Hospoda

Česko, (1996–1997), 22 h 45 min (Minutáž: 24–29 min)

Réžia:

Jaroslav Dudek

Scenár:

Jiří Drejnar

Kamera:

Alois Nožička

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská (viac)

Do hospůdky tři schůdky, z hospody tři schody. Oblíbený sitcom z prostředí malé pražské hospůdky a o neobyčejně veselých příhodách denních štamgastů. (TV Nova)

swe

Příjemní herci, pohodová atmosféra pražského hostince a pivní příhody různé kvality. To "vše" Hospoda nabízí. ()

shantim

Řekl bych, že je lepší do té hospody jít, než se dívat na tuhle. Na druhou stranu, když nemáte peníze nebo vás manželka nepustí, nebo se nechcete opít, tak je to takové ušmoulaně přijatelné náhradní pasivní řešení. ()

sskrblik

Rozhodně neurazí vidět tento seriál, opakovaně si troufne asi už jen málokdo, ale je to sranda a asi i nejlepší seriál z produkce Novy. ()

Timak

Co se týče tv NOVA a seriály - do té doby jistě nejlepší seriál. A i dnes si drží svoji kvalitu, i když se občas zablýsklo i na lepší časy (Expozitura, Comback či Okresní přebor) ()

fabecc1222

Jaký seriál nejlépe vystihne klasického českého diváka? Ano, přesně to je podle mého názoru Hospoda. Už v době natáčení muselo být jasné, že to bude trhák. Charaktery jak ze skutečné hospody. Určitě je nutné vyzdvihnout nabouchané obsazení, které se snad v žádném jiném našem seriálu nevidí. Nebýt něho, myslím si, že by si seriál nikdy nezískal tak kultovní status. ()

Ravi

Jeden z nejlepších nováckých seriálů vůbec. Sitcom jak má, na české poměry, být. Plejáda kvalitních herců, skvělé gegy, originální nápad. 70% = 3+/5 ()

J-o-k-e-r

Seriál vhodný na pohodové večerní sledování. Příjemné osazenstvo předních českých herců, jednoduchý humor založený na kvalitním scénáři a výborných postavách. Vše odehrávající se u stolu jedné Hospůdky :). ()

vyfuk

První český sitcom, u kterého se člověk moc nezasměje, ale jde o princip seriálu. Nejvíce se člověk zasměje u první serie, poté to je jen o myšlení, že se najde něco dobrého - musím říci, že druhá serie nic moc, ale lepší než filmy ve stylu Epic movie a Disaster movie. ()

dragon94

Docela pohodovej seriál z hospodského prostředí se skvělým hereckým obsazením. Některé vtipy jsou docela dost trefné. A postavy dost zajímavé a hlavně skvěle zahrané. 1000krát leší než ty sračky co vznikaj na tuzemských stanicích v dnešní době. 4* 72% ()

ghatos

Ani ve své době mě to úplně nezaujalo. Po 20 letech od premiéry jsem si potvrdil to, co jsem si myslel už tenkrát. Ploché postavy (hlavně pan domácí) po určité době omrzí, ale zase je v tom kus nostalgie. Není to žádný odpad, spíše takový solidní průměr. 56%. ()

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (viac)

Zemřel Jiří Menzel

Zemřel Jiří Menzel

07.09.2020

Ve věku 82 let zemřel v sobotu večer český oscarový režisér Jiří Menzel, informaci v neděli prostřednictvím sociální sítě zveřejnila jeho manželka Olga. Světoznámý tvůrce, jenž se v posledních letech… (viac)

Věra Tichánková 1920 - 2014

Věra Tichánková 1920 - 2014

09.01.2014

Ve věku 93 let zemřela herečka Věra Tichánková. Manželka herce Jana Skopečka a dlouholetá členka Divadla S. K. Neumanna v Praze (1951 - 1982) studovala vysokou školu chemicko-technologickou, následně… (viac)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

16.03.2012

Po vleklých zdravotních problémech dnes zemřel ve věku 72 let herec Bronislav Poloczek. Pocházel sice z hornické rodiny, ale vzhledem k otcovým problémům s účastí ve 2. světové válce pod britskou… (viac)