Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) sa stane svedkom brutálneho zločinu, ktorý ho psychicky zrazí až na dno. Z Malloya sa stáva alkoholik. Aby sa zotavil, podstúpi liečbu na rehabilitačnej klinike pre policajtov. Miesto, ktoré mu má byť útočiskom, sa ale čoskoro premení na desivé väzenie. Keď snehová búrka odreže kliniku od okolitého sveta, zomrie tu za podivných okolností niekoľko pacientov. Je zrejmé, že vo vnútri je vrah a že sa teraz ktokoľvek môže stať budúcou obeťou. (TV Markíza)

divak84

Sly je borec..kdekdo by po takových paskvilech skončil s plnou držkou pilulek na ICU, ale on ne...on se mihne v takových hovnech jako je tohle, aby pak točil Expendables, apod. ()

ti88na

Dalo sa to pozrieť aj druhý krát, takže tri hviezdy si film obhájil a menej nemám prečo dávať. D-tox začal skvelo, úvod je veľká paráda, ale s presunom do kliniky to už upadalo. A pritom situácie, kde vieme že vrah je jeden z nás, ale neviem kto, mám veľmi rada. Okrem toho snehová búrka, bez možnosti úniku, len tak som mľaskala. Lenže tu to trochu odflákli, herci sa snažili Sylvester sa snažil, no vychádzalo to nazmar. Stále sa to však dalo bez väčšej ujmi dopozerať. ()

Corpsegrinder

Neškodný béčko kde několik postav uvízne v baráku a jeden z nich je postupně vraždí. Začátek možná až moc namlsal neboť sliboval trochu zajímavější nátěr ale i tak je to dobrá čumenda. Hádám že vzhledem k tomu že v tom má hlavní roli Sylva tak od toho lidi čekaj trochu víc. ()

BuddyO

Jsem rád, že mi má "nejoblíbenější" televize opět nabídla něco tak "úžasného", jako je tento film. Poslední dobou mám štěstí na braky a u tohoto filmu tomu nebylo jinak. Pokud nemusíte, nebo pokud Sylvestera vyloženě nežerete, nechte si tento zážitek ujít. Myslím to s vámi dobře. ()

mirkaaa

Jeden z průměrných filmů se Sylvestrem Stallonem. Film mě nijak zvlášť nezaujal, chybělo mi napětí a nehodil se mi sem ani samotný Sly. ()

Angelino

Už má roky aj skúsenosti na to, aby si vyberal niečo s hlbšou pointou. Hovorí sa o ňom že je veľmi inteligentný a má vysoké IQ, prečo potom hrá v takýchto filmoch? Pochopil by som to ešte s o 10 rokov mladším rokom vydania ale v 21 storočí? Sylvester, Sylvester... ()

Paldiny

D-tox chcel kráčať po stopách thrillerov Sedem alebo Vraždy podľa Judáša, čo naznačuje už úvodný prológ i zvláštna aura depresie lemujúca chladné steny detoxikačného zariadenia. V jeho priestoroch sa ocitá zlomený Jack Malloy a spoločnosť mu robí veľa bezmenných tvárí známych hercov, z ktorých najviac vyčnieva démonický zlosyn Robert Patrick. Lenže film sa stretol s ťažkými existenčnými problémami, čo navýšilo jeho rozpočet a dotáčkami ovplyvnilo tiež výslednú podobu. Preto sa v spleti nekonečných chodieb nestráca iba budúca obeť, ale aj zmetený divák, ktorý navyše márne čaká na pamätihodnejšiu akčnú scénu či skľučujúce napätie. To si počas nakrúcania totiž krútilo liečbu v inom zariadení. V konečnom dôsledku tak smutný film so smutným Stalloneho pohľadom aký sa pomaly lúčil s 20 miliónovými honorármi. ()

Prochy38

Průměrný thriller v celkem šikovně voleném prostředí s hromadou výrazných tváří. Za mě fakt pohoda. Stallone si tam na nic nehraje, atmosférické krimi, které ani po letech neomrzí. * přidávám regulérně nespravedlivě, ale proto, že pro mě navždy bude tento film spojen s nocí, kdy jsme nezamhouřili v porodnici oka a čekali na příchod mého syna. Film dávali cca ve 23:00, malej Martin přišel 13:27 :D ()

Yardie

Tak po druhé už bych to vidět nemusel, ale vcelku dobře jsem se bavil a uteklo to velice rychle. Samozřejmě, mohlo to být mnohem lepší, kdyby se s filmem dala větší práce, ale opravdu tak špatné se mi to nezdálo. Byl jsem celkem zvědavý, kdo to nakonec je. Je pravda, že to bylo málo propracované a mohlo se s tím více pohrát, ale vyloženě špatné to nebylo. Dal bych takových 50%. Urazit to neurazí a na zabití večera dobrý. Howgh! ()

MacGyver

Vzhľadom na váhanie distribútorov s nasadením tohoto filmu do kín za oceánom a jeho neskoršie len limitované premietanie nie je výsledok až taký zlý...:) Obvyklý začiatok s nevyhnutne traumatizujúcim prvkom vyúsťuje do vcelku zaujímavého, temného a klaustrofobického prostredia starej policajnej liečebne so slušnou atmosférou. Pre Slyových fanúšikov prijateľná jednohubka... ()

dezert

Tak tady má někdo (scénárista, režisér, můj oblíbenec Stallone, všichni ostatní herci a spousta jinejch lidí) problém. Nic nefunguje, hlavně scénář, režie, můj oblíbenec Stallone, všichni ostatní herci a spousta jinejch lidí. Po půl hodině už je mi jedno, jak se to vyřeší. A to je blbý, když chcete zaujmout. Na druhou stranu je to tak špatně udělaný, až je zajímavý to rozebírat. Film, ve kterým jedna scéna prakticky nenavazuje na druhou a stejně se to pak vyřeší, to je umění. ()

Thomm

Tak tohle nebylo vůbec špatný. Jasně, že námět není moc originální a podobných filmů jsou mraky, ale celkově mě D-Tox dost bavil a vůbec jsem se u něj nenudil. Řeči o tom, že se film snaží o psychologické drama nebo něco na ten styl jsou opravdu jen řeči - ve filmu to zabere tak 5 minut maximálně a otravný mi to teda vůbec nepřišlo. Další plus je Sly - opět tvrďák, jak se patří a taky postupné zjišťování, kdo je teda nakonec vrah filmu dodává správné napětí. Hodnocení by bylo spíš na lepší 3*, ale vzhledem k tomu, že to má jen 51%, musím tomu přilepšit. ()

Kratoc

Je fakt, že Sly natočil už horší filmy. Ale zase tolik jich nebylo :) A je pravdou, že ten film si ty mrzké tržby zasloužil sám, protože ten film měl být nejdříve něco jako kriminálka, pak zase Sly ze sebe snažil vytlačit nějaké to herectví a nakonec temná vyvražďovačka. Bohužel nefungovalo ani jedno. 55 milionů rozpočtu se rozpustilo jako kde? To si nechali ten protiatomový kryt, který se tváří jako klinika na tu Aljašku dovézt z Ruska, ne? ()

Echelon1

Videné na školskom výlete v autobuse. Ako písali mnohý, film prechádza z jedného žánru do druhého. Začiatok - krimi, v ktorej sa zdá, že pôjde o pomstu. Potom ideme do podzemných priestorov (psychiatria) a začínalo sa to podobať na psychologickú drámu/thriller a potom len thriller. Po filme som tušil, že tu budú prekvitať 2*. A súhlasím. No film nijako neurazil, ani sa veľmi na nič nehrá. ()

Socom

Sly...toto si mal radšej odmietnuť,hodil by sa sem hocijaký béčkový herec nie ty!!! Jediná chybička krásy,možno ešte ten trochu poprekrúcaný dej ale inak to bolo celkom solídne. ()

Untentrauer

Naprosto vůbec to není špatné. Řekl bych, že tento film je dost nedoceněný. Ale to už je takový úděl slavných herců. Role zkrachovalého poldy Stallonovi šla. Film měl skvělou atmosféru, spousty podezřelých a šťastný konec, který je sice trošku přetažený za vlasy, ale ujde. Líbil se mi kriminální začátek filmu, úpadek Slye, tajuplný a napínavý střed a naopak bych vytknul celkem přehnaný uspěchaný konec. V celku to je ale slušná podívaná. ()