Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) sa stane svedkom brutálneho zločinu, ktorý ho psychicky zrazí až na dno. Z Malloya sa stáva alkoholik. Aby sa zotavil, podstúpi liečbu na rehabilitačnej klinike pre policajtov. Miesto, ktoré mu má byť útočiskom, sa ale čoskoro premení na desivé väzenie. Keď snehová búrka odreže kliniku od okolitého sveta, zomrie tu za podivných okolností niekoľko pacientov. Je zrejmé, že vo vnútri je vrah a že sa teraz ktokoľvek môže stať budúcou obeťou. (TV Markíza)

Sonjoe

Film v pohode, akcie v pohode, prostredie v pohode, herecky vykony v pohode. Nechytam sa kazdeho detailu ako menčestrákový rádoby arťáci. Film ma bavil :) ()

andy60

Ve chvíli, kdy se děj přenese do ústavu pro alkoholiky se mi vybavil film 10 MALÝCH ČERNOUŠKÚ. Bohužel, nemohu říct, že by mě to nějak zvlášť bavilo. ()

gggggg

Úvod bol výborný, tiež titulky a asi nejakých 20 minút. Potom keď sa dostávame k pointe - na scénu, kde sa film bude odohrávať a čo sa bude diať, tak to skĺzne do takého ležérneho tempa. Tempo sa prestane stupňovať, atmosféra je chabá. Scenár bol otrepaný a nič nové nepriniesol, dejová línia taktiež. Síce celkom potešil aspoň vydarený záver, ale v podobnom štýle je točených veľa filmov a sú o triedu lepšie. ()

Estadra

Tak v tomhle filmu nedava nic smysl. Tady jsem Stalloneho upřímně litovala protože příběhy jsou tady sice tři ale žádný nema pořádný scenář. Nic neni vysvětleno a na konci je to jen vyvraždovačka. Přestalo mě to bavit hned jak Stallone přišel do blazince. Uhadla jsem totiž vraha a pak už mě to nebavilo. Dávám 2* ()

setasob

Chtěl bych poděkovat tvůrcům - když jsem chytil nostalgickou náladu a chtěl jsem si pustit nějaké béčko z osmdesátek, musel jsem sáhnout po ohraných filmech s předvídatelným dějem a jasnými rolemi. A teď mám k dispozici D-tox. Osmdesátkové béčko v modernějším střihu. Jenže nic víc... ()

cottys

Jó, tak jsem si říkal, že by slušný thriller typu „ Sedm ". Bohužel, když jsem se do toho zažral, film se jakoby mávnutím kouzelného proutku změnil v prachsprostou vyvražďovačku typu - uvězněná skupina lidí na odlehlém místě a vrah je mezi námi. Pokud však nemáte IQ hranostaje, pachatele odhadnete vcelku brzy a pak už jen čekáte kdo zařve a kdo přežije, což vzhledem k malému rozvoji charakterů postav je vám vcelku jedno. Nedá se upřít, že by se Sly nesnažil, ale na víc než 2 ⭐ to nedá. ()