Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (Netflix)

MT_Y

Od tvůrců Rick & Morty a musím říct, že tohle je mnohem lepší počin. Nechybí tomu humor, konspirací atp. Víc tomu Asi není ani co dodat. 10/10 ()

Predator77

1 Série: 10 Procent, 2 Série: 25 Procent, Tenhle seriál bych popsal jako takový chabí pokus o napodobení ricka a mortyho ale tam kde rick a morty bodovaly svým neotřelým humorem a kreativitou tak tady ten seriál od netflixu bohužel selhává na plné čáře z mého pohledu a je to škoda přitom celkem dobrý potenciál to mělo ale co se dá dělat navíc tomu moc nepřidává ani to že netflix tenhle seriál zrušil po druhé sérii což my vůbec nevadí jelikož na tenhle  nepovedený kousek moc rád brzo zapomenu. ()

Proso

Hodně zvláštní seriál, který místo toho aby měl lepší a slabší díly, tak má spíš lepší a slabší pětiminutovky. Občas funguje hezky a zvládne hodně pobavit, občas spíš připomíná mnou nenáviděný Family Guy tím jak háže random "kontroverzní" vtipy na stěnu a doufá, že nějaký se divákovi zalíbí. ()

flyer.nick

Něco nového a přitom tak povědomého. Když vedle toho postavíte Futuramu, Simpsonovy, Amerického tátu a mraky dalších tak vlastně nepoznáte rozdíl. Spousta narážek a popkulturních odkazů. Ale pořád to funguje a pořád to člověka baví. EDIT: Druhá série to posílá celé do kopru, se řeší už jen rodinné vztahy a láska a z vlády světu nezůstalo nic, jen pokus o vtipy, které nejsou vůbec vtipné. ()

Updated_Cake

Zábavný a vtipný animák o konspiračních teoriích. Bylo to osvěžující a zábavné zakončení roku na Netflixu. Každý více gramotný člověk v oblasti filmů si přišel na své tunou hlášek a narážek z různých filmů a žánrů. ()

Pythonator

Jeden z nejlepších animovaných seriálů. Geniální parodie na konspirační teorie. Nebo spíš pocta všem konspiračním teoriím? Tak jako tak je to pro nadšence do podobných témat a ujetého humoru dokonalé orgasmiště. ()

Thalin

Animák o super tajné organizaci, který je plný magorů, neschopných blbounů, ufonů a úchylů co drží na uzdě všechny konspirační teorie a tak trošku ovládající tajně celý svět. Nebo se o to alespoň snaží, protože často poserou na co sáhnou a konkurují jim další společnosti. Reagan je sice taková sobecká a impulzivní figurka, ale pořád má v hlavě mozek, šílené plány a ještě šílenějšího fotra, kterého se snaží držet na uzdě. Vcelku každá postava tam něčím přidává do mlýnku a výskyt známých osobností nebo hlavounů tomu dodává místy až absurdní nádech. Keanu jako upír? Zní to jako hovadina, je to hovadina, ale stejně jsem se u toho bavila. Prezident jako robot? Vlastně to nezní tak nereálně, hlavně v Americe. Humor je místy fakt debilní, ale jinak skvěle naráží na všechny možné aspekty, seriál si dělá srandu z moderních věcí, názorů i myšlenek a funguje to dobře. Ale až do dneška jsem netušila, že český překlad zní tak debilně, piklírna je fakt blbost. ()

Buxo

Fajn seriál ktorý sa dá použiť ako náhražka, pri čakaní na nové série Ricka a Mortyho. Fanúšik sci-fi sa tu určite nájde a trocha potrhlí vedci pravdepodobne tiež. Páči sa mi spracovanie konšpiračných teórií v jednotlivých epizódach a veľký otvorený záver poslednej epizódy mi dal len motiváciu, na to aby som si pozrel ďalšie rozuzlenie v 2 sérii ktorá má prísť už v roku 2022.  Na humore seriálu pridáva aj bezstarostnosť postáv ktoré si svojej moci akoby neuvedomujú ale dokonca ju často zneužívajú vo svoj prospech, čo u konšpiratorov vypáli vždy dosť absurdnými a vtipnými situáciami. K vyzdvihnutiu je tu aj fakt že sa stretnete so širokou škálou humoru, a to od úchylných vtipov až po tie situačné.  Mne sa seriál veľmi páčil preto by som mu dal 9/10 ()

Krychlicka1

Nebudu zakrývat lehké zklamání, protože když se na vývoji podílel Alex Hirsch, tak čekáte takové Městečko záhad v dospělé formě, což sice celkem odpovídá ale nefunguje to tak dobře. Humor se snížil na neustálé sexuální narážky, které ani nejsou tolikrát vtipné, až se vám zdá že nesledujete komedii. Ovšem postavy jsou kvalitně napsané a obecně příběh 1. serie je koukatelný a zajímavě i celkem vtipně vás zaveze do světa konspiračních teorii. Mimochodem co má do háje znamenat český překlad Piklírna. 60% ()

AJensen

70% ani bomba, ani vyloženě průšvih. Tak nějak jsem tam čekal mnohem víc humoru. Takhle to člověk sjede za odpoledne, tak nějak ze setrvačnosti.... ()

Polinius

Krátké úderné epizody. Seriál má momentálně venku jen jednu sérii a proto se ještě nestačil znechutit. Druhá série už je potvrzená. ()

Vestor

Geniální seriál se spoustou odkazů na populární konspirační teorie. Jak už tu psali jiní, humor trochu ve stylu Futurama, ale žádné fekální primitivnosti ala Rick and Morty. ()

emde

Skvelý nápad, ale to spracovanie ma vôbec nezaujímalo. Namiesto originality je tu kopirák Rick& Morty, Mestečko záhad a druhá séria sa zamerala hlavne na nudný vzťah Reagan a nejakého mazača pamäte pre iluminátov.. Čistý nudný priemer a tretia séria už ide bezo mňa.. ()

TaToten

Komediálny seriál, ktorému chýba to hlavné - humor. Pritom ako bolo Mestečko záhad podarené, si toto z neho zobralo akurát tak easter eggy v pozadí. Bez vtipu, bez sympatických postáv, generický vizuál... Nie je jediný dôvod, prečo to pozerať. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD