako som si myslel.. na Milu Kunis sa pozerá veľmi dobre, príbeh nie je vôbec zlý.. celkom pekne naservírovaná dráma s pár napínavými scénami.. bohužiaľ záver je až príliš feministický ako podľa šablóny dnešných diel od netflixu, disneyho, amazonu a spol... škoda, pretože to celý film iba pokazilo.. ()

Prochy38

Příběh prima, hlavně teda dost aktuální téma. A myslím, že akademicky na úrodnou hroudu padne. Nebyla to nuda a Mila je pořád nádherná. Bavilo, byl jsem zvědavý, ale bohužel prostě M. Kunis předčila veškeré okolí a to zase malinko táhlo film dolů. Ale zklamání rozhodně ne. ()

filipvrbik

Nečekal jsem žádný zázrak a ani jsem žádný zázrak nedostal.. Přesto jde o zajímavě pojatý snímek, který postupně graduje, zejména, co se atmosféry týče. Mysteiózní je spíš střih a režie, než samotný příběh, takže je to spíše drama s prvky thrilleru. No ale Mila Kunis a Chiara Aurelia to zvládly na jedničku, takže je to rozhodně koukatelné, i když se dost vleče...60% ()

Olík

Neříkám, že dramatičtější role Mile Kunis nesluší, ale v tomto případě si Jessica Knoll (autorka knižní předlohy i samotného scénáře) dobře ulétla. Naložila hlavní hrdince na hrb takových traumat z mládí, aniž by se zamyslela nad tím, jestli příběhu pomáhá nebo spíš škodí. A Mila Kunis s nimi bojuje a bojuje a bojuje, až nabude dojmu, že je vítězkou. Pochopil jsem však, že spousta diváku má, stejně jako já, jiný pocit a tím, se nesnažím shazovat téma, o kterém je rozhodně potřeba mluvit. ()

Razzor_82

"Ale já si myslím, že to bylo znásilnění." Celkem dobrá látka na film. Pro mě ale celkem nezajímavě vystavěná s dost feministickým podáním. Po vzhlédnutí jsem si uvědomil, že všichni muži jsou barbaři, kteří umí jen znásilňovat a plenit. Absolutně nerozumí ženským pocitům. Ukrutně dlouhá stopáž a často otravné přepínání minulosti a přítomnosti. Kunis byla asi jediný důvod, proč jsem  se dodíval až do úplného konce. 4/10 ()

Daiker

Film o znásilnění a následné střelbě na škole..... Drama se sice pomalu táhne, ale i tak mě to udrželo v pozornosti..... Film není pro každého..... ()

bearmeedek

Film se snažil hlavní účel skrýt za rádoby poutavý děj, aby z něj na konci vyšla propagace hnutí Me Too. A současná klasika: Dvacet, nebo kolik let, držím hubu a najednou jdu "s pravdou" ven přes prestižní deník a hodně zveřejním svou osobu. A v návaznosti na to zničím svůj vztah, včetně čerstvého manželství, zničím si svůj vysněný pohodový život a jsem ta nejšťastnější holka pod sluncem. Dal jsem to jen s posunem. ()