Dobrodružstvá kriminalistiky

• Československo Dobrodružství kriminalistiky (viac)
všetky plagáty
TV spot 16
Československo / Západné Nemecko / Francúzsko, (1989–1993), 21 h 36 min (Minutáž: 49–52 min)

Hudba:

Karel Svoboda

Boris Rösner, Petr Kostka, Ladislav Mrkvička, Ondřej Havelka, Vlasta Fabianová, Nelly Gaierová, Ladislav Frej st., Daniela Kolářová, Luděk Munzar (viac)

Recenzie používateľa Matti.Granad k tomuto seriálu (2)

Volavka (1993) (S04E02)

Tak sem to nějak vůbec nepobrala. Proč? Jaký byl důvod pro výběr tohohle "příběhu" do série Dobrodružství kriminalistiky. Řekněme, že to nějak zajímavě začíná, pak se to nějak vyvíjí, ale ten konec mi přišel chaotický, zmaten, nesmyslný, nevedl k logickému závěru, naopak díky policii selhalo políčení a co tímhle měli té madam prokázat? Viděla sem tucty filmů s tématem volavka natočené líp. Když v dobrodružství kriminalistiky nevyjde závěr a tady nevyšel, tak si nezaslouží žádné hvězdy. Sem se smilovala a jednu tomu dala. Vůbec celá čtvrtá série vypadá, že je nanic. ()

Neznámy (1993) (S04E05)

Vůbec nelíbila tahle série. Dobrodružství kriminalistiky by měli nějak zajímavě vyprávět o něčem novém z kriminalistiky a objasnit něco. Tohle možná byl zajímavý námět, ale ne dobře spracovanej. Ztráceli jsme se v tom či Canelli, či Bruneri a hlavně ten závěr, jako.... kdo ví? Jako myslete si co chcete? Fakt? Tahle série nedělá rozhodně čest předchozím ()